Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(23) / Epizody(1351)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Incanus odpad!

Jedním slovem............................. sra*ka - není příliš mnoho jiných slov, která by svým popisným významem obsahovala v podstatě všechno. Tento "seriál" je intelektuálně prázdný, plytký, bezobsažný. Nemá žádnou dějovou linku, ta základní byla již tolikrát "znásilněna", že těžko odpozorovat, co tím básník chtěl říci. Být o pár minut později, dalo by se to označit za "bílé porno" - každý s každým - s úspěchem se dá pouze tipovat, jak dlouho to bude trvat. Upřímně doufám, že toto "veledílo" plátna stříbrného zakončí co nejdříve. Díkybohu za možnost přepnout/vypnout - být tohle jediný program, rozmlátím televizi po prvních tónech úvodní znělky. ()

PinkieCat odpad!

Spíš mi tedy připadá, že doktoři Ordinace v růžové zahradě den co den balancují na hranici nemožného, co je ještě možné předvést. Pro mě absolutně neatraktivní seriál, herci mi připadají prkení, nepřesvědčiví, scény příšerně nahrané... Infantilnost vládne tímto seriálem. Největším otazníkem je pro mě to, proč tak skvělí herci (Kuklová, Adamovská, Kanyza,...) hrají v tomhle podřadném počinu, když mají svoji hereckou úroveň nastavenou jinak. Nejvíc se obávám toho, že tohle "Okouzlení po česku" se jen tak našich obrazovek nepustí a bude drásat svými růžovými ostny naše obrazovky zhruba tak do XX. řady. To už bude nejspíš Rychlý ordinovat na Marsu a Štěpánová létat v raketoplánu. ()

Hanniball odpad!

No, to jsem jednou takhle rozhodl že vyzkouším jeden díl údajně jednoho z nejoblíbenějších seriálů u nás. Takouvhle zoufalost jen tak neuvidíte, v tomhle seriálu totiž chybí i ta nejmenší špetka herectví, jedna naprosto absurdní situace střídá druhou a celé se to snaží tvářit hrozně vázně a inteligentně, upozornění pro slabší jedince : Tento seriál může vyvolávat psychickou újmu a odumírání mozkových buněk. A pořád nemůžu přijít na to kdo je cílová skupina podobných sraček a nejdešivější je to že je to jedna z nejsledovanějších věcí co se u nás vysílá. Lidstvo nejspíš degeneruje. ()

Sheryl22 odpad!

Nikdy nepochopím člověka,který tyhle seriály sleduje..... Je to slátanina nemožných situací s naprosto předvídatelným scénářem, která vymývá mozky divákům. Tenhle seriál nezachrání ani herecké výkony, které také nejsou bůhvíjaké....Na druhou stranu musím ocenit, jak dokáže Nova tuhle ( s prominutím,) sračku prodat. A navíc by se to ani "ordinace" jmenovat nemělo, když už se nějakou tu dobu hlavní děj odehrává v nemocnici...celý seriál prostě ztrácí logiku.. ()

pani.mysova odpad!

Je zajímavé, že tenhle seriál je asi jediný, který ve mě vyvolává velkou nenávist a zlost pokaždé když o něm zaslechnu upoutávky. Taková směs obskurních a přihlouplých příběhů, všudepřítomné (už neskrývané) reklamy se už jen tak nevidí. Nejvíce vtipné bylo, když Nova nedávno slavila výročí a uspořádala veřejnou prohlídku ateliérů, kde se tento brak natáčí - fanoušci byli schopni na prohlídku čekat hodiny a hodiny... Celostátní vymývárna mozků v praxi. ()

BaruseV

Absolutně nesnesitelný český seriál s absurdním dějem. Scénaristé odvedli strašlivou práci, která děsí každého "normálního" člověka, který náhodou na tento seriál na TV NOVA narazí. Ačkoliv pro mě je toto dílo nepřijatelné, své věrné diváky, ba dokonce fanoušky má a láká další. Scénař, který se většinou odehravá v Kamenické nemocnici je zdlouhavý, prolínán zbytečnými konverzacemi a ještě zbytečnějšími scénami. Ale nemůžu popřít, že některé hlášky (většinou vyslovené MuDr. Hanákem nebo MuDr. Mázlem) stojí za to. Proto 1* :) ()

zsh3 odpad!

my tomu s kamarádem říkáme "růžová sračka v ordinaci" :-) Přijde nám ten název trefnější. Hroznej výplach. ()

Castik odpad!

Pokud někdo považuje tento seriál za kulturní vyžití, tak jistě čte Blesk či jiné bulvární plátky a neví, co je kvalitní seriál. Strušně řečeno - vyumělkované, naivní a odtržené na hony od reality. Jako každý podobný seriál tohoto typu je nutné, aby se průběžně zapletl "každý s každým". A nesmí především chybět nějaký ten lotr se záporným postojem k okolí. Nu což ... pokud někoho baví zabíjet čas těmito hloupými seriály, tak ať se na ně dívá. Jen mi trošku vadí, že to zasáhlo i některé mé blízké :-) ()

Whyte odpad!

Šťourání v nose je produktivnější, než sledování tohoto "seriálu"! //0%// /#1_Ordinace: Odpadní scénář, sympatiční herci a příšerně teatrální orchestrální hudba./#2_Ordinace: Odpad! toho největšího kalibru, fuuuuj! ()

str0001

Na obhajobu celého seriálu musím říct, že první série nebyla zdaleka tak trapná a i pracující muž ji byl možná i pár dílů schopen při skřípění zubů přetrpět u večeře. Bohužel časem se z toho stala estráda, kde každý už souložil s každým a musejí přibývat nové postavy. Tím pádem se řadí až za mexické telenovely. ()

Lukeeno odpad!

Omylem omrknut jeden díl a po Televizních novinách asi to nejhorší co se dá na TV Hroba vidět. Vlastně se divím, že na tyhle sračky vůbec někdo kouká. Přiště raději zůstanu u Velkých cen F1, to je asi jediné na co jde hledět na téhle stácji :) ()

PORTER44 odpad!

Další hrozná nuda s falešnýma doktorama a jejich milostnýma pletkama.Hrozná telenovelská sračka fuj!!!!!!!!!!! ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka