Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

vejfukCZ odpad!

Koloniální odpad! Viděl jsem jeden díl a řeknu vám že i já se svými kamarády a obyčejnou kamerou bych něco natočil líp. To bylo tak příšěrně amatérský že to snad nejde ani vyjádřit. Schválně si na IMDB rozklikněte všechny herce za těch 45 let, takovej seznam jste v životě neviděli! A nebo třeba na nějakou postavu - jak v průběhu těch několika století co se ten seriál natačel umírali lidi stářím, tak danou postavu ztvárnilo třeba 5-6 lidí. To je prostě extrém a za to se musí autorům pogratulovat. ()

Snapphanar odpad!

Neuvěřitelné.... Seriál snad o milionu dílech a samozřejmě o ničem... Kupodivu si ale navzdory všemu zažil éru své popularity. Zajímalo by mě, kdo viděl všechny díly! Ten chudák musí být snad hospitalizován v nějakém ústavu pro duševně choré (pokud jestli ještě žije), protože nevím, jak by toto jinak se zdravím rozumem mohl někdo přežít... ()

Ereniss

Vůbec nevím, o co tam šlo. Za co ta 1 *? Viděla jsem asi 10 dílu, a to zrovna zaživa pohřbili nějakou borku, tak jsem bez dechu sledovala, zda se vyhrabe. Vlastně už ani nevím, jak to dopadlo, jen si matně vzpomínám na moje příchody ze školy a rovnou k televizi. Tedy mě nejspíš alespoň na pár dílů seriál zaujal. A vzhledem k tomu, jak dlouho se natáčel a jak dlouho diváky bavil (jistě i v čr, bohužel naše babičky na csfd nenajdeme) si odpad nezaslouží. ()

p.i.t.b.u.l

Je to odpad jak vyšitý. Nicméně ve své době to byl jeden z těch lepších seriálů které u nás dávali. Přiznávám viděl jsem pár dílů, ale spíše to sledovali starší generace a ti si to zalíbily. Uznávám, bylo to praštěné, přehnané, dlouhé, ale taky to je pokud se nepletu, jeden z nejdelších seriálů všech dob. A to už něco znamená...tudíž se muselo najít dost lidí, kteří se na to koukali. Je nesprávné hodnotit to z dnešního pohledu. Proto dávám 2*. ()

Charlinka

Bože to je vážně špatný A tím nemyslím telenovelsky špatný ale vážně špatný. Viděla jsem pár telenovel, ale proti tomuhle je telenovela oscarovej snímek od Camerona. ()

tsatsiki odpad!

se divím, že tento seriál naše tv nevysílají, na dlouho by měli vystaráno. V květnu 2013 to mělo přes 12tisíc epizod. a na Relaxu či Barrandovu, kde tyto stupidní telenovely chodí, by divačky určitě měli radost. ()

Meow86 odpad!

Za mých pubertálních let mě znělka k tomuto seriálu maximálně frustrovala. A ty přesýpací hodiny, jakoby se nikdy neměly opravdu přesypat. A taky že jo! „JAKO PÍSEK V PŘESÝPACÍCH HODINÁCH UBÍHAJÍ I DNY NAŠICH ŽIVOTŮ…“, chrrr. ()

HaninaHope79

Tak jako písek v přesýpacích hodinách, ubíhají dny našich životů. Nekonečný seriál, který ale dokázal zaujmout v TV, když na jiných kanálech nedávali nic na co by se dalo koukat. Ráda bych si znovu připoměla. Hlavně příběh Marleny Evans. ()

Simako odpad!

No tohle je svým způsobem unikát!! Opravdu jsem velikým fanouškem!! Obdivuju všechny, kteří se na tomno v skutku "vynikajícím" dílku podíleli!! Vezmeme to z druhé stránky!! Celý život od narození až do smrti se živit jedním seriálem!! Krásný prachy, hodně strejdů a babiček, není to prýma!! Spousty spokojených "analfabetů", kteří ze seriálem prožili svůj život!!! nééééééééééé už dost!! Odpad!!! ()

Cid

Jednu hvězdičku za trefný název! U prvního dílu se narodíte a u posledního už můžete v klidu zemřít, protože Vám bude asi 100!! ()