Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

solskjaer odpad!

Hodně nebezpečný odpad, který již několik let zamořuje televizní stanice a svou délkou si nebezpečně a nenávratně pohrává z divákem. ()

made1

Tyhle nenáviděné seriály mají jednu dobrou vlastnost a proto ta hvězdička. Bývají to první šance pro herce, kteří potřebují prorazit. ()

Reanimated

Ono to pořád běží? Unbelievable! Pamatuju si, jak se na to koukala babička a měl jsem za to, že to má "jen" asi 1500 dílů... ()

Cejny

Tak tento seriál opravdu nemá obdoby. Neustále běží, v době mého komentáře (28.7.2010) byl podle IMDB odvysílán 11 385. díl. Když jsem byl malý, tak jsem to téměř pravidelně vždycky po škole sledoval, ale už si to moc nepamatuji, jednu hvězdu za vytrvalost. ()

Raevan odpad!

Vážení páni a dámové . Sběr odpadu hlásíme na každý všední den od pondělí do pátku v 13:15 až 14:05. V té době se totiž hromadí v televizích celé republiky hodně, nebo nedejbože ještě víc, radioaktivního odpadu v podobě seriálu "Tak jde váš čas a vy jak blbí čumíte do bedýnky tvaru obráceného lavoru na takovou *****" .Radši končim nebo by mě za chvíli vypadla hvězdička z klávesnice. :-) Konec hlášení místního rozhlasu. ()

DocBrown odpad!

To melo asi 2000 dilu. Pokud teda bylo prumerne aspon v jednom dilu setina hvezdicky, tak to pres tech pet da, ne ? .... no tak ne ()

Milan25 odpad!

Stačilo vidět prvních pět dílů, pak si dat na 400 dílů pauzu a pak pokračovat. Naprosto nic vám neuteklo. ()

Nerhinn

Kdo nebyl doma nemocný a se sourozencem, neviděl posedlou Marlenu a nedaboval ji, nedokáže plně ocenit kvality toho seriálu ;) ()

AngiS odpad!

Už jsem myslela, že to nikdy neskončí... furt to v programu zabíralo hodinu času.. a pak nastal den D! Člověk by tomu měl dát pět hvězd za to, že to vubec ukončili :D ()

wosho odpad!

Pokud bych dostal na výběr sledovat Tak jde čas, či dostat přes hubu. Bez myšlení řeknu: "Bíj mě do bezvědomí zmrde!" ()

danielosbourne

Sice je mi to až trapné, ale musím dát alespoň jednu hvězdu, protože se mi v hlavě dodnes uchovala scéna z tohoto seriálu, která mě ještě dnes děsí. Pamatujete na scénu, kdy je jedna z postav pohřbena za živa a oni jí dali do rakve telefon aby s ní mohli telefonovat??? Vidím ten obraz stále před sebou a mám pocit, že už se ho nikdy nezbavím...v tu dobu mi mohli být tak maximálně 3 roky...fuj...Takže 1 hvězda za tohle ()