Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

dolin1 odpad!

Ze začátku ten seriál ještě ušel (rozhodně byl mnohem lepší, než konkurenční RP či VKV nebo jak se to teď jmenuje), ale postupem času, s odchodem původní scénáristky a díky záměru dělat z toho natahovanou kaši, jak jen dlouho to lidé budou žrát, byl degradován na naprosto stejnou úroveň. Totiž na nekompromisní odpad!! ()

Dlo'h-osh odpad!

Nechutná ubohost se stále se opakujícími příhodami, která každé úterý a čtvrtek přiláká 2 miliony diváků. Některé díly jsou celkem ucházející, ale většina je na odpad. ,Je zarážející, že téměř všechny ženské postavy jsou v průběhu seriálu těhotné a všichni lékaři se chovají velmi nelogicky. Už ta otřesná znělka poukazuje na kvalitu. Dialogy jsou tak debilní, až je to někdy vtipné.. 3% ()

RobbieM@N odpad!

Do konce života budu pravděpodobně zahanben tím, že jsem se na první sérii díval se zájmem, nevím jak je to možné, ale od té doby jsem hodně prozřel, díky bohu. Cílová divácká skupina se dá charakterizovat jako úplně blbá. ()

Elegnor odpad!

Teď mi to tu běží před očima, dávám pořádně pozor a popravdě, nedokážu pochopit jak je tohle možný.. Jedna ženská tu předstírala mdloby, ale tak, že to bylo absolutně zveličený přehrávání.. Tomu někdo vážně věří?! Dialogy jsou špatný, například teď byl rozhovor doktorů maximálně sračkovitej a neuvěřitelně stupidní, ale většina dialogů je jen špatných, ne takhle zprasených. Ale ta hudba?! To je vtip?! Takovýhle tóny jsem naposled slyšel v doktorovi z hor.. To i venezuelský telenovely zvládaj muziku líp.. Suma sumárum nevidim jedinej klad, jen spoustu menších či monstrózních záporů.. ()

Bigfuckman odpad!

Nejtěžší humus českého kalibru a pro mě jasný vítěz o nejhorší seriál, i když na paty mu hodně šlapou Velmi křehké vztahy. Prostě ultradebilita!! ()

HarlanWade

V dobách, kdy byla u nás vrcholem popularity Rodinná pouta a celý národ se nebavil o ničem jiném, zapůsobil tenhle seriál jako hooooodně příjemné osvěžení. Zejména proto, že se scénáristé nesnažili být za každou cenu vážní a herci se občas pokusili dokonce o vtípek. Dal bych možná i 2*, ale to by to muselo včas skončit. Po x stech dílů a vyčerpání veškerých nápadů už mi stačí zaslechnout z obýváku jednu větu a hned je mi jasné, na jaké úrovni se seriál nachází. ()

Pharlap

Bohužel.. první, ale úplně první série, ještě byla koukatelná.. hlavně to bylo něco "novýho" a v práci, jsme se o každém díle s chutí pobavili.. :-) Jelikož pracuji ve zdravotnictví, tak samozřejmě, víme "jak to doopravdy je". Ale s postupem času to ztratilo "šťávu" a nynější vysílaná OvRZ2 už jen paběrkuje na tom, co nastavil tento seriál v minulosti. ()

V.N. odpad!

Já osobně si myslím,že je úplně jedno jestli se jedná o první či desátou sérii a seriál OVRZ,VKV nebo jiný podobný,základ je vždy stejně obludný. To že jsme ochotni skoro každý den v podvečer, vypnout mozky a sledovat podivně zahrané osudy "papírových hrdinů" s jejich rádoby všedními starostmi, vypovídá bohužel o mentalitě národa jako takového. Seriálové postavy pohybující se v naprosto sterilním prostředí s jejch za uši tahajícími dialogy, přivádějí k šílenství nejednoho náhodného diváka. Myslím že režiséři těchto seriálů ale také scénáristé a někteří z herců,mají všichni společnou adresu bydliště v jistém ústavu v Praze-Bohnicích,a jednotlivé díly točí v rámci povolených vycházek. ()

HEED odpad!

Nejdebilnější seriál TV nova po TAK JDE ČAS . Je to vůbec možné? Opravdu se mě nechce věřit že to sleduje v průměru 2 milióny lidí. Je to fakt sračka. Jde vidět kam spěje mentalita národa. Tento seriál je absolutně oničem. Ani zanic bych si tam nešel zahrát. Jak to může být rodinný seriál když se tam kolirát řeší, kdo s kým, kde a proč. Tohle je rodinné drama orientováno pro bezdětné rodiny. ()

Vikinec

Je třeba udržet spotřebitele u obrazovky od reklamy do reklamy. Scénarista sedí u peoplemetru a podle toho přidá tu mrtvolu, tu nahou babu, tu rozvod ... Baby jsou na tom závislé a proto se reklama na vložky a prášek na praní dobře prodá. 5* za to, že se seriál drží tak dlouho. ()

lord Ball odpad!

Tak tohle je teda něco strašnýho, dialogy jsou příšerný, všechny postavy stupidní a docela by mě zajmalo, jestli v každý nemocnici spí všichni se všema ()

Pavel_Pan

Ono je jasné, že seriál nepřináší nic světoborného. Ale může být docela zábavný; pro leckoho a leckdy - když je bída. Ale to by museli být alespoň herci kapánek autentičtí. ()

maja.ce odpad!

Z jednoho necelého dílu jsem si odnesla jeden jediný pocit.A to byl pocit lítosti nad tím,že herci jako Štepánek nebo Adamovská účinkují v takové srágoře po boku těch všech antiherců. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka