Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Hever odpad!

Tento seriál dal bezpochyby práci mnoha hercům, asi tak, jako když se otevře Albert v dolní lhotce, to bude asi jediný jeho účel. Smutné... ()

POMÍK odpad!

Dost drsné tekuté mýdlo na špinavé operetní podlaze..., ale z něčeho se ty americké hvězdičky vymydlovat musely. ()

Hannibal1913 odpad!

Nejdelší a zároveň nejhorší seriál všech dob? Dost možná ano - ztělesnění hrůzy! Ani se mi nechce o tomto nekonečnu rozepisovat. 8% - 18.1.2010 ()

LuckyDuckie

Babička to žrala. Vnoučata trpěla. Ještě teď se třesu, když se mi v hlavě vybaví znělka s přesýpacíma hodinama ;) tfuj. ()

FireTight odpad!

Má prababička na tenhle seriál pravidelně koukala a to umřela už před osmi lety, pouhé dva měsíce před stými narozeninami (respekt prababi! :)). Když si představím, že "Tak jde čas" pořád pokračuje dál, je to divný... Hodně divný... (V den napsání tohoto komentáře má seriál na kontě 11 618 epizod a nepředpokládám, že by to mělo být konečné číslo) ()

M0NCA odpad!

Noční můra mého dětství. Kdykoliv jsem byla jako ještě malý prcek u babičky, nejvíc mě děsila představa, že bude z televize sundaný ten apartní ubrus a na obrazovce poběží znělka z Tak jde čas, při které budu beznadějně prosit babičku, aby jednou nechala všechny ty podivíny za onou temnou plentou spát a hrála si se mnou. Od té doby jsem se nikdy neodvážila se na to podívat. Pachuť zkaženého dětství dvojitou porcí seriálu za sebou (velmi zákeřný zásah do dětské duše!) mu už nikdo neodpáře. ()

alsha odpad!

Televizní a filmová produkce točená ve studiu s deseti herci tvoří s 80% ten největší shit. Vyjímkou je snad jen gang bang. Na ten se dá dívat. ()

Allegro.g.

Peter Jackson prehlásil, že prvé dva diely Pána prsteňov vznikli preto, aby mohol existovať ten tretí. Na Tak jde čas to však sedí viacej. Je až prekvapujúce, ako sa v snímke zmení jej tvár - začína celkom v duchu nevinných popcornových zábaviek Epizód 2000 a 3000, napokon sa začne prelaďovať na štýl originálnej trilógie a končí tak, že máte silnú potrebu pustiť si Epizódu 4000. Tento prechod dokazuje, prečo boli predchádzajúce dva diely dramaticky také chabúčke a potvrdzuje, KTO je hlavným "hrdinom" celej ságy a ČO je najdôležitejší prvok výpravného fantasy filmu ako takého. U Jacksona to bol Sauron, u Tak de čas je to Vader. Po filmárskej stránke je Epizóda4000 lepšia než predchádzajúce dva diely iba v posledných 20-tich minútach (ktoré dosahujú dramatickej úrovne IMPÉRIA). Zvyšok filmu je pútavejší nie preto, že by bol s väčším umom napísaný alebo nakrútený, ale preto, že je o niečom. Čím by bolo už aj Spoločenstvo Prsteňa, keby v ňom nebol spomenutý a ako najväčšie a najmocnejšie zlo vykreslený Sauron? Epizódy1589 a 2713 zostrihať do jedného dvojhodinového prequelu, ináč sú zbytočné a sága, ktorú všetci milujeme, začína až TakDeČasem. May the Dark Days of our Lives be with you, Anakin! :) ()

geron

Ačkoli možna mnoho lidí tenhle seriál nenávidí tak já ho miluji. Já mám prostě rád příběhy které mají pokračovaní a nikdy nekončí. Mydlová opera múže nabídnout téměř všechny žánry najednou a odevšecho trochu. A to romantiku, drámu, komedie, dobrodružnost, akčnost, napětí jako v thrilleru a někdy i fantázii a všecno dohromady. Dej se odehráva v městě Salem . Ze začátku se dej seriálu točil jenom kolem rodiny Hortonových, což je americká rodina střední třídy odehrávajíci se hlavně v nemocničním prostředí. Hlava rodiny rodiny je doktor Tom Horton a jeho žena Alice. Oni měli pět detí a to Tommy, Addie, Mickey, Bill a Marie. Tommy zústal v Salemu jenom do konce sedmdesátych let. Addie měla dvě děti a Steve a Julie. Než Addie zemřela narodila se ji dcera Hope. Mickeyho životní láska se stala Maggie Simons. Bill má s Laurou Spencer syna Mike a dceru Jennifer. Marie moc štěstí v lásce neměla ale má dceru Jessicu. Další významna postava v seriálu je psychiatrička Marlena Evans. Na začátku osmdesátych let se objevila v Salemu irská katolícka rodina Bradyovi. Hlava rodiny je Shawn a Caroline Bradyovi. Mají čtyři deti a to Roman, Kimberly, Kayla a Bo. Roman si vzal Marlenu ale ona si později vybrala Johna Blacka. Kimberly měla velkou lásku Shane Donovana a Kayla má zase za svou životní lásku Steve Johnsona. Bo si vybral za svoji ženu Hope. Biologický otec Boa je ale Victor Kiiriakis. Viktor měl za ženu Kate Roberts. Jennifer si vybrala za svého muže Jacka Deverauxa. Největčím nepřítelem rodiny Bradyovych je Stefano DiMera. Stefano má syna Tonyho a dceru Lexie. Lexie má za muže Abe Carvera. Tak tohle je múj stručný obsah. Ve světe koluje fáma, že seriál končí ale není to jisté. Jak nakonec dopadnú osudy protagonistú se ješte neví. A kdyby už měl končit tak doufám že tak jak se na 45 let patří. Seriál už bude mít 48 let. ()