Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

N3O odpad!

Okamžitá hospitalizace tvůrců nutná. Už jenom když si vzpomenu jak jsem tímto výblitkem americké kultury byl mučen jedním z mých prarodičů. ()

CRYPT

Legendární seriál, na který jsem koukal, když jsem byl malý špunt. Vím že se mi to tehdy líbilo, takže 3 hvezdičky ()

hackstolle odpad!

Asi jsem nevidel vsechny dily, ale popravde kdo znas je videl ? Nicmene si troufnu ohodnotit. Vedle posty pro tebe je to dalsi z naprosto zbytenych televiznich odpadnich zalezitosti na teto planete. Alespon podle meho nazoru. ()

STARKOVA20 odpad!

Na tohle může koukat jenom blázen. To bych radši přetrpěla nonstop maraton Kassandra+Esmeralda s Rosalindou dohromady, než sledovat tohle od puberty do stáří. Humus. ()

Mr.nachos odpad!

Tak jako písek v přesýpacích hodinách, ubíhají i dny našeho života. Vím, že se tam mihlo nějaké to tajemno, démoni, apod. ale nikdy mi to nedávalo smysl a nikdy mě to nezaujalo natolik, abych se to mu pokusila porozumět. Ještěže už je tahle doba pryč. Každopádně jednu výjimečnost to má, tolik dílů snad nemá žádný jiný seriál. ()

Jabcan

Fak miluju zdejší "experty", kteří neviděli všechny díly a hodnotí. Ale co všechny, stačila by 1/5 a pak by jste začali chápat o čem seriál je. Hodnocení po 5 epizodách je kinematografickej terorismus. ()

Eddie003 odpad!

Jen sledování počtu herecké komunity mi vhání slzy do očí. Proč? A obávám se, že mi nikdo neodpoví. Režisér je evidentně kojenec, čímž si vysvětluji kvality tohoho seriálu, a tudíž neumí mluvit. A herci.......... Ne,počkat, komici, kteří svůj humor zakládají na vlastním hereckém "neumu", ti by zasloužili olověnou včelu mezi oči.________________________________ ()

Weirdman odpad!

0/10... Takto, ze plynie cas???!!! To sú americkí tvorcovia seriálov fakt až takí vypatlaní a myslia si, že im to niekto zhltne??!!!... ()

Klemi odpad!

Klasika všech klasik. Tento seriál má své nezastupitelné místo ve filmové stoce. Dialogy připomínající rozhovor se záchodovou mísou, kamera na úrovni bratří Lumiérů (a to jim ještě křivdím), dabig originálního slovního průjmu též bez jakékoli kvality. Odpad, stoka, fekálie, žumpa... ()

TerP odpad!

Pamatujete na to, jak do té jedné ''vstoupil'' ďábel? Tak tohle se mi opravdu nelíbilo, i když jsem byla malá a hltala jsem skoro všechno... Tohle se prostě nedá chápat?! ()

MartyMcFly89 odpad!

Nekorunovaný král nejhorších seriálů všech dob. Běží to od roku 1965 a v USA se vysílá téměr 11.000 díl. Pochybuji, že se najde člověk, který by viděl všechny díly (a kdyby ano, pár tisíc jich viděl a potom jeden vynechal, jistě by spáchal sebevraždu). Původní producenti jsou jistě mrtví, což nás nesmí těšit (protože noví jsou ještě horší), většina z bývalých herců je též pod drnem, takže máme nové, mladé tváře, které jsou tu teprve pár desítek let. Viděl jsem jeden díl, nedokázal jsem zkousnout více. Ty minuty toho dílu, to bylo utrpení, muka pekelná. Vypadalo to jako americké filmy 70-80. let, rozpočet na díly asi není moc velký, stejně jako pouze rychlodabing. Byla tam (asi) žena, která byla posedlá ďáblem a ovládala ostatní. Nikdy více. 0% x 0% x 0%. ()

sa_kra odpad!

Jedinou hvězdičku bych byla ochotná dát jen za předpokladu, že by tam doopravdy hrál Joey Tribbiani Dreyka Ramorraye (nebo co). Ve Friends je tenhle seriál vylíčen jako solidní bullshit, tak proč to kazit. ()

Juri-Sai. odpad!

je neuvěřitelné jak dlouho ten šílenej propadák běžel. Jde vidět že v té době v americe muselo být hodně nenáročných lidí v dobrém slova smyslu. ()

vejfukCZ odpad!

Koloniální odpad! Viděl jsem jeden díl a řeknu vám že i já se svými kamarády a obyčejnou kamerou bych něco natočil líp. To bylo tak příšěrně amatérský že to snad nejde ani vyjádřit. Schválně si na IMDB rozklikněte všechny herce za těch 45 let, takovej seznam jste v životě neviděli! A nebo třeba na nějakou postavu - jak v průběhu těch několika století co se ten seriál natačel umírali lidi stářím, tak danou postavu ztvárnilo třeba 5-6 lidí. To je prostě extrém a za to se musí autorům pogratulovat. ()