Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Bogano

Dávám jednu hvězdičku za účast v seriálu Přátelé. Jinak nechápu jak se to mohlo točit tak dlouho :) Málokterá postava nezměnila herce alespoň jednou. ()

-rooney- odpad!

Tak na tenhle seriál,jsem narážel jen tehdy když jsem cvakal po programech v TV,a mihla se mě tam tahle sranda. Jakmile jsem spatřil jen ten depresivní začátek seriálu,tak jsem měl jasno. Nemluvím o hrozivém počtu natočených dílů,nechápu jak někdo mohl natočit takovou hrůzu!!! Kdyby mně chtěl někdo mučit,tak mně může zavřít do místnosti 2X2 metry,s TV,videem a se všemi díly tehleté hrůzy. NA konci prvního dílu bych se oběsil na pásku u kazety. ()

Mazi23 odpad!

Nikdy nezapomenu na ty odpoledne kdy jsem přišel ze školy a prostě nic jiného nedávaly. Peklo si představuji jako připoutání před televizní obrazovkou kde poběží všechny díly tohoto seriálu na jeden zátah. ()

Inner odpad!

Nejdelší noční můra všech dob. Jako malý nemající satelit a nechápající ty divný seriály na "jedničce" jsem byl nucen se na to koukat než byl Robocop ve čtyři. Asi to na mě nechalo následky, každý televizní program jsem pročítal a sledoval ty neuvěřitelná čísla čítající díly. Na díly s vymítaním ďábla nikdy nezapomenu. Drake Ramoray by potěšil ;-) 1% (za ten zápis v Guinnessově knize rekordů) ()

bakda

Jedna hvězdička jen za to že je to abnormálně dlouhej serial s několika stovkami episod a herci se tam udržel velice velice dlouho a tím pádem to v USA mělo asi uspěch ale v USA se chytne naprosto všechno. ()

Deacon59

Jednu chvíli sem na tom docela frčel, ale pak když člověk 50 dílů neviděl. Zjistil, že se vlastně nic nového nestalo. ()

myst3ry odpad!

Maratón tohodle sriálu bych opravdu nechtěl zažít... Za prvé bych to nezvládl psychicky a za druhé bych u toho musel strávit tak třicet let... ()

AshMorgan odpad!

šílenost, ale zároveň fenomén. Je to odpad, ale začlo se to u nás v takové době, že si na to prostě nejen naše babičky zvykly, a pak už to sledovaly den za dnem...a tak šel čas. Ono jde vlastně o kumšt, natočit něco tak hrozného, a ono se to chytne a drží...drží. ()

Aktamix odpad!

Naprosto neuvěřitelné.....celkové počty lidí co při téhle slátanině umřeli a nestihli se "dodívat" musejí jít do stovek či tisíců....dokonce i moje babička která sjížděla všechno, tohle odmítla sledovat, protože to bylo dlouhé :D Unikátní shit ()

Avalanches

Něco mi to říká. Vzpomínám si na znělku, přesýpací hodiny a... že to dávali každý den, pořád a pořád dokola. Jednu hvězdičku dávám za odvážné babičky z vesnice, které odpoledne odhodily motyky a běžely vyhodit dědečky z obýváku. ()

Paan odpad!

Ano, je to pravděpodobně ten největší a nejdelší humus, co kdy svítil z obrazovky. Ale je taky dost možná první a rozhodně ten nejznámější. I když to tvůrci sotva zamýšleli tak, stal se tenhle brak jakýmsi zvrhlým kultem, ale i dílčím námětem pro naopak divácky veleúspěšná díla - Futuramu, Přátele nebo třeba Krokodýla Dundeeho. Kdyby se tenhle seriál stal na CSFD vůbec nejhorším a měl hodnocení <1%, byla by to pozice zasloužená a čestná =) ()

ammina

Prazdniny 97, čerstvě po maturitě, já se snažila živit keramikou, sestra byla na pracaku, obě doma a vždycky o pul druhé jsme sedly k televizi, co na tom že jsme to sledovali asi od 25 000 dílu a že během jedné epizody sprostě vyměnili herce jedné z postav, jiné postavy se probíraly z komatu, snad nechyběl ani unos mimozemštany. A opravdu větší kravinu jsem neviděla, ale bylo to hezké léto, ten rok 97 ()

JARDAHONDA odpad!

Nekonečný seriál, který se odehrával v neustálém šeru s nudným dějem. Navíc na protivné hlavní hrdiny se nedalo časem už dívat. Dál seriál nebudu radši komentovat 0% ()

teodor81 odpad!

Fascinující na tomhle seriálu je, že to mělo takovou sledovanost, že se jim to vyplatilo natáčet tak dlouho a nikdo neřekl: konec, balíme, nikdo na to nekouká, došly nám peníze... Zajímalo by mě, jestli je na světě někde tak zarytý fanda, kterému neušel ani jeden díl. Myslím, že kdyby mi uteklo 100 dílů, o nic bych nepřišel a ještě bych stihnul konec započatého rozhovoru. Ale jako ukolébavka po noční směně je to docela účinný. ()