Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Nuala odpad!

Jako nástroj teroristů by to napáchalo nebývalé škody! Představte si třeba celodenní týraní sledováním tohohle. Brr ()

Jufonka

Víte co je na tom nejvtipější? Mělo to přes osm tisíc dílů a vim, že v nějakym roce dávali na nově třeba díl 1500, na dva roky to přerušili a najednou to začli dávat třeba od dílu 2800... Pointa? Těch 1300 dílů, co sem neviděla, mi vůbec nescházelo, jako bych to neviděla třeba tři tejdny jenom. Jinak ale docela sranda ()

kaposlav

11 810 a stále točia. Existuje vôbec niekto čo videl všetky časti? Ani ten najlepši seriál čo som kedy videl by som už nepozeral a stačilo by mi na to bohato 1 000 dielov, aby ma to omrzelo. Niekto asi denne pozera Televízne noviny a niekto Tak plynie čas. Inač si to neviem vysvetliť. ()

Jino odpad!

Tak jsem zkoukl všech 1 001 012 dílů a nebo kolik to má a musím s nadšením říct že to stálo za to :D.... Ne kecám to je fakt opravdová blbost, která nestojí za můj drahocený čas.... i když se přiznám, že jsem kdysi videl tak možná dohromady 50 dílů, ale to jen z toho důvodu páč tam hrála jedna herečka, která se mi líbila a pak ju nechali chcípnout a od tej doby sem to neviděl :) ()

Bay_watch odpad!

Tak pro tuto zrůdnost bych navrhoval vytvořit speciální hodnocení: radioaktivní odpad!... Jen pomyslete na ty desítky generací s vymytými mozky... ()

cariada odpad!

Naprosto zbytečný seriál ,který nemá hlavu ani patu. Když 10 dílů nevidíte nic se neděje stejně je to pořád o tom samém. Kdo ví jestli se to ještě pořád nenatáčí. Ještě že už naše tv od toho upustili nebo snad né? ()

MrPierc odpad!

Nechápu jak tyto seriály vznikají, kdo podporuje tento filmový terorismus ? Platí to snad Horst Fuchs nebo americká vláda, aby vymyla mozky občanům ? ()

starbrejkr

Je mi jasný, že moje hodnocení je maximálně nadsazený, ale nějak se musí kompenzovat ty odpady co většina lidí hází jen z podstaty kvůli tomu, co o tomhle seriálu panuje za obecný podvědomí. Pro mě je to však silná vzpomínka na dětství, kdy jsem to hltal po každým příchodu ze školy...Tak jde čas má jednu zásadní věc, kterou leckdo považuje za tu největší trapnost, já však takřka až za genialitu - u žádného jiného seriálu se mi nestalo, abych se začal koukat po několika stech dílech a krásně během pár dalších dílů vpadl do děje, to se vám u jiného seriálu nestane. Tak jde čas přestala televize u nás dávat v červenci 2003 a já přiznávám, že takřka pět let čekám, kdy se zas vrátí, abych si mohl odpoledne vychutnat tu třičtvrtěhodinku:-)) Nemusíte mi psát, že jsem magor, vím to i tak:-) ()

DruidKarel odpad!

Ale tak tohle byl nářez. Každej den to dávala nova a každej den nový a napínavý příběh. Celá scéna dostávala tu správnou atmosféru, když se náhodou tenhle výjimečný seriál neodehrával uvnitř, ale třeba v autě anebo v nějaké zahradě. Jo, všech těch asi 2000 dílů stálo přinejmenším za hovno, ne-li za dvě hovna. ODPAD! ()

C0r0ner odpad!

V popisku je napsáno 12 000+ dílů. To je teda kurevská síla. Jsem zvědavý, jestli se k podobnému číslu dopracuje česká verze téhle sračky Ulice. Momentálně k tomu má dost slušně našlápnuto. Když jsem psal, že seriál začíná ztrácet kvalitu kolem stého dílu, kde může být kvalita kolem desetitisícého? 0% ()

Flynn odpad!

Skvělá zábava pro každý den, nevadí že vám 50 dílu uteče možná se tam změní herci ale děj zůstává na stejném místě:))) jen tam občas někdo zjistí že jeho otec není jeho otec a jeho matka je sestra jeho tety a tak to řeší pár dílů:)) je to maras ()

Ice123 odpad!

Snad nejhorší „věc“ co jsem kdy viděl. A nejsmutnějším faktem na tom je, že díky sledovanosti to nestáhli a místo toho tento paskvil dosáhl něco kolem 11 000 dílů (a myslím, že šel i přes tuto cifru). Abych to shrnul, pokud si necháte ujít každých 50 dílů, o nic nepřijdete, jelikož se nic nového neděje. V pozdějších dílech nastupuje na scénu i ďábel vtělený do jedné postavy. A jako jediný přínos tohoto seriálu bych mohl vzít v úvahu inspiraci pro roli Joeyho v Přátelích, kdy hrál („parodoval“ ) Dreyka Ramorraye. ()

messiah odpad!

Drama USA, 1965, 60 min...a proč tu neni počet dílů??? Asi proto že už to nikdo ani nebyl schopen spočítat. ()

tomeek odpad!

Největší vůli přežít má vždycky plevel. Myslím, že 11 tisíc dílů zakořenilo v našich srdcích důkladně. ()

JimmyL33T odpad!

Až někdo najde někoho, kdo viděl všechny díly.Tak ať se mi prosím dotyčný ozve, rád bych pochopil skrytou podstatu tohoto seriálu, protože není možné, aby nějakou neměl :) ()