Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Mr.Meth odpad!

Nechápu, jak někdo mohl vymyslet takovouhle zvrhlost. Tenhle seriál je dobrej tak akorát na zvýšení počtu spáchaných sebevražd. ()

Georgeo2

:))42 serii, nieco cez 10500 dielov a este stale nekoncia...Niekoho to musi naozaj velmi velmi bavit:)) Takze tu jendu * si to isto zasluzi... ()

Blitzkrieg odpad!

Jediná věc, která mě u tohoto seriálu pobavila byl seznam herců. K tomu se snad nedá nic dodat (snad komě toho že seznam rolí by byl zhuba třetinový :D ) ()

jaza odpad!

ehm nenapsali kolik to má dílů... tudíž si myslím že hodnocení většiny tady je neobjektivní! ()

Jirka1111 odpad!

Tuto příšernost jsem sledoval se svou babičkou téměř tři roky (od začátku základní školy). Byl jsem sice hodně mladý, ale i v té době jsem si říkal, co to je za pi..vinu. Nevím ani, kolik má tento seriál dílu, ale zdá se mi, že něco přes 2000 (ne, nepřepsal jsem se). Každý díl je pořád o tom samém. Ne, na toto se nedívejte. To už raději Velmi křehké vztahy. ()

Mic.rophone odpad!

Naše babičky by to určitě zhodnotily objektivněji, ale pro mě to prostě nejde jinak. Člověku stačilo aby neměl v té době video a byl nemocný a mohl zapomenout na to, že si dopoledne zapne telku. ()

filiperros

dávám dvě hvězdička za to, že přes zjevnou nekvalitu prokázaly dny našeho života nezvyklou životaschopnost. Navíc je to jedinej seriál o kterým se dá řict, že v něm dlouhodobě hrála postava z jiného seriálu a to Joey. Jasně že je to hloupost, ale kdo z vás viděl tolik dílů, aby to mohl popřít :-) ()