Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

dtom odpad!

Ein kessel buntes po česku...některým lidem stačí, že je to barevný, hýbá se to a je to na pokračování. Tragédie. ()

Linsang

Na samém počátku vysílání mě seriál i dost bavil. Bylo to takové neokoukané a příběhy pacientů docela zajímavé. Postupem času se to ale zvrhlo v jakousi doktorskou telenovelu, kde chodil každý s každým, intrikoval tam Jiří Langmajer jako doktor Hruška a na pacienty se víceméně kašlalo. Hlavní starostí bylo, jestli sestra Gábina milovala doktora Suka nebo doktora Beneše apod. S příchodem nových postav (Munzarová, Trnavský...) jsem to vzdala a podívám se sporadicky, pokud nic jiného nikde není. Můžu se tak aspoň ujistit, že opravdu o nic nepřicházím... Odpad ale nedávám, jsou i horší TV produkty. ()

Bodega_Bay odpad!

Tohle je možná můj jediný odpad v historii....lidi, tohle si nezaslouží slitování, fakt ne....a to já jsem hodně měkkosrdcatá osoba. ()

turboviking odpad!

Další z českých nekonečných a strašně dementních seriálů. Tady se dá napsat jen jedno: chtělo by to novou postavu. Doktora Walkera v podání Chucka Norrise, který by všechny zabil kopem z otočky, a tím by to skončilo. ()

Vacice92

další novácká sračka, která se nedá pustit ani jako kulisa k žehlení.....upřímně řečeno chápu lidi co po sledování tohoto seriálu mají strach z bílých plášťů ()

DarkViper odpad!

Jak může být 86. nejhorší seriál 153. nejoblíbenější nechápu, asi je to až tak blbé až je to dobré ??? Totální vypatlávarna pro zabití života 448x62min ztraceného života je v přepočtu něco přes 19 dní, které vám už nikdo nevrátí, TUDÍŽ MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE ORDINAČKA ZKRACUJE ŽIVOT ()

Timy68 odpad!

Nova schytala další nekonečný, nudný, bezpodstatný seriál, který stejně, k mému nekončícímu údivu, má tolik fanoušků, že se točí dál a dál a dál... Jako každý stejně nudný seriál se i tady pořád omýlá dokola jedno a to samé: Každý s každym. ()

Mark1983 odpad!

Příšerné herecké výkony,které nestojí ani za jedno kouknutí. Ale světe div se, seriál má okolo dvou miliónů diváků. Neuvěřitelné na to, že to je taková amatérská konstruktivita. ()

Sevprince odpad!

Já vlastně nevím co k tomu říct. Samozřejmě jsem to neviděl celé, takže je možné, že kvalita rostla závratnou rychlostí (just kidding) a já se mýlím. Ale vsadil bych si, že nerostla nikam a zůstala se máchat v septiku televizní "zábavy" stejně jako podobné výkaly jako je Pojišťovna štěstí, Velmi křehké vztahy, nebo Rodinná pouta. ()

ricky4 odpad!

1.řada ještě celkem šla...jenomže kdo z ní tam hraje teď? Každý s každým je podle me vystiznejsi název... Když si tam diváci někoho oblibi, hned ho scenaristi zabijou...druhá ulice. Hnusi se mi podobný sracky...bohužel jich je čím dál víc ()

pirate

Ze začátku to byly normální životní příběhy ze světa doktorů. Avšak čím více dílů, tím větší nesmyslná kravina. Za ty první série 65%. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka