Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

redalert21

Sobis87: Bejku, jeste nezkoncil stále běží...je to kolem 11000 dílu..presne nevim, a kdyz sem byl malý tak to nebylo tak špatné, dle me se to zvrhlo az tak po 30 letech :-D ()

Trinculo odpad!

Jelikož nechci kazit hodnocení tak tomu dám odpad. Být na slušné pozici v jakémkoliv žebříčku není tak špatné, i na špatný film je třeba se snažit. "Tak jde čas" je fascinující záležitost - tyto seriály znamenají určitý vrchol televizní tvorby. Seriál co stárne s váma a nabízi možnost žít do jisté míry paralelní životy a potkávat známé lidi v tváří v tvář na televizní obrazovce (prehistorické simulakrum pospolité komunity). Největší klasika není ale tohle ale U nás ve Spriengfieldu, které bylo původně rozhlasovou hrou (známé taky jako Svíce v okně). U těchto seriálů by se také nemělo zapomínat na edukativní funkci, kterou často mají. U Svíce v okně to byla třeba náboženská výchova, běžně to je upozorňování na společenské a rodinné problémy, kterým byli typičtí např. EastEnders z produkce BBC. Podobnou vzdělávací roli měli např. i ženské romány v době před příchodem televize. Pravda s rozvojem žánru se tyto edukativní prvky částečně ztratily. ()

l.bejk

Je to fakt nuda,děs,blbost,ale asi 10 dílu sem koukal protože to bylo zajímavý,jednou pár dílu se satanem,a pak když byla jedna pohřbytá zaživa,no ale jinak ee. ()

imaginer21 odpad!

Kvalitka seriálových životů. Když nemáte jak žít a chcete zestárnout rychle, tak to sledujte, nebo v tom rovnou hrajte. Uteče vám to jak písek z horní poloviny těch přesýpacích hodin. Pravdaže občas se tam mihne i známá tvář. Ale to, hádám, jen z dočasné finanční krize... ()

Dr.Abe odpad!

Odpad ale snad každý viděl alespoň jeded díl. Jednou jsem viděl díl, kde scénáristi už asi nevěděli coby a nasasili vymítání ďábla, což mě u tohohle typu seriálu opravdu překvapilo. Přesto v něčem tento seriál opravdu boduju: největší počet dílů (jeho schlédnutí přirovnávám k přečtení Vojně a míru možná i hůře), nechci moralizovat ale asi i nejtrapnější.... ()

Ziriath odpad!

Kdysi přepadal mě pocit deprese, zoufalství a marnosti už jenom při pohledu na ty přesýpací hodiny. Aneb televizní inferno. Stvořitelům nechala bych za trest zkouknout všechny díly jejich vlastního díla. ()

Lady Grey odpad!

Nechutný, nechutný, nechutný. Opravdu jde pro seriál použít slovo nechutný? Ale ano. Tak jde čas mi neskutečně lezl na nervy. V televizi zabíral místo seriálům, které jsem měla ráda. Díky bohu, že tahle mýdlová opera zmizela tak rychle, jak se objevila. Ostatně mě stále udivuje, jaktože se tenhle seriál pořád točí. Hold amíci tyhle utopické srance mají velmi rádi. ()

Route.66 odpad!

Úvodní znělka tohoto kolosu, který v TV běžel dlouhá léta ve všední den kolem poledne mi po pár letech nahání husí kůži. Viděl jsem pár dílů u prarodičů při školních prázdninách, tuším, že každý v jiný rok a stejně jsem o nic nepřišel :-) ()

Schneeman odpad!

Vzpomínám, když jsem byl ještě malý kluk, jak jsem přišel domů ze školy, zapnul televizi a zjistil, že nic "lepšího" tam nedávají. Byla to pro mě hodina hororu a utrpení. Tak silný pocit hrůzy jsem již nezažil a doufám že již nezažiji. Ještě teď když na to pomyslím, mám husí kůži. :-)) ()

Laci

Dávam 1* za nápad natočit seríál s 11 000 dielmi. Inač je to úplna ... Za tri bodky si dosaďte čo chcete. ()

benda02 odpad!

Tak s tímhle seriálem mě naběhne husí kůže, tohle je opravdu můj nejhůře hodnocený seriál, vždy jak se na začátku zobrazily přesýpací hodiny, věděl jsem, že začíná hodina neskutečných blábolů, které nemají hlavu ani patu. ()

Latysek

Když tento seriál před více než 15 lety začala vysílat TV Nova,byl jsem nadšený.Když dávali díly s Marlenou,kterou posedl satan,byl jsem tenkrát jako dítě naprosto nadšený.Tak jde čas budu mít navždy spojený právě s tímto dějem.Vím,že se tento seriál vysílá v USA nepřetržitě od roku 1965 až dodnes a pořád se natáčejí další díly.Také myslím,že je to zbytečně zdlouhavé ale zato jak jsem byl v dětství nadšený posedlou Marlenou nemůžu dát méně než plný počet hvězdiček!!! ()

Shadowfax

Výborná záležitost. Děj nic moc, ale zachraňují to skvělé herecké výkony, brilantní dialogy a hlavně ta podmanivá hudba! Pro fajšmekra požitek! "Jako písek v přesýpacích hodinách ubíhají dny našich životů.." Tak jde čas rulezzz! ()