Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Mikulka24

Ano, je to blbost, ale jako malá jsem to sledovala se zatajeným dechem. Navíc vzpomeňte si na ten dabing se ztišeným originálem v pozadí, to je přece rarita. :-D ()

Tomesh

Priznám se vám bez mučení, všechny díly jsem skutečně neviděl, ale ty přesípací hodiny mě vždycky vzrušovaly.. ()

Natabar odpad!

V tomto případě by se mělo divákům platit, že byli ochotni ztratit kus svého života zahozením s takovouto sr***kou. ()

Brain-D

snad nekonečný seriál, ve kterém jsem jednou zahlédl i hororovou atmosféru, takže bych to do koše neházel :) ()

Compadre odpad!

Hrozně dlouhej (!!!) a hrozně nudnej seriál...smrtící odpadová kombinace. Ten kdo zkouknul aspon polovinu dílů v podstatě prodělal lobotomii. ()

davidek odpad!

Viděl jsem asi 5., 73., 198., 368. díl a nějak jsem si připadal jako, že se ještě nic nestalo. Tak jde čas. . . .. ()

Dagoussek

Můj první seriál, sledovala jsem pár dílů, kdy jsem chtěla vědět jak dopadne jeden sympatický pár, no samozřejmě to nemělo konce...the end pro mě. ()

Narcis

Léta jsem tento seriál sledoval a vždy mě fascinovali komplikované zápletky. Herecké výkony docela na úrovni. Rozhodně se nejedná o takový průs..švih jako jsou ty telenovely. ()

phata odpad!

Některé špatné sny se stále vrací... vrací... vrací... Doufám, že lidem, co za tímhle stojí jednou bouchnou škeble! Bohové, odpusťte mi to. Toto konání je míněno v sebeobraně. ()

giovanni3

Viděl jsem nemálo dílů jako malý a už tehdy jsme to moc nechápal... Navíc kdo na to kouká, že to má tolik dílů (kolik vůbec, když to jede od roku 1965?).. Já bych na to koukat nemohl.. Ale za vytrvalost dávám 1z5 ()

MichelSmith

Tento seriál pozerala moja 80 ročná babka ked chodila na strednú a dost my o ňom rozprávala čo som si neskutočne užíval bolo to milé osvieženie po 2 hodinových nadávkách na jebnut... susedky a na môjho nevdačného otca čo jej nespravil nákup a v 89. roku ju nechal sa skoro poštať na autobusovej zastávke. No a pri 465. sérii som ho začal pozerat s ňou a boli to pekné časi strávené zo starou mamou...Mimochodom mám v pláne dopozerat aj tých úvodných 464 sérií... ()