Ordinace v růžové zahradě (TV seriál)

• Česko

Ordinace v růžové zahradě 2

Rodinný / Drama

Česko, 2005–2020

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová, Miriam Kantorková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Veronika Jeníková, Zlata Adamovská, Jiří Langmajer, Libuše Štědrá, Alena Procházková, Jiří Štěpnička, Ladislav Ondřej, Lucie Domesová, Petr Rychlý, David Suchařípa, Marie Doležalová, Sandra Nováková, Jana Břežková, Veronika Gajerová, Simona Postlerová, Jitka Čvančarová, Ondřej Sokol, Ivana Jirešová, Michaela Dolinová, Oliver Cox, Zdeněk Maryška, Lucie Černíková, Radka Coufalová, Kateřina Pospíšilová, Ivan Jiřík, Vanda Hybnerová, Marcel Vašinka, Igor Chmela, Daniela Pokorná, Eva Horká, Anna Polívková, Ota Jirák, Jan Skopeček, Martin Zdráhala, Milan Bahúl, Kristýna Kociánová, Adéla Gondíková, Barbora Munzarová, Radim Fiala, Petr Štěpánek, Filip Tomsa, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Michael Beran, Vít Rohr, Pavlína Mourková, Oldřich Vlach, Zdena Herfortová, Martin Eugen Kulhánek, Jiří Ployhar ml., Aleš Procházka, Libuše Havelková, Jan Vlasák, Alexej Pyško, Magdalena Reifová, Veronika Arichteva, Pavel Soukup, Martin Písařík, Carmen Mayerová, Jitka Smutná, Josef Pejchal, Jan Šťastný, Ivo Novák, Monika Zoubková, Kamila Špráchalová, Lucie Benešová, Vendula Křížová, Michal Holán, Hana Čížková, Markéta Plánková, Lenka Zahradnická, Helena Brabcová, Daniel Svoboda, Ladislav Hampl, Petr Vágner, Barbora Petrová, Hana Sršňová, Alena Štréblová, Pavel Tesař, Claudia Vašeková, Adriana Neubauerová, Dana Špilauer Verzichová, Zuzana Skalická, Magdalena Zimová, Jiří Maria Sieber, Michaela Tomešová, Gustáv Řezníček, Zuzana Slavíková, Zdeněk Junák, Barbora Mottlová, Leonard Hädler Stirský, Martin Maxa, Martin Trnavský, Hana Gregorová, Marcela Nohýnková, Miluše Bittnerová, Miroslava Pleštilová, Ivana Andrlová, Věra Kubánková, Václav Rašilov, Karel Greif, Zita Morávková, Michal Slaný, Eva Čížkovská, Eva Jiroušková, Dana Morávková, Zorita Azrak, Jaroslava Zimová, David Vejražka, Marta Dřímal Ondráčková, Ondřej Novák, Pavel Batěk, Miroslav Hrabě, Aleš Jarý, Milena Kleinerová, Rudolf Kubík, Kryštof Nohýnek, Monika A. Fingerová, Nikola Navrátil, Vlasta Žehrová, Tereza Kostková, Lukáš Jůza, Kristýna Janáčková, Milena Steinmasslová, Hana Talpová, Zdeněk Hruška, Teresa Branna, Vilém Dubnička, Zora Kostková, Jana Janěková ml., Jakub Gottwald, Radoslav Brzobohatý, Petr Konáš, Jiří Vobecký, Klára Fleischhansová, Romana Chvalová, Drahomíra Kočová, Valentina Thielová, Tomáš Klouda, Jarmila Vychodilová, Ondřej Pšenička, Jana Rabová, Zdenka Procházková, Josef Šebek, Jana Gýrová, Jakub Kohl, František Hlaváček, Lubomíra Sonková, Petr Bednář, Inka Brendlová, Josef Kubáník, Jana Hermachová, Jan Hammer ml., Ernesto Čekan, Petra Skálová, Jakub Štěpán, Tomáš Novotný, Ladislav Lahoda, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Čestmír Gebouský, Daniela Vacková, Zdeněk Rumpík, Josef Kundera, Lucie Trmíková, Leoš Juráček, Renata Rychlá, Dušan Urban, Richard Maška, Alena Neumanová, Jan Apolenář, Lukáš Vacek, Denisa Dvořáková, Milena Marcilisová, Petr Halberstadt, Petr Drozda, František Stupka, Marie Boková, Eva Režnarová, Perla Kotmelová, Monika Schullerová, Jan Peterka, Miroslav Dvořák, Tomáš Turek, Čeněk Koliáš, Jiří Štědroň, Ivana Stejskalová, Pavel Šrom, Milan Liška, Jindra Janoušková, Izabela Kapiasová, Natálie Topinková, René Slováčková, Jana Šulcová, Ivana Korolová, Jaroslava Brousková, Vladimír Čech ml., Kateřina Sedláková, Irena Konvalinová, Bohuslav Kalva, Bibiana Šimonová, Miroslav Maršálek, Radka Stupková, Marta Hrachovinová, Vojtěch Vančura, Radovan Král, Jiří Vojta, Jaroslav Beneš, Romana Sittová, Bohuslav Šulc, Jakub Chromeček, Dana Bartůňková, Petra Pudová, Ivo Theimer, Karel Vondrák, Jana Riháková-Dolanská, Václav Vašák, Radek John, Martin Veselý, Václav Tittelbach, Jaroslav Krejčí, Zdeněk Julina, Kateřina Bláhová, Jana Matějcová, Luděk Nešleha, Jaroslava Červenková, Marta Richterová, Tereza Sochorová, Petr Jančařík, Roman Pomajbo, Martin Učík, Vanda Konečná Károlyi, Viktorie Čermáková, Jiří Bábek, Bára Fišerová, Eva Pospíšilová, Ivo Kubečka, Michal Štěrba, Dušan Kollár, Zdeněk Pecháček, Daniel Rous, Hana Czivišová-Hessová, Radana Herrmannová, Dáša Kouřilová, Zuzana Ďurdinová, Svatopluk Schuller, Jan Novotný, Miluše Šplechtová, Vojtěch Štěpánek, Marie Horáčková-Turková, Šárka Marková-Brázdová, Lenka Vychodilová, Petr Varga, Hana Šedová, Nikola Votočková, Daniela Krhutová, Magdaléna Chrzová, Marta Vítů, Jiří Král, Eva Nádaždyová, Vilém Udatný, Kateřina Seidlová-Hrušková, Ivan Tříska, Pavel Vondra, Lucie Vačkářová, Marie Málková, Lucie Březovská, Monika Hladová, Eliška Nezvalová, Kristina Jelínková, Monika Kobrová, Veronika Petrová, Lída Vlášková, Pavel Nečas, Lucie Matoušková, Karel Zima, Dagmar Zázvůrková, Ladislav Dvořák, Eva Janoušková, Jolana Smyčková, Renáta Kubišová, Jana Vychodilová, Tomáš Bambušek, Dagmar Čárová, Jan Kanyza, Romana Goščíková, Jitka Foltýnová, Jan Cina, Zdeněk Žák, Zuzana Mixová, Jiří Laštovka, Petr Franěk, Miloslav Krejsa, Milan Hloušek, Lucie Sobotková, Jindřich Klaus, Jana Vaculíková, Martin Zahálka, Dita Hořínková, Jakub Zindulka, Lenka Kubálková, Jana Epikaridis, Barbora Lukešová, Rostislav Novák st., Anna Stropnická, Berenika Kohoutová, Marie Černá, Tomáš Materna, Marie Málková, Jaroslav Šanda, Pavel Myslík, Simona Prasková, Ludmila Forétková, Tomáš Polák, Ben Cristovao, Martin Stránský, Kateřina Pindejová, Bára Štěpánová, Milan Slepička, Kateřina Kornová, Regina Řandová, Lukáš Langmajer, Antonín Kaška, Soňa Dvořáková, Vojtěch Štulc, Iva Hüttnerová, Ondřej Rychlý, Josef Kaluža, Kateřina Peřinová Velebová, Martin Polách, Jarmil Škvrna, Otta Tesař, Miloslav Študent, Veronika Janků, Barbora Valentová, Lubor Šplíchal, Ondřej Volejník, Martin Kubačák, Petr Vaněk, Robert Tyleček, Jana Kepková, Lenka Krčková, Petr Drholec, Oliver Šteindler, Gustav Hašek, Barbora Janatková, Vladislav Georgiev, Marie Štěchová, Ela Lehotská, Karel Pokorný, Jan Leflík, Zdeněk Mahdal, Petr Srna, Zdeněk Vesecký, Josef Havrda, Diana Šoltýsová, Viktor Dvořák, Jitka Raková, Martin Bačkovský, Václav Havel, Marek Němec, Marcela Holubcová, Petr Halíček, Jan Vápeník, Lubor Novotný, Lenka Ouhrabková, Antonín Hardt, Zuzana Skalníková, Jana Stryková, Ivo Kučera, Milan Němec, Michaela Kuklová, Arnošt Proschek, Tomáš Havlík, Josef Láska, Veronika Svobodová, Kateřina Smržová, Marcela Kyselová, Karolina Pešlová, Miroslav Navrátil, Pavel Cajzl, Kryštof Rímský, Vanda Chaloupková, Petra Doležalová, Martin Matejka, Tereza Hofová, Josef Vraštil, Zdeněk Dvořáček, Martin Holec, Milan Tomeš, Nikol Koksteinová, Adam Vinklář, Roman Havelka, Tomáš Beroun, Kateřina Langerová, Anna Polcarová, Adéla Kačerová-Kubačáková, Tomáš Koubek, Petr Semerád, Bibi Marešová, Michal Koubek, Michal Novotný, Pavel Juřica, Nikol Kouklová, Lucie Žďárská, Jakub Leifer, Jana Baletková, Antonín Duchoslav, Marek Libert, Martin Sláma, Libor Baselides, Václav Legner, Rudolf Jelínek, Kamil Koula, Jana Frouzová, Miroslav Kudela, Tomáš Racek, Jitka Teplá, Ivan Vodochodský, Jan Dvořák, Radka Tesárková, Tomáš Magnusek, Gabriela Mikulková, Tereza Pergnerová, Gabriela Filippi, Jakub Pozler, Valtr Kolban, Zuzana Dřízhalová, Martin Jan Šverma, Anna Kulovaná, Monika Timková, Josef Weinzettel, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Akram Staněk, Martina Šťastná, Saša Rašilov nejml., Vladimír T. Gottwald, Michal Švarc, Zdeněk Mucha, Daniela Bakerová, Radek Bruna, Přemysl Bureš, Markéta Tannerová Šebesťáková, Martin Zounar, Kateřina Lojdová, Zuzana Čapková, Pavel Marek, Věra Nerušilová, Eva Spoustová, Hana Houbová, Nataša Gáčová, David Punčochář, Tereza Vítů, Ladislav Frej ml., Miloslav Maršálek, Josef Vondráček, Josef Matějka, Stanislav Hýbler, Dagmar Novotná, Lenka Jelínková, Michaela Hráská, Dominik Jetel, Lukáš Hejlík, Johana Gazdíková, Roman Šebrle, Taťána Schottnerová, Jan Adámek, Jan Čenský, Petr Štěpán, Lenka Vacvalová, Josef Navrátil, Roman Tomeš, Matyáš Valenta, Jiří Zapletal, Veronika Zelníčková, Martin Simandl, Pavla Drtinová, Vilma Frantová, Josef Kuhn, Kateřina Pechová, Martin César, Sabina Skalická, Petr Florián, Tereza Blažková, Jan Sýkora, Pavel Tomanka, Veronika Rašťáková, Martina Babišová, Filip Trojovský, Irena Máchová, Adam Kraus, Milada Vaňkátová, Jiří Wohanka, Radim Jíra, Petr Polák, Sofie Filippi, Martina Černá, Dana Batulková, Karel Heřmánek ml., Jiří Suchý z Tábora, Jana Malá, Jakub Korber, Jan Kříž, Petra Štíbrová, Jana Podlipná, Danuše Klichová, Richard Trsťan, Braňo Holiček, Barbora Mošnová, Jan Maršál, Zuzana Maxa, Maroš Kramár, Pavel Kikinčuk, Kamila Kikinčuková, Andrea Černá, Soňa Petrilová, Lenka Stolařová, Ladislav Novák, Jan Konečný, Dana Hradiláková, Ondřej Černý, František Nedbal, Richard Zevel, Alžběta Volhejnová, Dominika Kleisová, Lukáš Hrabák, Štěpán Tuček, Marie Jansová, Jana Bučka, Lukáš Marval, Dominika Býmová, Klára Cibulková, Nikola Syslová, Ali Amiri, Petra Špindlerová, Jana Altmannová, Linda Kotisová, Karolína Hlaváčková, Pavel Kozohorský, Patrik Kytka, Štěpán Vlček, Jan Kačer, Otto Ondra, Martina Randová, Michaela Prchalová, Filip Čáp, Jan Hyhlík, Daniel Bambas, Kim Son Nguyen, Ha Thanh Špetlíková, Nikola Rejlová, Jiří Kočanda, Lukáš Janota, Ondřej Kavan, Lucie Chlumská, Peter Veslár, Jana Boušková, Tomáš Tobola, Andrea Kerestešová, Lucie Bártová-Zedníčková, Eliška Boušková, Týna Průchová, Denisa Pfauserová, Jana Rezková, Petr Fejk, Jan Kubka, Markéta Krejčová, Bohdana Pavlíková, František Mitáš, Jan Fanta, Markéta Martiníková, Josef Vrba, Lenka Schreiberová, Jindřich Kriegel, Pavel Romaňák, Michaela Badinková, Jana Paulová, Valérie Zawadská, Ján Koleník, Roman Štabrňák, Lenka Zbranková, Debora Štolbová, Kateřina Jačková, Daniel Tůma, Karel Beseda, Jindřiška Křivánková, Jan Nedvěd, Jana Oľhová, Tomáš Drápela, Jakub Hajner, Jan Šrámek, Dominik Turza, Jiří Kraus, Ján Jackuliak, Hana Kusnjerová, Ivana Wojtylová, Marta Jandová, Ondřej Biravský, Petr Janda, Lukáš Mucha, Zuska Velichová, Karina Rchichev, Daniel Rchichev, Robert Jašków, Xindl X, Stanislava Jachnická, Milada Janderová-Kratochvílová, Pavel Novák, Martin Finger, Petra Bartošová, David Hák, Petr Bucháček, Veronika Rašťáková, Yemi Akinyemi, Jakub Nemčok, Lucie Tallerová, Petra Nakládalová, Táňa Kupcová, Veronika Nouzová, Rudolf Slivka, Marie Spurná, Jiří Štrébl, Jitka Nerudová, Miroslav Žbirka, Anna Ribanská, Kristýna Leichtová, Helena Plecháčková Korejtková, Martin Sochor, Lenka Jurošková, Lukáš Král, Tomáš Stolařík, Lucie Konečná, Evita Naušová, Tomáš Kořének, Irena Kristeková, Vlasta Peterková, Roman Nevěčný, Evžen Hájek, Lukáš Křišťan, Martin Janouš, Jan Urban, Helena Jará, Petr Vaněk, Miroslav Babuský, Barbora Dipoldová, Petra Žďárská, Věra Hlaváčková, Jan Loukota, Marek Svitek, Jaroslav Slánský, Jan Musil, Anna Schmidtmajerová, Zdeněk Podhůrský, Petr Oliva, Miroslav Etzler, Pavla Bečková, Radim Novák, Petr Uhlík, Sebastian Pošmourný, Jan Beneš, Ludmila Mecerodová, Stanislav Havrda, Emma Karpeles, Marika Šoposká, Štepánka Fingerhutová, Simona Lewandovská, Roman Kracík, Michaela Frkalová, Ivan Herma, Michal Milbauer, Petra Johansson, Petr Vondráček, Milan Peroutka ml., Barbora Jánová, Tereza Rumlová, Vojtěch Efler, Klára Oltová, David Kraus, Petr Vršek, Pavel Kovář, Jindřich Kantor, Jaroslav Pšenička, Petra Jindrová, Tereza Drábková, Josef Vaňousek, Anna Julie Slováčková, Štěpán Benoni, Chantal Poullain-Polívková, Matyáš Svoboda, Vladimír Mládek, Jan Dvořák, Andrea Schönová, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Jakub Krejča, Bartoloměj Veselý, Karolína Šafránková, Petr Mareček, Daniel Krejčík, Marek Dobeš, Marek Holý, Ivan Lupták, Sandra Černodrinská, Petra Kvitová, Michal Čoudek, Petr Buchta, Lukáš Kunz, Michal Maléř, Marián Samek, Aneta Christovová, Lukáš Kofroň, Lukáš Veřtát, Barbora Balková, Anděla Blažková, Jiří Švejda, Vojtěch Babišta, Aleš Kiro Čermák, Simone Hrášková, Tomáš Petrák, Radovan Snítil, Ignacio Martínez de Pisón, Jan Szymik, Markéta Burešová, Jan Holík, Kateřina Navrátilová, Alfred Šrámek, Zdeněk Drahokoupil, Radek Polák, Jakub Albrecht, Terezie Holcmanová, Jan Sýkora, Petr Rakušan, Veronika Bajerová, Václav Liška, Irena Vacková, Jan Pecha, Lenka Vahalová, Michaela Jadrná, Tomáš Chmel, Stanislav Macháček, Milan Aulický, Igor Orozovič, Matyáš Flek, Jaroslav Kříž, Teresa Trnková, Jan Hájek, Josef Pecl, Lukáš Březina, Aleš Kubát, Inka Šecová, Taťána Chvojka, Dana Aisová, Barbora Sousa, Samuel Gyertyák, Petr Kubala, Martin Kurel, Hynek Dřízhal, Adam Pitra, Zuzana Stavná, Libor Stach, Pavlína Němcová, Petr Motloch, Radek Bár, Marta Dancingerová, Petra Bučková, Lenka Novotná, Emma Smetana, Radim Juhász, Sagvan Tofi, Pavel Řezníček, Zdeněk Godla, Mahulena Bočanová, Patrik Děrgel, Markéta Frösslová, Patrik Kovoladič, Barbora Horčičková, Simona Krainová, Kateřina Marie Fialová, Jaroslav Matějka, Lenka Termerová, Jana Holcová, Tomáš Klus
  • Tom Hardy

Viděl jsem snad všechny možné seriály z nemocničního prostředí. A dá se říct, že každý měl něco do sebe (pominu-li německou produkci). Je zajímavé, jak Nova dokáže debilitu svého díla perfektně vystihnout již samotným názvem. Ordinace v růžové zahradě je dokonalým příkladem toho, co je v českých seriálech špatně – přebarvené a prázdné kulisy, herci prkenně recitující své dialogy vedené na „přehazovanou“, nikoli plynule (v tomhle jsou české seriály skutečný unikát), a do toho nulová atmosféra. Člověk je pak vděčný i za průměry typu Letiště, které aspoň působí trošičku „živě“…(30.1.2007)

• igi B.

Ano, v růžové zahradě i hovno voní. Ale něco tady smrdí. Prachy prej nesmrdí. No nevím. Tohle jsou opravdu vydřené honoráře. Asi si z nás ti >úmělci< z té naší >stolice české< dělají prdel. Z téhle zadnice ovšem vytlačeno bylo velké kulturní hovno. - - - P.S. Pamatuju si doby, kdy ty naše kultůrní veličiny pohrdaly do česka právě proniknuvšími telenovelami, aby z nich poté přebraly to nejhorší možné... Nasrat i pochcat zároveň, postřikat pak růžovou vodou!(8.3.2006)

• kajda.l

Koktající lékaři neschopní sdělit "diagnózu" nebo jinou špatnou zprávu, a když už, tak s pochybnou lítostí a sentimentalitou v hlase, jsou k nevydržení. Stejně tak dialogy a vrchní sestra Bára Štěpánová. První sérii jsem kdysi ohodnotil střízlivou dvouhvězdou. Ovšem nálož dalších desítek dílů už je k nevyržení a hodná k recyklaci. Hodnota celého produktu nula - odpad!(3.2.2017)

• sud

Seriál, který u mě vyvolal snad nejrozporuplnější pocity ze všech, které jsem viděl. Ze začátku mě seriál velmi mile překvapil hlavně svojí originalitou, protože žádný seriál z prostředí gynekologie zatím ještě natočený nebyl. Kdyby seriál skončil po původně plánovaných pětatřiceti dílech, byl by velmi povedený. Skončil by jako v životě nez přílišných sladkých happyendů. Postupem času a dílů však přicházeli a odcházeli postavy a až jsem se tomu divil, nevadí mi to. A co se týče herců? Není to až tak strašné, oproti "Pojišťovně štěstí", kde je těch dobrých asi tak pět, zde je jen málo herců, kteří vyloženě hrát neumějí a nebo přehrávají. Mezi ně patří Tomáš Krejčíř, který jen odříkává naučený text, Michaela Dolinová, která se kouká jakoby měla větvičku v prdeli a bohužel i Linda Rybová, která je sice velice půvabná, ale její herectví je úplně jiná kapitola. Dále jsou herci kteří nevadí, neuráží a neohromují. Mezi ně patří Daniela Šinkorová, která se mi na začátku moc nelíbila, ale postupem času se se svou rolí vyrovnala a je velmi sympatická. Petr Rychlý také neškodí, i když mu moc nevěřím, hodil by se spíše do komediálních poloh. Ladislav Potměšil hraje dobře, je velice sympatický, ale jeho role mu není napsaná přímo na tělo. Roman Zach je sympaťák a k jeho roli to stačí. A další skupinou jsou ti, kteří se svých rolí zhostili výborně. Není jich mnoho, ale jsou. Příjemně civilní David Prachař, nadějná Ivanka Jirešová, vtipná Dana Syslová, sympatický drsňák Jiří Langmajer, elegán Aleš Procházka a postarší seladon Otakar Brousek. Stým dílem by seriál mohl skončit, mělo by to tolik populární happyend. Ale tvůrci chtějí pokračovat dál.Tak uvidíme. Ten kdo by od toho čekal umělecké dílo je vůl. Je to nenáročná podívaná na odreagování. Alepoň zatím. Pokračování. Další série a úroveň jde rapidně dolů. Spoustu sympatických postav zahraných přesvědčivými herci (za všechny třeba Pavel Vácha Davida Prachaře) ze seriálu odešlo a vystřídali je jiní, mnohem horší. Hezounek Ondřej Sokol je ve své roli nepřesvědčivý až běda, hodně prostoru dostává Petr Rychlý, kterému jeho role vůbec nesedí. Daniela Šinkorová se také zhoršila, její postava mě leze na nervy. Všechno završuje neuvěřitelně stupidní klišé (třeba fakt, že každý chlap se musí vychrápat s Danielou, aneb skoro každej chlap zde je kurevník). Seriál se pomalu a jistě přemístil do telenovelových vod. A navíc odešel Jiří Langmajer a s ním postava Tomáše Hrušky, moje nejoblíbenější. Tato série za 1 špinavou hvědičku ze solidarity. Pokračování 2 Spoustu postav ubylo, z původní sestavy je jich jen velmi málo. Do seriálu se vrací Aleš Procházka, naštěstí. Odchází Sokol a Čvančarová, naštěstí. Ovšem ubohých klišé a donekonečna se opakujících zápletek je požehnaně. Přestávám seriál sledovat. Pokračování 3, aneb snad se blýská na lepší (nebo aspoň ne tak špatné) časy. Po čase jsem shlédl pár dílů. V popředí stojí David Suchařípa, který je sice dosti toporný, ale nechá se přežít. Více prostoru dostává Jiří Štěpnička a Zlata Adamovská, objevuje se Ota Jirák (celkem solidní herectví). K velkému a velmi milému překvapení se vrací Jiří Langmajer. Díky, protože jenom kvůli němu se na seriál občas podívám. Zatím dvě hvězdičky, ale 1 a půl je kvůli Langošovi. dovětek: HOVNO!!!(14.10.2006)

První série byla celkem snůžka hovadin (nesnášela jsem Kamilu). Nicméně ta chirurgie už přeci jen není tak bezduchá. např. Ben Christovao mě šokoval tím, že hraje líp než zpívá. ovšem ocenila bych, kdyby se hodnocení ordinace rozdělilo vedví. První sérii bych dala odpad. Takhle se celé hodnocení odvíjí od druhé série a té dávám tři. Nestydím se dát tři, protože se na to prostě koukám.(30.10.2008)

• - Známá tenistka Petra Kvitová se tv Nova svěřila, že právě Ordinace v růžové zahradě je její oblíbený seriál a na svých cestách ho ráda sleduje. Jako dárek dostala dárkové předměty spojené se seriálem a nabídku si v seriálu zahrát. (fiLLthe3DD)

• - V 87. dílu, kdy se Hruška (Jiří Langmajer) v nemocnici hádá s otcem pacientky kvůli krvi, můžeme v levém horním rohu obrazovky vidět mikrofon. (tyna97)

• - Magickou hranici dvou miliónů diváků seriál poprvé překročil 29. prosince 2005, kdy jej sledovalo 2 016 000 lidí. Od 14. září 2006 do 26. prosince 2006 neklesla sledovanost ani jednou pod hranici dvou miliónů diváků. (Paity)