Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Hapretor odpad!

O tomto počinu říkala moje babička: "To je tak blbý, až se na to musím dívat!" (A byla velmi vzdělaná žena - krajská školní inspektorka!). ()

Mahoney.

Som veľmi prekvapená že sa tento seriál vydržal tak dlho točiť, (čo som vyčítala na imdb tak aj cez 2000 epizód) - keďže sú tu reakcie na to dosť zlé. A tie blbosti čo si k tomu vymysleli pre Joeyho do priateľov. Konečná.. ()

Iwiiik odpad!

Je neskutečné, že může existovat na této planetě byť jediný koncový divák seriálu Tak jde čas (a dalších jemu podobných). V tomto kinematografickém klenotu je asi tolik umění, jako když bude "hudebník" nahrávat zvuky pisoáru a vydávat alba Pisoár I., Pisoár II., Pisoár III., až Pisoár MMDCXXIII. A samozřejmě nezbytný The Very Best of Pisoár! Věřím, že při správné mediální masírce bude v půlce domácností u oběda z reprobeden hrát prostatické chcaní ožralého váguse na desinfekční tabletku!!! ()

Besyn odpad!

Ví tu někdo kolik už je přesně natočených dílů ? A nemá je někdo všechny nahrané ?Jestli odpovíte kladně byť je na jednu mou otázku,tak máte můj nejhlubší obdiv. ()

Fifipek odpad!

Tak v tomhle cajdáku hrál snad úplně každej americkej televizní neherec! Když jste se na tenhle počin dívali, tak vám skutečně ucházel čas...Jediné pozitivum bylo, že pokud jste neviděli 20 dílů, tak se ale vůbec nic nestalo!-:)PS: Nepůjčil byste mi někdo všechny díly na kazetě, nemůžu se dočkat až to vyjde na DVD se zajímavými bonusy z natáčení!-:))))) ()

Dimo odpad!

Chá chá... Tohle patří jen do Ameriky, tohle sem neměli vůbec tahat. Opravdu jsem pár dílů viděl a lautr nic jsem z nich nepochopil, nic mi nedaly a jediné, co jsem od nich získal, byla otrávená a znuděná tvář. Fuj. Bavilo mě jen v televizním programu sledovat, kolikátý díl už tenhle seriálový dinosaurus má... ()

Jerryy odpad!

tady nejde jinak , kdo to videl muze pouze souhlasit , kdo to nevidel vubec o nic neprisel :D no mozna jo ....... o pravou predstavu o odpadu :) ()

NiaWolf odpad!

Když to dávali na Nově, tak mi přišlo, že to dávají snad pernametně. Nikdy nic jiného. Snad jsem i brečela, jen aby to už skončilo XD ()

Hightower odpad!

No to je příhodný název, neboť tento seriál se vyznačuje neunavnou stavbou trapných rádoby nasebe navazujících serií. ()

Redix odpad!

Tenhle výtvor by neměl být na 7 místě nejhorších seriálů ale na prvním, TOTÁLNÍ ODPAD ODPADŮ! ()

Ingwio odpad!

The show celebrated its 10,000th episode on Monday, 21 February 2005. The episode began with a special introduction by Frances Reid (Alice Horton) as she reflected on the first days filming (nearly 40 years ago!), with a short clip from the very first episode. At the show's close, Frances returned stating that she felt that Sami's trials and tribulations were just beginning and to join the show tomorrow as they began their second 10,000 shows. -toto bolo napisane na imdb..no nech ma porazi :) ()