Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Fildas odpad!

Asi za to může trauma z dětství když se na tuhle blbost koukala moje babička a já se chtěl koukat na Knight Ridera, ale už v té době jsem nepochopil jak někoho může bavit se koukat jak někdo padá 20 dílů výtahem. A vrchol tomu dalo když se tam objevil mr.Ďábel. To už jsem pak ani nechápal že se na to může dívat babča. No prostě blbost co dodat, naštěstí už to nedávaj a já už nejsem malej a mám vlastní TV. Kdyby se dalo hodnotit hůř jak odpad tak tento seriál by si to vysloužil. ()

Tamdydam odpad!

Nikdy jsem nevnímal čas tak intenzivně ( jakoby každou buňkou mého těla ), jako u seriálu Tak jde čas. Je to už nějakých patnáct let, co jsem coby capart sedával s babičkou v potemnělé místnosti, traumatizován vyjeveně koukal na výhrůžný záběr přesípacích hodin a odpočítával vteřiny. Nástěnné hodiny pomalu tikaly a do jejich rytmického poklepávání zněly zvláštní rozhovory ( jak obsahem, tak svojí tichou angickou ozvěnou ), jakoby z jiné planety. Nechápal jsem, co v těch stovkách a stovkách dílů řeší a ani jsem to nechtěl chápat. Jediné, co mě zajímalo, byl pomalu, hodně pomalu se blížící konec tohoto černobílou obrazovkou k dokonalosti dovedeného psychyckého teroru, který na mě babička nevědomky páchala. Musím potvrdit, že Tak jde čas patří mezi seriály, na které se nezapomíná. Alespoň já už nezapomenu nikdy:-) ()

thestral odpad!

Byla jsem malá, bylo mi šest a škola nám končívala něco kolem půl dvanácté, takže doma jsem byla na půl jedné. V televizi byl Takk jde čas ve svém typickém "českém" dabingu... nekonečný. nekonečné množství postav. šílený spletenec vztahů. únosů. amnézií...a vůbec... ()

DonTommy odpad!

Domnívám se, že jediná kladná hodnota týhle blitky spočívá v tom, že posloužila coby základ ke spoustě fórů v Přátelích :) a jednomu z mého života. Kdysi jsem se probíral jistým FTP serverem s filmy a seriály a najednou vidím složku nesoucí název Tak jde čas_complete. S očekáváním nejšílenějšího úkazu dějin, kterému se nemůže rovnat samovznícení starosty Varšavy, ani incident v Burgundsku kdy pršeli sledi, jsem zmíněnou složku otevřel......a......uvnitř byla naštěstí jen prázdná složka s nápisem "dělám si prdel :)" takže asi tak. To není Drake...je to Hans Ramoray, Drakovo zlé dvojče! ()

Alojs

Je mi záhadou, proč tento výborný seriál hodnotilo na imdb jen 11 lidí. To mají v USA tak velikou základnu? Jedna hvězda za vytrvalost všech tvůrců. Tohle se jen tak nevidí :) ()

Zdendin odpad!

Nemám slov. S kamarádem jsme jednou počítali kolik času by zabralo sledování všech dílů. Výsledek byl takový, že pokud byste u této ,,skvělé" podívané seděli 24 hodin denně bez jediné pauzičky, tak by vám shlédnutí celého seriálu zabralo přibližně 1 rok !!! ()

Petus

Tak hvězda je za to, jak bezmezně jsem tuhle soap operu ve své pubertě "žrala". Každý měl v téhle době svoje úchylky a tahle byla zkrátka ta moje. ()

Paviozo odpad!

Nekonečný seriál a hlavně nekonečná hovadina. Hvězdička zde by byla urážka jiného smetí, které jen těžko může být horší než tohle. ()

topi80

Ale ano, občas člověk o tento seriál na obrazovce zavadil. Jenže byl tak divný, že člověk přepnul dřív, nežli mohl být pohlcen nějakým dějem či zajímavostí (pokud tam něco takového někdy bylo). Ale co s hodnocením? Asi by to měl být odpad, ale může být odpadem něco, co vydrželo na obrazovkách tak dlouho? To přece musí mít něco do sebe, i když mi kouzlo zůstává skryto. V první chvíli jsem měl nutkání za tuto neuvěřitelnou vytrvalost poctít toto dílo ještě jednou hvězdičkou navíc. ()

RedRose odpad!

nijak jsem to nezjišťoval, ale tohle bude myslím s přehledem nejdéle vysílaný seriál všech dob... a to je trochu problém ohodnotit... vzhledem k tomu, že to je opravdu to nejhorší zvěrstvo co se kdy do televize mohlo dostat a i ten odpad by k tomu byl příliš shovívavý, na druhou stranu je to rekord, který už nikdy nikdo nezopakuje (možná TV Nova se svou Ulicí má slušně nakročeno, ale pořád nemá ani čtvrtinu), takže by si nějaké to uznání zasloužil..... NE! NEZASLOUŽIL!! ()

HarveyDent

Seriál o životech lidí jako jsme my, a jediné díly, které mě dokázaly přilákat jsou ty s vymítáním ďábla....v něčem tu bude asi chyba. ()

Tales

Pokud byly mé výpočty správné, tedy pokud sem dobře odhad počet odvysílaných 30minutových a 60minutových dílů a pokud sem počítal s tím, že každej díl trval přesně tolik (nevím kolik je reálnej čas, nikdy sem to neviděl), tak mi vyšlo, že kdybych chtěl tenhle seriál celej vidět za sebou bez přestávky (bez spánku, bez přerušení projekce), tak by to trvalo přesně 1 rok. ()