Arrow (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2012 - 2017, 82 h 49 min (Minutáž: 116x43 min)

Blake Neely

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman, Colin Salmon, Byron Mann, Roger R. Cross, Caity Lotz, Annie Ilonzeh, Dylan Neal, Kelly Hu, Christie Laing, Jesse Hutch, Adrian Holmes, Dylan Bruce, Janina Gavankar, Kevin Alejandro, Chin Han, Audrey Marie Anderson, Teryl Rothery, Jessica De Gouw, Alex Kingston, Summer Glau, Seth Gabel, Valerie Tian, Jeffrey Nordling, Eugene Lipinski, Brian Markinson, Chelah Horsdal, Derek Hamilton, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Jacqueline MacInnes Wood, Laci J Mailey, Emma Bell, Ty Olsson, Currie Graham, Kyle Schmid, Warren Christie, Claude Duhamel, Ben Browder, Robert Moloney, Michael Jai White, David Nykl, Olivia Cheng, Cassandra Ebner, Michael Eklund, Clé Bennett, Cynthia Addai-Robinson, David Anders, James Callis, Christopher Redman, Bex Taylor-Klaus, Sebastian Dunn, Elizabeth Thai, Mark Ghanimé, Navid Negahban, James Kidnie, Robert Knepper, Sean Maher, Douglas Chapman, Peter Benson, Sachin Sahel, Michael Kopsa, Michael Antonakos, Mittita Barber, Katrina Law, Anna Hopkins, Elizabeth Weinstein, Carlos Valdes, Brandon Routh, Charlotte Ross, Christina Cox, Matt Ward, Alison Araya, Matt Nable, Danielle Panabaker, Vinnie Jones, Sean Rogerson, Tahmoh Penikett, Nick E. Tarabay, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Melissa Roxburgh, Jarod Joseph, Rila Fukušima, Jill Teed, Alex Zahara, Michael Adamthwaite, Julia Dominczak, Viv Leacock, Matthew Mandzij, Lini Evans, Nick Hunnings, Darren Moore, Uma Jama, Warren Belle, Echo Kellum, Link Baker, Sarah Dugdale, Ryan Robbins, Tseng Chang, Artine Brown, Austin Butler, Jason Diablo, Barry Nerling, Garfield Wilson, Charles Jarman, Carolyn Adair, Broadus Mattison, Evans Johnson, Christopher Pearce, Primo Allon, Byron Noble, Christian Michael Cooper, Aaron Hutchinson, Shaun Omaid, Steve Makaj, Neal McDonough, James Bamford, Darren Dolynski, Mark Gibbon, Lucas Wolf, Ian Butcher, Tristan Jensen, Kam Kozak, Howard Siegel, Noah Beggs, Lee Tichon, Tony Alcantar, Peter Brown, Chad Riley, Paul Lazenby, Matthew Hoglie, Duncan Ollerenshaw, Charles Edward Bae, Rick Tae, Max Montesi, Jason Burkart, Jordan Schartner, Adam Lolacher, Colin Corrigan, Maria Marlow, J.C. Williams, Karen Holness, Marcus Rosner, Raf Rogers, Jennifer Cheon, Ben Wilkinson, Lee Majdoub, Giacomo Baessato, Richard Stroh, Jason William Day, Rob Hayter, Peter Stormare, John Specogna, Rekha Sharma, Alyson Bath, Nicole Hombrebueno, Craig Blair, Georgia Hacche, Christian Sloan, Callum Seagram Airlie, Shaine Jones, Amy Gumenick, Gabriel Carter, Adiam Asrat, Craig March, Derek Green, Jason Deline, Dean Marshall, Michael Patric, Alexander Calvert, Elysia Rotaru, Tiera Skovbye, Jeri Ryan, Crystal Balint, JR Bourne, Kevan Ohtsji, Rutina Wesley, Matt Ryan, Parker Young, Eugene Byrd, Ciara Renée, Casper Crump, Falk Hentschel, Peter Francis James, Jackie Moore, Lynda Boyd, Erik Palladino, Tom Amandes, Venus Terzo, Daniel Cudmore, Rachel Luttrell, Megalyn Echikunwoke, Nicole Oliver, Paula Giroday, Emily Kinney, Gabriella Wright, Ben Cotton, Lane Edwards, T.J. Ramini, Sarah-Jane Redmond, John Cassini, Danny Nucci, Andrew Dunbar, Colin Lawrence, Terry Chen, Serge Houde, Robert Weiss, Agam Darshi, Ona Grauer, Steve Aoki, J. August Richards, Al Sapienza, Jessica Harmon, Dan Quinn, Sage Brocklebank, David Franco, Andy Thompson, Jimmy Jean-Louis, Dexter Bell, Kimani Ray Smith, Brock Johnson, Michael Rogers, Danny Dworkis, Nicholas Lea, Woody Jeffreys, Tig Fong, James Pizzinato, Lochlyn Munro, Jorge Vargas, Barbara Patrick, Roark Critchlow, Ryan McDonell, Adrian Petriw, Thai-Hoa Le, Karl Yune, Brad Kelly, Patrick Gilmore, J.R. Ramirez, David Cubitt, David Kaye, Brandon Nomura, Nolan Gerard Funk, Daniel Boileau, Tommy Campbell, Laura Soltis, Peter Bryant, Marc Singer, Adrian McMorran, Steven Culp, Doug Jones, Justin Breault, Françoise Yip, Karin Konoval, Christopher Heyerdahl, Curtis Lum, Laura Belsey, Willa Holland (a.z.), Susanna Thompson (a.z.), Colton Haynes (a.z.), Manu Bennett (a.z.), Katie Cassidy (a.z.), Jamey Sheridan (a.z.), John Barrowman (a.z.), Michael Rowe (a.z.), Grant Gustin (a.z.), Paul Blackthorne (a.z.), Colin Donnell (a.z.), Tara Strong (vyp.), Jason Schombing, Janet Kidder, Douglas Arthurs, Ron Selmour, Carmen Moore, Christopher Anghel, Laura Adkin, Kevin O'Grady, Elysia Rotaru (a.z.), Stefan Arngrim, Chad L. Coleman, Rick Gonzalez, Aaron Pearl, Nickolas Baric, Anna Van Hooft, Devielle Johnson, Joe Dinicol, Madison McLaughlin, Cody Runnels, Mike Dopud, Michael Hanus, Vince Murdocco, Jim Shield, Andre Tricoteux, Marc Guggenheim, Carly Pope, Jason William Lee, Wil Traval, Philip Granger, Manu Bennett, Melissa Benoist, Franz Drameh, Victor Garber, Jamey Sheridan, Dolph Lundgren, David Meunier, Garry Chalk, Josh Segarra, Michael Rowe, Alexandr Kalugin, Vincent Gale, George Tchortov, Jason Simpson, Sonny Surowiec, Malcolm Stewart, Colin Donnell, Dominic Purcell, Maisie Richardson-Sellers, Susanna Thompson, Nick Zano, Fred Henderson, Garwin Sanford, Gregory Smith, Juliana Harkavy, Lexa Doig, Lee Page, Steve Bacic, Kacey Rohl, Howie Lai, Jeremy Jones, Jacqueline Samuda, Darcy Laurie, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Michael Tiernan, Daniel Bacon, Billy Wickman, Luke Roessler, Nathan Mitchell, Celia Reid, Alistair Abell

Komentáře uživatelů k TV seriálu (684)

Překvapivě slušný pilot. Má to náboj a některé přihlouplejší dialogy i všechna ta klišé lze díky solidně odsýpajícímu tempu prvnímu dílu odpustit. Otázka je, jak dlouho si seriál kvality udrží. Pilot - 70 % / Kvality si žel neudržel, po několika dílech jsem to vzdala, možná někdy seberu odvahu ještě na pár dílů kouknout, prozatím je to za 50%.(13.10.2012)

• Lima

Pro děcka dobrý, ty nad všeobjímající tupostí celého konceptu přemýšlet nebudou.....(4.6.2014)

na TV produkciu veľmi vydarené, príbeh upúta, má to dobrú dravosť, akciu až nadmieru vydarenú, hlavného hrdinu /80%/(17.11.2013)

V těch lepších a (zpočátku) méně častých momentech à la Nolanův Batman. V těch horších a (zpočátku) více častých jako Tak jde čas. Ano, je to rozhárané a na každý klad připadají minimálně dva zápory. Temnější pojetí, kde nic není černobílé, tomu sedne. Ono vůbec když se mlčí a jedná, není moc co vytýkat. Jakmile ale má někdo hrát či nedej i otevřít ústa, tak... Darmo mluvit, prostě děs běs a je to důsledek obsazení, kde hlavním kritériem pro výběr byl brávíčkový vzhled spíše než co jiného. Potěší ovšem absence jakýchkoli superschopností v kombinaci s nekompromisností, kdy Arrow je tu sice za kladného hrdinu, ale v podobě zabijáka a vyděrače, který ve prospěch "své pravdy" neváhá ničit majetek a zabíjet v takovém množství, o jakém si většina skutečných záporáků nechává jen tiše zdát v nejsladších snech o ovládnutí světa. Každopádně to má potenciál a ne zrovna malý (důkazem budiž pátá epizoda), jen ho to neumí prodat a ostatně se to o to většinu času ani nesnaží. Přitom by stačilo netlačit na soap-operovou vztahovou strunu a rázem by to mělo na mnohem víc než pouze na status "stěží koukatelné guilty pleasure". EDIT PO ČASE: Byla chyba odepisovat seriál na základě poloviny úvodní sezóny, protože (bohužel až) v závěru první a především pak během druhé řady se Arrow kvalitou z prvotního rozčarování plně vykoupil. Ano, stále tu problémy většiny sérií z produkce stanice CW přítomny jsou (především občasné zbytečné podrážení si nohou odklonem k telenoveloidním neduhům), ale klady postupně převýší zápory, které se (když už nevymizely zcela) oproti začátkům přesunuly z „nesnesitelných“ do kolonky „sice místy otravné, ale vyplácí se je přetrpět“. Speciálně proto, že se až na výjimky typu Laurel podařilo tvůrcům najít způsob, jakým uchopit a jak pracovat s hlavními postavami. A jak jim pravda někdy nejdou "záporáci epizody", tak ti hlavní, kteří zastřešují tu či onu sérii, jim naopak jdou k duhu velmi; jejich motivace jsou pochopitelné, nejsou černobílí a mají vždy přesně vyvážený poměr charisma/respekt. S1 3/5: Dlouho se to hledá stylem i kvalitou. Působí to spíše jako zastřelování se všude možně jen ne do terče. Ovšem když se to konečně plně najde (finální epizody), tak to stojí za to. K neuvěření je, že i zpočátku hodně slabá práce nádeníků za psacími stroji, se postupně vylepší natolik, až mnohdy překvapí, jak chytré a odvážné to (nejen) v rámci žánru umí být (než nastane nějaký ten logický laps, který nutí si klepat na čelo). Každopádně sezóna jako celek zaujme spíše jako příslib "jak dobré by to mohlo jednou být" než že by obstála sama o sobě. S2 4/5: Tvůrci pravděpodobně četli výtky diváků a vzali si je k srdci, protože jinak těžko uvěřit tak výraznému skoku v celkové kvalitě u všeho, co se minule vytýkalo horem spodem. Vše otravné je upozaděno na druhou kolej či rovnou zcela eliminováno a speciálně epizody rozvíjející hlavní dějovou linii jsou čirým žánrovým potěšením. Škoda že povinná sezónní kvóta přesahuje dvacítku dílů a tak je tu i dost vatózních "záporák týdne" epizod, které jsou zaměnitelné a rutinní až hanba a že flashbackové pasáže jsou stále odnikud nikam. Jakmile však převezme otěže osudová linie vendetty Arrowa a Deathstrokea, tak nezbývá než uznale pokyvovat hlavou při zjištění, že Arrow dospěl do stádia, kdy se ke svým evidentním velkým předobrazům nesnaží jen vzhlížet z pozice béčkové nechtěně směšné rádoby náhražky jako zpočátku, ale že se jim v mnohém i vyrovná. A to na podfinancovaný seriál stanice specializující se na tvorbu poplatnou zámořským tenagerům není zase až tak málo, ne? | S1: 3/5 | S2: 4/5 | (11.11.2012)

Klasickej CW málem-telenoveloidní look, nepříliš výrazný obsazení a plno lacinějších scenáristickejch kliček (některý dialogy jsou fakt na pěst a "zlodušský" pohledy taky), ale ve finále se to celkem dá. Akce a zabíjení fajn a hlavně Amell je většinu času v poho. Jenom holt zamrzí, že kdyby to udělala nějaká kabelovka, mohlo to bejt o dvě třídy lepší. 6/10(11.10.2012)

Příběhy Olivera Queena mě celkem bavily, i kdy originality moc nepobraly. Queen totiž Batmanovsky vyráží chránit město, Robinsonovsky vzpomíná na svůj "lukrativní" pobyt na ostrově, Montechristovsky se mstí všem vinným a nosí přitom na sobě oblíbený sherwoodoský outfit. Abych však jen nehaněl, tak i z neoriginálních ingrediencí lze sestavit poživatelný pokrm a mě dost chutnaly Oliverovy útěky vlastní ochrance, používané šípy s diktafonem či úžasně naivně optimistické koncovky.(29.11.2015)

První série byla zatím výtečná a doufám, že i s dalšími budu spokojen stejně jako s tou první. Arrow je jako mix Ztracených, Batmana, Smallville a něco málo konspiračních hrátek ze seriálu typu Borgiové. 80 %(13.4.2013)

Už dlouho jsem neviděl seriál, který by slibný potenciál tak zdatně rozpouštěl v břečkovité křeči scénářů. Škoda, Amell, jeho sidekickové a akce jsou fajn. Všechno ostatní je hnůj zralý na šíp do hlavy.(25.11.2013)

|| Scenár: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg / DC Comics | Hudba: Blake Neely | Produkcia: Joseph Patrick Finn | Distribúcia: Warner Bros. Television | Štúdio: The CW || Vynikajúci počin, uspokojujúci všetky moje seriálové potreby. Má to prepletený scenár, komixovú mystiku, skvelú výpravu a oku i uchu lahodiace obsadenie. Po prvej sezóne nadšený. S01: 100%. S02: 105% S03: 100% | FullHD, THX, EN DTS |(8.2.2013)

• hellstruck

Přítel říká, že je to seriál pro zkuřky, já zase tvrdím, že se jedná o supehrdinskou záležitost natočenou tak, aby se líbila vlhkým třináctkám. Nezlobte se na mě, koncept sám o sobě není úplně blbej - a vzhledem k tomu, že nejsem tak úplně fanda nadpřirozených schopností v kombinaci se syndromem superhrdiny, tak mi tahle ne-fantasy alternativa připadá vcelku přijatelná. Co mi už tak přijatelné nepřipadá, jsou vyloženě debilní dialogy. Zkuste se zamyslet nad největšimi scénáristickými klišé - všechna zde najdete. "Musíš mě k sobě pustit, musíš k sobě NĚKOHO pustit." "Bojuji za spravedlnost." (Vyjmenovávám ta, která mi utkvěla v paměti, ne však zdaleka ta nejhorší). Nejvíce k nim dochází při bolavých rozhovorech se sestrou nebo bývalou láskou. A bolavé jsou nejen pro aktéry, ale i pro mě jakožto diváka. Nemluvě o super drsných pohledech, které by si zkrátka mohli odpustit. Trochu mi to svou cílovou skupinou připadá jako Smallville (kde jsou také spíš jen samé hezké tvářičky a hloupý scénář), ale tam nebyl až tak epizodní děj a našli se tam zajímaví záporáci. Ale znáte to, na zhuleneckou náladu to poslouží dobře, je to asi tak jako spousta moderních knih - hloupé, ale čtivé. Tedy koukatelné. Sem tam to zachraňuje Queenův pomocník nebo ucházející zápletka. Nicméně jestli se budou tvůrci plácat dokola v tom samém, půjdu s hodnocením níž.(11.11.2016)

Nikdy jsem nijak neodsuzoval ani Smallville, ale je krutou pravdou, že polovina sérií za moc nestála, slušně řečeno. Takže jsem měl jisté obavy a přistupoval jsem k projektu Arrow rezervovaně a s odstupem, o to větší překvapení nastalo. Ano, hodně se čerpá z Batmana, ale komiksy a hrdinové se navzájem vždy ovlivňovali a navzájem prosakovali, takže tohle jako chybu asi nelze vidět. Také Green Arrowa nijak extra z komiksů neznám (hodlám napravit), takže je otázkou jak moc tvůrci vsadili na Nolanova rytíře čistě kvůli úspěchu. Jelikož temného rytíře miluji, udělali velmi dobrou věc. Po prvních devíti dílech seriál zatím neměl nějaké výraznější výkyvy a stále jde o příjemnou přehlídku kapucí, konspirací, ďábelských padouchů, sexy slečen a akrobacie. Herecké výkony nejsou z té nejvyšší A ligy, představitel Olivera Queena mi příjde zvlášt strnulý, ale je možné, že to tak bylo zamýšleno. Co se zmíněných slečen týče, u CW asi nešlo nic jiného než výsledek čekat. Dokonce i koktající, obrýlená červenající se sekretářka je sakra hot a ty brýle určitě něco takového nezakryjí :) SUMA: pro DC fandy povinnost, je to svěží, má to energii, flashbacky z ostrova maj tajemnost LOSTu a město Starling City je prohnilé až na půdu/ do kanálů. Možná nemá věhlas Gothamu, ale i tady je hrdina dostatečně tvrdý, aby si z veškerou chátrou poradil. You have failed this City!!!(24.12.2012)

9/22 Smallville mi nikdy nepřišel dostatečně cool na to, abych se mu věnovala, ale zpětně není špatné si srovnat různé postavy z DC v téhle seriálové verzi. Protože Arrow pokračuje v daném tónu a na místo slibované Amazon se jeho spin-offem stává Flash. Nad všechna očekávání běží už 3. série a do Arrowa se postupně nastěhovala celá řádka bývalých herců ze Spartaca, takže je to vlastně takový akceptovatelný popcorn.(16.10.2012)

Pilot: Bude zajímavé sledovat, kolik těch jmen (epizod) nakonec v seznamu Oliver Queen bude mít... 22? 44? Nebo přes osmdesátku? Potáhnou se velké ryby i přes několik dílů a sérií? Jak psal KarelR: kdyby to dělalo HBO, koukám na to pravidelně - od CW si ale nejspíše více než první, testovací epku nepustím.(14.10.2012)

Rádoby akční alá Melrose Place, která se marně snaží předstírat, že v ní jde o něco významného a hlubokého. Nechtěně legrační. S1 - 3*.(6.6.2013)

• Madsbender

Úprimne? Bol som pomerne sklamaný. Išiel som do seriálu s tým, že dostanem parádnu temnejšiu verziu starého známeho tak trochu antihrdinu zo Smallvillu, ale patetickosť, občasná hlúposť deja, toporné dialógy a slabý vývoj prepadávajúci sa na úroveň teenagerského gýču skutočne nie je tým ťahákom, ktorý potrebujem, aby si ma seriál udržal. Amell si ma zatiaľ nijak extrémne nezískal. Má to aj mnoho svetlých chvíľok a miestami slušnú akciu či niektoré bočné linky, ale nič, čo by sme už nevideli. Dojmy len mierne nadpriemerné, uvažoval som ísť nižšie. Pilot: 60% P.S.: Po druhom diely nemením stanovisko. Nerozumiem, v čom je toto lepšie ako takí Agents of S.H.I.E.L.D. Po 4 epizódach: Potupná telenovelizácia, nulová gradácia, stagnujúci rozvoj osobnosti superhrdinu a zábavnosť na bode mrazu. K tomu iba epizodický "záporáci" (ak sa za nich veľkí zlí kapitalisti, úžerníci, podvodníci a šéfovia miliónových podnikov vôbec dajú nazvať), o ktorých by si Mr. Business z Lego Movie neutrel ani špičku topánky - a keď sa náhodou zjaví aj známejšia postava ako Deadshot, dopadne to rovnako... 40%(29.3.2014)

1. Séria - 85% Arrow je seriál podla komiksu, ktorý je neobsahuje moc efektov (CGI) a vsádza rovnako ako Nolanov Batman na reálnejšiu akciu. Ta podobnosť s Nolanom tam možno je, ale na druhú stranu Arrow je rovnako ako Batman hrdina s mäsa a kostí, tiež ma cool hlas , tiež ma svoju skrýšu a zhodou okolností tiež od DC komiksu. Po akčnej stránke to síce nie je žiadny náhul, pretože Arrow je niečo ako detektív, ktorý najprv pátra a až potom strieľa. Čo sa týka príbehu, tak musím povedať, že je to asi to najlepšie na tomto seriály. Povedal by som, že tento seriál začal niekde uprostred a my sa s hlavným hrdinom nielenže posúvame dejovo stále dopredu, ale vraciame sa vo flashbackoch aj dozadu do minulosti kde sa stali tiež veľmi zaujímavé veci. Každý diel má čo ponúknuť, príbeh je vždy dostatočne zaujímavý a akcie aj keď je pomenej, stále sú dobré. Jediné mínus na seriály je herecké obsadenie kde je každý naleštený model ako s Twilightu, inak nemám čo by som vytkol. 2. Séria - 90% Ešte o chlp lepšie, nápaditejšie a hlavne viac dramatickejšie. Každý diel s druhej série ma čo ponúknuť a nájde sa tu skutočne len minimum naťahovaných dielov. Finále sa slušne rozbiehalo cez pár dielov, no v záverečný dvoj-diel nedokázal strhnúť, tak ako časti pred tým. Potešil aj väčší výskyt a odkazy na niektoré komiksové postavy. 3. Séria - 89% Po vynikajúcej druhej serie ponuka tretia väčšie množstvo (vedľajších) hrdinov (Black Canary, Atom v podaní bývalého Supermana Brandona Routha), (čoraz) viac (obľúbenú) Felicity, lepšie akcie a efekty, nové (a lepšie) tony od Blakea Neelyho, ale aj keď zvučné meno záporáka (Ra's al Ghul), nakoniec to na predošlú sériu a vynikajúceho Manu Bennertta (David Slade) nestačí. Tretia séria je ako celok veľmi fajn, ale už neponúka také prekvapivé zvraty (a straty) ako predošlá séria. Dokonca ani flashbacky už toľko nenadchnú. A aj (slnečný) Happy End môže niekoho sklamať (mne osobne to sadlo, po tých "temných tmavých prvých sériách"). Čo ma ale prekvapilo a veľmi sa mi ľúbilo, boli časti s Barry Allenom / Flashom. Zatiaľ čo sme sa v druhej sérii tak trochu stali svedkami jeho zrodu, pri tretej už má svoj vlastný seriál a chodí vypomáhať kamošom do Starling City. Poprípade tým Arrow ho ide navštíviť do Central City / S.T.A.R. Labs. Oba seriály sa fajn pretínajú. Arrow začne a následne za ním sa v pár epizódach prepájajú tieto dve komiksové postavy. Takže je fajn pozerať tieto seriály po jednej časti ako vychádzajú. Vtedy ma divák pekný, uspokojivý, ucelený a plnohodnotný zážitok. 4. Séria - 80% Hodnotenie štvrtej série mi príde až príliš podhodnotené, pretože začiatok štvrtého dobrodružstva, tentokrát Green Arrowa mi nepríde až tak zlý. Síce je to najslabšia séria, ale stále je to slušná komiksovka. Najväčšie mínus je predovšetkým slabý záporák v podaní nevýrazného Neala McDonougha. Aj keby sa snažil ako chce, tak s postavu Damiena Darhka nič nespraví. A ďalšia vec je Felicity. Jej románik je tiež už celkom nezaujímavý a predovšetkým zdĺhavý. Podobne podráža kolená celej sérii aj jej mamička, ktorá sa furt predvádza ako trápna panička. Inak sa tu ešte stále najdu niektoré diely dokáže plnohodnotne zaujať či prekvapiť. Za zmienku stojí aj o chlp lepšia kamera a akcia a drobné prepojenia na susedného Flasha. Snáď piata séria sa vytiahne s niečím lepším, pretože Arrow, ktorý celý seriálový DC Universe odštartoval už neťahá, tak ako na začiatku.(19.10.2012)

• playboxguest

Asi nejnudnější seriál, jaký se mi v poslední době dostal do obzoru. Všechno v něm na mě působí hrozně strojeně a převzatě odjinud, originalita absoutně na nule, hlavní hrdina totálně nesympatickej cápek. Nemám ani na to dokoukat první sérii, prvních šest dílů byl už takhle docela problém přěžít, aniž by se mi znuděně padající oční víčka nepřilepila ke spodním řasám. Doporučuju nacpat televizi Nova do vysílání kolem druhé ráno, ihned po Alias a Dark Angel, udělají tak ze svého programu tematickou trojhodinku se sestupnou tendencí. 30%(4.3.2015)

My name is Oliver Queen...For five years i was stranded on an island with only one goal - Survive! Chvíli mi trvalo, než jsem na tento seriál narazil, ale o to víc jsem za to rád, díky LizianShaw. Neskutečně mě navnadil pilotní díl a nadšení neopadlo. Fascinuje mě, jak dokážou takhle přizpůsobit rozpočet televiznímu seriálu, to je vážně síla. Hlavní příběh seriálu je neskutečně emotivní a napínavý a jednotlivě vyprávěné epizody jsou zkrátka parádní. Tomu samozřejmě strašně napomáhají herci. Stephen Amell alias Oliver Queen je naprosto super a jeho parťák Dig je taky neskutečnej borec. Navíc mě netrkla žádná vyloženě špatná postava a to se sakra cení...PS : I druhá série pokračuje v kvalitní podívané, od třetí to jde sice dolů, ale stále jsem nezanevřel, občas se nějaký opravdu dobrý díl najde...Ale ta pátá, ta to konečně alespoň trochu vrací na vrchol. 70%(13.7.2013)

90%(10.8.2013)

Zatím hodnotím podle pěti dílů. Vypadá to zajímavě, má to spád. Uvidíme co bude dál. Zatím 4*(14.11.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35