Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

grerar odpad!

bohužel je ještě jeden seriál, který v šedém žebříčku Tak jde čas předčí - jsou to neklidní mladí. Bohužel říkám proto, že je to opravdu Metuzalém mezi seriály. ()

Czernozub odpad!

Písek se už dosypal. Naštěstí. Praxi totohle seriálu krásně ilustruje situace v Přátelích: Joey jde na konkurs na bratra-dvojče Drakea Remoraye. Podle něj je jedinným možným kandidátem, vždyť on byl Drake Remoray. Nakonec roly dostane někdo úplně jiný a odlišnost tváří je vysvětlena obligátní plastikou. Jak prosté Watsone. ()

Mchazik odpad!

Koukání na to bylo jako Za Trest. Pořád jsem si říkala co jsem komu udělala, že něco takového sleduji. No co. Má to ale i pozitivní stránku, alespoň můžu dát zase jednou odpad :) ()

chelsea17 odpad!

Jestli nějaký šílenec sleduje Tak jde čas od úplného začátku, tak u seriálu strávil přes 480 dní čistého času ... ()

mh.mail

Nedá mi to nezareagovat na větu uživatele „monolog“, cituji: „A kdo mi chce tvrdit, že neviděl ani deset dílů, tak sním jeho skalp s octem a cibulí, protože to podle mě není možný.“ Tak už aby sis připravoval ten ocet a cibuli, ačkoliv svůj skalp nedám jen tak lehce. Já viděl z celého seriálu 10 minut a stačilo mi to na celý život. To bylo tak: Moje maminka tenhle seriál sledovala opravdu pravidelně. Když by měla vynechat byť jen jediný díl, byla smutná. Dokonce se kvůli tomu naučila programovat videorekordér na časové nahrávání, protože ho začali vysílat v době, kdy byla ještě v práci. Nahraný díl si večer zkoukla a druhý den přemazala novým. Já jsem si jí kvůli tomu dlouho dobíral, ale naštěstí jsem bydlel jinde a nemusel jsem se tedy na to dívat taky. A pak jsem se jednou od svého kamaráda dozvěděl, že on na to kouká. Na můj udivený výraz mi sdělil, že ho tam zajímá jedna dějová linie a ať se aspoň na jeden díl někdy podívám. Za nějaký čas jsem onemocněl a jel se léčit domů k mamince. Protože jsem neměl co dělat a začínal zrovna jeden díl, rozhodl jsem se, že dám na Jardovo doporučení a podívám se. Vydržel jsem to přesně 10 minut. Pak jsem prohlásil, že ani kvůli Jardovi na to koukat nebudu, a odešel jsem se léčit do svého pokoje. Tím jsem se seriálem „Tak jde čas“ skončil jednou provždy. ()

Bozvav

Někdo tady napsal naprosto přesně, že jde o neuvěřitelně vitální kravinu. Já se jako malá pamatuji, že seriál koukala sestřenka na "Polákách", neb u nás ještě neběžel. Vykládala mi o něm s takovým zaujetím, že když jsem měla možnost začít koukat, začala jsem. Nešlo o bůhví jaký zázrak, ale zase úplný brak to taky není. Opravdu jsou horší. Pravda nedalo se vidět všechno, ale ušlo to. A za tu délki si fakt jisté ohledy zaslouží. Byly díly na tři hvězdy i na houby. ()

sirien odpad!

V jeden moment jednu z postav posedne démon (doslova). Následně má na balkóně ten nejikoničtější "mwahahaha" záporáckej smích v televizní historii. No kidding, fakt to tam je, přísahám. ()

Kochanski odpad!

já tam viděla nějakou ženskou, která byla ďábel... je to opravdu totálně dementní a lituji lidi, kteří tomu propadnou ()

Prolog odpad!

Mám pocit, že Tak jde čas natočila nějaká podivná tajná organizace, která se snažila o totální vymytí mozků lidské rasy. Za tento velice vydařený pokus děkuji. ()

tragos

Seriál, který vstoupil a bohužel stále ještě vstupuje do dějin -- natáčí se už přes 40 let. A jednoznačný důkaz toho, že mezi kvalitou a kvantitou existuje nepřímá úměra. Ta jedina hvězda patří producentům za to, že na to tak dlouho dokáží shánět prachy, jinak je to totiž bezkonkurenční odpad, kterému se můžete buď zplna hrdla zasmát nebo se jít vyzvracet. Doporučuju to první. ()

Hopkins odpad!

Jediné co si z toho serialu pamatuji že když k nám jedné zimy přijela babička , která poctivě sledovala každý díl tak přjela v době kd ynějaká žebská spadla do škarpy no a když babička na jaře odjížděla byla furt v té škarpě :o))))) Ono ne jen že to byl nekonečný seriál který má přes deset tisíc dílů možná tuším kolem 12500 ale ruku do ohně za to nedám ale taky se tam asi všechno dehrávalo na sekundy kded se hrabe 24 hodin :) tak to fakt bylo na sekundy:o))))) a o uvodní znělce ani nemluvím tu slyšet tak asi musím chodit k sousedům na telku. ovšem jedno se tomu upřít nemůže odvážní ti co na to koukají ti co byly ochoitní celý život točit tento horror a odvážní ti co tomu dali jednu a více hvězdiček :o)))) ()

Rami

Tenhle seriál asi nikdy neskončí. Je to neuvěřitelné, že se stále točí i po 40 letech. :-)) Kdybych tento seriál měl zhodnotit díl po dílu, tak bych se zdráhal vůbec hodnotit (některé díly nebyly vůbec špatné, jiné zase naprosto otřesné). Budu tedy hodnotit nejprve po deseti (až dvaceti dílech), protože přibližně tak dlouho trvala jakákoliv zápletka (kdyby se to natáhlo ještě trochu měli bychom na tu dalších 24h, tentokrát však s názvem 40 let a více :-D ). Některé části bych tedy hodnoti 3-4 hvězdičkami (je v tom špetka nostalgie). Těch ale bylo po skromnu. Většinu bych asi hodnotil 1 (výjmečně 2) hvězdičkami a pak jednu velkou část odpadem nejhlubšího zrna. Suma sumárum, vychází mi, že si tento nekonečný seriál zeslouží 0,89 hvězdičky (tedy 1 hvězdu). ()

issoumaila

Totálna hlúposť tipu "já Tě miluju, pojďme si promluvit". Ale tá 1* za to, že moja matku si pamatám v tých časoch, že na tom dosť lipla. Neviem či z nudy ale mala to rada. ()

DHDV

Jako malý kluk sem to sledoval s babičkou když mě hlídala. Od té doby co tam někoho ovládal ďábel jsem to neviděl, a ani po to nehodlám pátrat jak to dopadlo. Hvězdičku dávám za vzpomínky a výdrž seriálu... ()

Vakomlok odpad!

Pamatuju si jeden díl, ze kterého jsem měl jako dítě vyloženě hrůzu. Byl tam nějakej chlápek s písmenama vyřezanejma do obličeje a pak ženská posedlá ďáblem...Nebo to bylo víc dílů, co se mi slilo dohromady? Čert ví, ale zjišťovat to nebudu. Přes 40 let trvající odpad. Neuvěřitelný. ()