Reklama

Reklama

Ordinace v růžové zahradě

(seriál)
  • Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Hrají:

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)
(další profese)

Série(22) / Epizody(1349)

Obsahy(1)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Ukázka z filmu

Recenze (1 187)

PetrPan odpad!

všechny recenze uživatele

Typický tupý produkt TV Nova, stále stejná témata omílaná donekonečna, neuvěřitelně chápaví a asertivní lékaři a nejhorší jsou odborné debaty a diagnózy v podání Rychlého, to nevím jestli se mám smát či brečet, Potměšil v roli vtipného, klidného a moudrého lékaře....no dost to skřípe, Šinkorová je přesvědčivá asi jako pan Gross, když to myslel upřímně, Krejčíř - psycholog - proboha ne, tohoto špatného moderátora, a bylo by urážkou špatných herců jej za herce vůbec označit, by měli vystřelit do vesmíru, aby už nepokoušel naše nervy, Rybová je kupodivu jedním z mála kladů, umí hezky plakat, ale trošku přehrává, Zach - toporný, ale dá se snést, Prachař - další herecky poměrně vydařený výkon....atd. Hrůzná trapnost , ovšem TV Nova přesně ve svém duchu točí a točí a točí další díly... ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

První série byla celkem snůžka hovadin (nesnášela jsem Kamilu). Nicméně ta chirurgie už přeci jen není tak bezduchá. např. Ben Christovao mě šokoval tím, že hraje líp než zpívá. ovšem ocenila bych, kdyby se hodnocení ordinace rozdělilo vedví. První sérii bych dala odpad. Takhle se celé hodnocení odvíjí od druhé série a té dávám tři. Nestydím se dát tři, protože se na to prostě koukám. ()

Reklama

InJo odpad!

všechny recenze uživatele

Vezměte si jakýkoliv seriál z lékařského prostředí, totálně ho vykastrujte a vyjde vám tahle hrůza, na kterou se nedá dívat za absolutně žádných okolností. Obsahově (žadný obsah zde není, pouze ubohé pseudozápletky stále o tom samém), formálně (ta hnusná primitivní hudba je k zblití, o nepřirozených a odporně neestetických interiérech ani nemluvě) i herecky (to přeháním, v tomhle ve skutečnosti nikdo nehraje, protože nikdo nemá co hrát) tak nepředstavitelně strašné, že by se libovolné scény měly pouštět na filmových školách, aby budoucí filmaři viděli, jak nemají filmy a seriály v žádném případě vypadat. Absolutní odpad! a vrchol současné české seriálové krize. 0 % __ Moje nenávist k téhle debilitě došla tak daleko, že jsem jí založil na Facebooku antifanklub. ()

Dr.film odpad!

všechny recenze uživatele

Celé to působí jako výtažek z Novácké estrády (náhoda nebo záměr?). Třepotající se kulisy, herecký projev pod úrovní první klapky a režie, která prakticky nejde znát. Všemu dává korunu scénář - vhodný možná tak na vytření zadnice. Po dosledování asi čtyř dílů je mé hodnocení definitivní a řadím tento seriálový paskvil do šuplíčku vedle Rodinných pout. ()

Niktorius odpad!

všechny recenze uživatele

Prosímtě Leňo, tohle si nečti ;-) Je to tak, neuvěřitelně sračkoidní seriál kupodivu přitahuje k obrazovce početné (zejména ženské) publikum a proto je třeba kritizovat opatrně a nenadělat si problémy v rodině, či v partnerském vztahu :-) Já se ovšem celou dobu diví, jak se můžou ty ženy a dívky dívat na seriál odehrávající se zhruba ve dvou místnostech, naplněných nemožně hrajícími herci, kterým paní scénáristky vsázejí do úst maximálně směšné a trapné "poučné" řeči a jejich životy ženou debilně vykonstruovanými cestami. A jsem si jist, že většina divaček u tohoto seriálu nežehlí :-) ()

Galerie (4 553)

Zajímavosti (122)

  • V 87. dílu, kdy se Hruška (Jiří Langmajer) v nemocnici hádá s otcem pacientky kvůli krvi, můžeme v levém horním rohu obrazovky vidět mikrofon. (tyna97)
  • Seriál nemá pevně stanovený počet dílů na sérii, jak je to ve světě běžné. Například 1. řada má 34 dílů, 2. řada 52 dílů, 3. řada 34 dílů a 4. řada 36 dílů. (Paity)
  • Přípravu pestrobarevných koktejlů, které v seriálu servíruje barmanka Lucie (Ivana Jirešová), má na starosti rekvizitářka Jitka Jíchová. Recepty si vymyslela sama se svými kolegy a stálo řadu pokusů, než například přišli na to, jak od oddělit dvě barvy, aby se nesmíchaly. Žádný z drinků neobsahuje alkohol, k jejich namíchání se používáme jen džusy a sirupy. Jejich názvy -Časovaná bomba, Vyprošťovák, Demolice, Železniční neštěstí, Antikoncepční blues, Dech mrtvé milenky - si rovněž vymysleli sami rekvizitáři. (Paity)

Související novinky

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

10.11.2021

Dnes přišla velmi smutná zpráva pro českou a slovenskou hudební sféru, ve věku 69 let nás totiž opustil populární zpěvák a skladatel, bratislavský rodák a držitel Zlatého slavíka, Miro Žbirka. Zprávu… (více)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (více)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama