Agentura Jasno (TV seriál)

Psych

Psych, s. r. o.

Agentúra Jasno

Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2006, 44 min

James Roday, Dulé Hill, Corbin Bernsen, Maggie Lawson, Sage Brocklebank, Timothy Omundson, Steve Bacic, Robin Mossley, Kirsten Nelson, Rachael Leigh Cook, Michael Eklund, Franka Potente, Pascale Hutton, Keith Dallas, Ken Kirzinger, Leela Savasta, Chris William Martin, Guy Fauchon, Cristián de la Fuente, Rachel Pattee, Karin Konoval, Gina Holden, Ashley Williams, Christine Willes, Chelah Horsdal, Amber Borycki, Claire Coffee, Michael Weston, Anne Dudek, Keegan Connor Tracy, Maria Luisa Cianni, Carrie Genzel, Elysia Rotaru, Christine Chatelain, Mercedes Ruehl, Thomas Kopache, Kevin Sorbo, Christopher Jacot, Ryan Robbins, Cybill Shepherd, Ty Olsson, Kate Hewlett, Lauro Chartrand, Liam James, Brian Gross, Paul Bittante, Ali Liebert, Stephen Lang, Jaleel White, Sarah Shahi, Sendhil Ramamurthy, James Brolin, Brent Sexton, Cary Elwes, Ray Wise, Jeri Ryan, Bruce Davison, Miguel Ferrer, Arnold Vosloo, John Cena, Robert Patrick, Michael Rooker, Tony Todd, Lou Diamond Phillips, Alexander Calvert, Jilon VanOver, Amanda Pays, Tamara Mello, Alexandra Krosney, Dorian Brown, Shawn Roberts, Lauren Lee Smith, Ryan Kennedy, Carrie Ruscheinsky, Luisa D'Oliveira, Serinda Swan, Adam Rodriguez, Sarah Lind, Chelan Simmons, Nicole Lyn, Shannon Woodward, Sean Rogerson, Alexandra Breckenridge, Kelly Metzger, Christopher Wiehl, Diego Klattenhoff, Nestor Carbonell, Ted McGinley, Lynda Boyd, Lara Gilchrist, Ben Cotton, Katie Findlay, Scott Holroyd, John Ross Bowie, Agam Darshi, Elisa King, Anna Mae Wills, Serge Houde, Diora Baird, Anita Brown, Brian Markinson, Aga Postawska, Meghan Ory, Sarah Groundwater, Chasty Ballesteros, Alberta Mayne, Eva Bourne, Geoff Gustafson, Cheech Marin, Nate Mooney, Don McManus, Chad Krowchuk, Adam Greydon Reid, C. Ernst Harth, Gerard Plunkett, Charles Martin Smith, Heather Chase, Mike "The Miz" Mizanin, Mark Gibson, John DeSantis, Tracy Spiridakos, Aliyah O´Brien, Alex Meneses, John Rhys-Davies, Matt Cedeño, Curtis Lum, Johnson Phan, Chelsey Reist, James Kidnie, Balinder Johal, Michael Trucco, Emma Lahana, Lemmy, Megan Charpentier, Michael Mando, David Lovgren, Jennifer Shirley, Jeb Beach, Leah Gibson, Eric Keenleyside, Tony Hale, Valorie Curry, Peter Kelamis, William MacDonald, Becky O'Donohue, Olivia Steele-Falconer, Colin Cunningham, Mackenzie Gray, Max Gail, Madhur Jaffrey, Wanda Cannon, Brooke D'Orsay, Robin Nielsen, Ted Whittall, Anne Marie DeLuise, Drew Powell, Derek Hamilton, Jon Gries, Ellie Harvie, Olivia Cheng, Ed Lauter, Matthew Harrison, Ben Giroux, Brian Doyle-Murray, Kate Rogal, Crystal Balint, David Lambert, Rob Carpenter, Debra Mooney, Bre Blair, Peter Benson, Shanae Tomasevich, Nik Markovina, Lucia Walters, Brenna O'Brien, Lisa MacFadden, Danny Glover, Stephanie Moseley, Mark Adair-Rios, Ted Lange, Brad Kelly, Michael Kopsa, Jason Priestley, Evan Bird, Jessica Makinson, Rob LaBelle, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Michael Antonakos, Jordana Largy, Todd Stashwick, Charlie Carrick, Peter Bryant, Calum Worthy, Mittita Barber, Jessie Fraser, Jack Irvine, Dan Zukovic, Michael Hanus, Amanda Detmer, Crystal Lowe, April Bowlby, Elizabeth Weinstein, Kelly Overton, Kerry Washington, Sarah Edmondson, Elden Henson, Tom Lenk, Parminder Nagra, Sutton Foster, Kathryn Zenna, Meredith Monroe, Nels Lennarson, Sandra Hess, Danielle Harris, Patrick Gallagher, Jamie McShane, Cindy Busby, Steve Rosen, Anne Openshaw, Bruce Locke, Kendra Anderson, Jim Thorburn, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Rose Abdoo, Allie Bertram, Michael McGlone, Benjamin King, Adrian Hough, John Tench, Michael Coleman, Joshua J. Ballard, Chilton Crane, Uros Certic, James Earl, Alex Zahara, Michael Adamthwaite, Don Thompson, Ryan McDonald, Ethan Sandler, Theresa Lee, Deanna Dunagan, Joey McIntyre, Teach Grant, Viv Leacock, Brent Stait, Vincent Gale, Richard Riehle, Nick Hunnings, Christian Bower, Aleks Paunovic, Suzanne Krull, Benjamin Ayres, Jerry Shea, Peter Michael Goetz, Sean Bell, Artine Brown, Joseph May, Peter Kent, Sydney Bennett, Brianna Garcia, Nicole Garcia, Don Lake, Fiona Vroom, Carolyn Adair, Francisco Cano, José Vargas, Angela Moore, Matt Ellis, Dustin Schwartz, D. Harlan Cutshall, Loretta Walsh, Broadus Mattison, Cameron McDonald, Jackie Blackmore, Sarah Hayward, Peter New, Primo Allon, Byron Noble, Aubrey Arnason, Jason Edward Coleman, Steve Makaj, Darcey Johnson, Beverley Elliott, Darla Fay, Jeffrey Kaiser, Gabe Khouth, Tom Pickett, Darren Dolynski, Mark Gibbon, Amos Stern, Demord Dann, Kam Kozak, Howard Siegel, Mark Gash, Osmond L. Bramble, Kwesi Ameyaw, Jonathan Holmes, Chris Shields, Ken Kramer, Scott E. Miller, Michael Roberds, Rick Dobran, Noah Beggs, Lee Tichon, Ryan Hesp, Paula Giroday, Tony Alcantar, Marc-Anthony Massiah, Fane Tse, Jason Cermak, Chad Riley, Paul Lazenby, Anthony Welch, Andre Tricoteux, Toby Levins, Matthew Hoglie, William J. Phillips, Michael Teigen, Joy Castro, Cainan Wiebe, Jason Burkart, Josh Kalender, Colin Corrigan, Darien Provost, Karen Holness, Sharon Taylor, Julia Harnett, Emanuel Fappas, Bailey Herbert, Russell Roberts, Paul Kloegman, John Innes, Ben Wilkinson, Lee Majdoub, Graham Verchere, Jason Simpson, Richard Stroh, Kyle Cassie, Rob Hayter, Brenda Crichlow, Tim Conlon, Luvia Petersen, David Bloom, Bernie Coulson, J.J. Makaro, Sarah Penikett, Sean Tyson, Bill Marchant, Aaron Craven, Craig March, Terence Kelly, Robert Weiss, Danny Dworkis, Laura Soltis, Scott Michael Campbell, Lindsey Stoddart, Daryl Shuttleworth, Ron Selmour, Carmen Moore, Alec Willows, Stoney Jackson, Bill Mondy, Kevin O'Grady, Arden Myrin, Josh Byer, Devielle Johnson, Malcolm Barrett, Floriana Lima, Malcolm Stewart, Scott Bellis, Hilary Jardine, Michael Puttonen, Fred Henderson, Oliver Muirhead, Val Cole, Mark D. Espinoza, Priscilla Faia, Azita Ghanizada, Zahf Paroo, Darcy Laurie, Laurie Murdoch, Michael Tiernan, Daniel Bacon, Mark Acheson, Andrew Kavadas, David Kopp, Gary Jones, Kathleen Duborg, Craig Veroni, Van Hansis, Billy Wickman, Kevin Blatch, Simon Longmore, Pippa Mackie, Jeffrey Tedmori, Cocoa Brown, Haig Sutherland, Mark Burgess, Michael Karl Richards, Randal Edwards, Anthony Harrison, Alex Bruhanski
  • Pilgrimka

Nedokoukala jsem ani první řadu....Úplně zbytečně existující seriál...(5.6.2014)

Ze začátku mě to moc nezaujelo, jelikož první a druhá serie je trochu mdlá a dá vám zabrat si oblíbit postavy, ale třetí a čtvrtá (zatím) jsou už o něčem jiném, parodie za parodií, dělání si srandy ze sebe sama a plno dalšího (neříkám, že to vprvních epizodách nebylo, ale ne v takové míře). Nehorázně se u toho bávím různými odkazy a tím, že každá epizoda s vybere určité téma a to velmi stylově zparoduje. Dokonce se vždy pobavím při nějaké zmínce Mentalisty či Simona Bakera a poslední dobou jich je tam požehnaně. EDIT: Ke konci už se z toho trochu vytratilo kouzlo a bylo to celé mdlé, hlavně předposlední 2 série, jediné, co tam bylo ke sledování byl vývoj vztahů mezi postavami. Poslední série byla třešnička na dortu pro fanoušky, některé díly byly slabší, ale šlo tam hlavně o dořešení všech záležitostí a to se jim povedlo se ctí. Poslední díl byl perfektní.(24.2.2010)

Nekoukal jsem nějak pravidelně, ale občas jsem se náhodou k tomuto dostal. Nebylo to zlé. Není to taková ta klasická krimi, spíše taková krimi komedie. Případy se řeší díky velké pozorovací schopnosti hlavního hrdiny. Ale asi todle nebude hlavní zaměření filmu. Je to tak 50 na 50 s komediální vložkou. Nedají se tedy čekat nějaké extra komplikované případy, ale řešení je svým způsobem originální a doplněno o humornou složku je z toho celkem fajn podívání, odreagování a vcelku dobré pobavení. Není to seriál, který by vás chytl a museli by jste koukat na každý díl, ale když už se kouknete, nebudete zklamáni a svůj účel to splní. Howgh!(15.12.2009)

Jeden z mála televíznych seriálov ,ktorý sa za posledných pár rokov oplatí pozerať na Markíze v nedeľu doobeda. Skvelé obsadenie v podobe dvoch detektívov (James Roday-Dulé Hill) a nadmieru dobrý slovenský dabing.(15.8.2010)

Shawn a jeho parapsychologické "schopnosti" mě vždycky rozesmějou. Je to jeden ze seriálů, který má každý díl natočený podle šablony - zážitek z minulosti-současnost, ve které se děje něco odkazující na zobrazenou vzpomínku-řešení-chyba v řešení-vyřešení díky parapsychologii.Konec. Ale je to zábava.(17.5.2011)

• - Kirsten Nelson (Karen) byla těhotná na začátku seriálu, když se ucházela o roli. Pak porodila a musela nosit falešné břicho po zbytek seriálu. (Elwanelyn)

• - Dulé Hill ovládá stejně jako jeho postava v seriálu stepování. (Roby)

• - Úvodní skladba „I Know, You Know“ je od Friendly Indians, kapely hlavního tvůrce seriálu Steva Frankse. (Avicii)