Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Decker odpad!

Lidska demence nezna hranic a "Toto" je jasnym dukazem. Asi miliarda pokracovani znaci jasnou stupiditu celeho serialu a naprosto nechapu lidi, kteri jsou schopno tohle sledovat a orientovat se v deji. Tusim ze prvni a posledni dil krome toho ze je deli dve ste let jsou naprosto, ale naprosto o tom samem: o ho*nu! ()

A.L.E.S. odpad!

Ještě jsem neviděl nic horšího než soap opery. A ti herci se nedokázali ani pořádně zviditelnit, protože kvůli natáčení tohohle humusu neměli čas angažovat se v jiném, možná kvalitním filmu. Pokud se natáčí ještě nyní, měli by s tím co nejdříve praštit, jinak třeba zasloužilý divák bude svědkem skutečné smrti jednoho z aktorů. ()

Sokkk_y odpad!

Jako písek v přesýpacích hodinách jsou dny našeho života. Takhle nějak mohli tuto dnes již kultovní větu slyšet fanoušci (za předpokladu že nějací jsou) snad největšího seriálového projektu. Zas tak špatný projekt to asi není, když to dostalo 4 nominace na Emmy a (jak již monolog napsal) 150 cen. Tím se může pyšnit málokterý seriál, ale každopádně nic to nemění na tom, že to je prostě krávovina. Dá se snad považovat za smysluplný děj scénka, kdy dva chlapi na sebe míří dálkovými televizními ovladači přes deset dílů?? Já si myslím že ne. A to je jeden dílek z deseti tisíců... ()

Honzíno

Za dědu a za babičku.:) Moje první setkání se západní seriálovou produkcí tohoto "dramatického", avšak popravdě telenovelovitého typu. Kolik to má proboha dneska dílů? Nechce se mi věřit těm údajům na IMDb, ale asi to nebude jinak.:) Samozřejmě je to peklo, největší. ()

haushinkaa odpad!

Mám dojem, že se tam pak řešilo něco s posedlýma, ne? No, možná, že aspoň Bůh ví, co posedlo scénáristy a režiséry téhle VĚCI... V každém případě to bylo něco moc špatného, moc nevkusného a moc zvráceného... ()

DivX odpad!

Odpad dávám proto, že kdykoliv když jsem přišel ze školy tak hrála tahle sračka! Děkuji režisérům, že zpracovali tuhle nádhernou rodinou idylu do několik tisíců dílu... Několik let jsem neviděl televizi! 0% ()

Endyis

Ono je to vlastně svým způsobem nehorázná prda :DDDDDDDDDDDDDD Člověk, který shlédl kompletně celý tento seriál, myslím všechny epizody, je u mě mástr a má moje osobní uznání. MImochodem nebýt tohodle nikdy nevzniknou dokonalá seriálová reakce 90. let jménem Twin Peaks (btw. Ray Wise mezi herci mluví za vše :))) ). A je prdel vůbec sledovat herce, kteří tímto "mistrovským" seriálovým opusem prošli. :)))))))))) Třeba tohle je jedním z míst, kde udělala "hvězdnou" kariéru naše česká hollywoodská star Eva Jeníčková :DDD ()

galba

Tento seriál je opravdu asi největší srač*a, co se dá v televizi vidět, má asi 2000 dílů a v šechny stojí za pendrek. Je jasně na odpad, ale jednu hvězdičku mu musím dát protože v mém mládí mě naučil jednu věc, a to, že se nikdy nemám dívat na seriál, jehož řada má víc, jak 50 dílů. Děkuji ()

LadyDevil

Neuvěřitelný, že jsem kdysi spadla do závislosti na Tak jde času :-D Ale i přes to, jak se za 500 dílů událo skoro prd, tak mě to lákalo dívat se dál a dál, protože už byl nakouslý příběh a mě zajímalo, jak se bude dál odvíjet. Navíc se tu našlo i dost vtipných scének - hlavně díky Vivian a jejímu oddanému Ivanovi (českému herci) a naprostému záporákovi DiMerovi..a pořád mi to všechno připadá lepší než všechny Esmeraldy a Divoký andělé dohromady..:-D ()

anli odpad!

Další americká,nekonečná srágora,vhodná tak akorát pro zasmání.Horko těžko jsem shlédl 2 díly a rychle utekl.Je to o nikom,o ničem a lidé k tomuhle píšící scénář mají můj hluboký obdiv a divák jim buď milostiv.,protože něco takového vytvořit je opravdu výkon.A vysílat tolik let se to může jen v Americe.Halelujá!Dávám jasnou a čistou nulu. ()

majxik odpad!

Protrpel jsem docela hodne dilu s babickou kdyz bylo hrozne pocasi a nemohl jsem jit ven... to byl jedinej duvod proc jsem videl dost dilu na to abych vedel ze uz to nechci nikdy vice videt :) ()

civalII odpad!

ty jo, tohle mi připomíná krásné období ranné demokracie... Někdy kolem let 1996 nebo kdy to dávali. Jednu z mála špatných vzpomínek na tuto dobu, je tento a jemu podobné seriály. Kdy člověk hodil áčko ve škole, byl doma a když nehrál na compu přepínal tv a občas tak naskočilo toto. ()