Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Iwiiik odpad!

Je neskutečné, že může existovat na této planetě byť jediný koncový divák seriálu Tak jde čas (a dalších jemu podobných). V tomto kinematografickém klenotu je asi tolik umění, jako když bude "hudebník" nahrávat zvuky pisoáru a vydávat alba Pisoár I., Pisoár II., Pisoár III., až Pisoár MMDCXXIII. A samozřejmě nezbytný The Very Best of Pisoár! Věřím, že při správné mediální masírce bude v půlce domácností u oběda z reprobeden hrát prostatické chcaní ožralého váguse na desinfekční tabletku!!! ()

Jino odpad!

Tak jsem zkoukl všech 1 001 012 dílů a nebo kolik to má a musím s nadšením říct že to stálo za to :D.... Ne kecám to je fakt opravdová blbost, která nestojí za můj drahocený čas.... i když se přiznám, že jsem kdysi videl tak možná dohromady 50 dílů, ale to jen z toho důvodu páč tam hrála jedna herečka, která se mi líbila a pak ju nechali chcípnout a od tej doby sem to neviděl :) ()

playboxguest odpad!

Tak jako písek v přesípacích hodinách, ubíhají dny našich životů, no já nevím, sledovat tenhle seriál, tak mi život neubíhá, ale pekelně se vleče...Je neuvěřitelné, kolik dokážou natočit dílů nesmyslného seriálu o ničem a je neuvěřitelné, kolik lidí se na to dokáže dívat, díky čemuž vznikají podobné katastrofy dodnes.... ()

A.L.E.S. odpad!

Ještě jsem neviděl nic horšího než soap opery. A ti herci se nedokázali ani pořádně zviditelnit, protože kvůli natáčení tohohle humusu neměli čas angažovat se v jiném, možná kvalitním filmu. Pokud se natáčí ještě nyní, měli by s tím co nejdříve praštit, jinak třeba zasloužilý divák bude svědkem skutečné smrti jednoho z aktorů. ()

Decker odpad!

Lidska demence nezna hranic a "Toto" je jasnym dukazem. Asi miliarda pokracovani znaci jasnou stupiditu celeho serialu a naprosto nechapu lidi, kteri jsou schopno tohle sledovat a orientovat se v deji. Tusim ze prvni a posledni dil krome toho ze je deli dve ste let jsou naprosto, ale naprosto o tom samem: o ho*nu! ()

Galerie (1 238)

• Seriál ako vôbec prvý riešil témy umelého oplodnenia či romániku ľudí rôznej rasy. (Raccoon.city)
  • Ve své době se jednalo o nejdelší seriál vysílaný stanicí NBC. (gogos)
  • V seriálu si zahráli hned tři Češi - Jan Tříska, Eva Jeníčková a Ivan G'Vera. (Gavron)