Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Paity

Jedna hvězdička za poctu filmařům, kteří vydrželi natáčet tuhle slátaninu desítky let. Vůbec bych se nedivil, kdyby byl seriál zapsán v Guinessově knize světových rekordů, jako nejdéle se točící. ()

jasiska

Pamätám sa, že keď som mala asi 10 rokov, chodilo to na Nove. Ja som vtedy popoludnia trávila u babky a moja babka, ako každá správna babka, rada pozerala telenovely. Tento seriál mal na mňa veľké osvetové účinky, pretože odtiaľ poznám výrazy ako exhumácia, bulímia, exorcista, schizofrénia,... V tom čase sa mi ani nezdalo, že keď sa všetky tieto výrazy objavia v jednom seriáli, asi nebude najlepší...:-) ()

Schuldiner odpad!

Kdyby mě někdo chtěl opravdu sadisticky zabít, ať mě přiváže k židli a pustí mi několik dílů tohoto skvostu... Zcela jistě se pokusím sežrat si hlavu! Nebo alespoň nějakým způsobem zlomit si vaz... ()

Spectre odpad!

USA telenovela. Pre menej inteligentnú vrstvu obyvateľstva nepochybne super zábava na pokračovanie. Ja si však takéto neprosím. Samozrejme, nemá to na najlepšie argentínske kúsky novšieho dáta výroby, ale stále to nie je viac, než obyčajný odpad! ()

Jeržik odpad!

Počet dílů: momentálně 10522(Ne, nedělám si prdel) Vysílá se: nepřetržitě od roku 1965!! Natáčí se: nepřetržitě od roku 1965!! Ocenění: 4 Emmy, 148 jiných cen a 173 nominací(!!!) Fuck it! ()

Oyer odpad!

Abych pravdu řekl, tak jsem tento seriál celý neviděl... Jednou se na něj podívám, na celý, když se mi to začne líbit, tak to zkouknu třeba 3x dokola :D Je to vůbec možné toto stvoření? :D:D ()