Reklama

Reklama

Ordinace v růžové zahradě

(seriál)
  • Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2023)

Hrají:

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)
(další profese)

Série(20) / Epizody(1292)

Obsahy(1)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Ukázka z filmu 2

Recenze (1 189)

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

U tohohle se nedá ani smát, pač co poslední dobou vzniká za seriály v naší zemi to by člověk z toho blil. Ty herecké výkony jsou fakt otřesný, doktoři neuvěřitelně dementní, zábavnost za hranici trapnosti, pokud existuje něco víc než trapnost tak to je tohle...Když sleduju sledovanost nechápu jak tohle může být nejúspěšnější seriál televize N@va....dva miliony lidí...sakra dva miliony....(mínus100%) ()

Tom Hardy odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem snad všechny možné seriály z nemocničního prostředí. A dá se říct, že každý měl něco do sebe (pominu-li německou produkci). Je zajímavé, jak Nova dokáže debilitu svého díla perfektně vystihnout již samotným názvem. Ordinace v růžové zahradě je dokonalým příkladem toho, co je v českých seriálech špatně – přebarvené a prázdné kulisy, herci prkenně recitující své dialogy vedené na „přehazovanou“, nikoli plynule (v tomhle jsou české seriály skutečný unikát), a do toho nulová atmosféra. Člověk je pak vděčný i za průměry typu Letiště, které aspoň působí trošičku „živě“… ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Fascinuje mě, jak se na tohle může dívat a ještě více mě děsí, že oba mí rodiče to sledují... Vždyť jediné, co se tu děje je, že postavy spolu navzájem spí, dělají si děti, nadávají si, rozvádějí se den potom, co se vezmou a neustále si provádí naschvály... Pak se někdo diví, že společnost jde do háje, když se na tohle má dívat... ()

Tosim odpad!

všechny recenze uživatele

S těmi českými seriály je vážně potíž. Ale ještě větší potíž je se scénáristy a hlavně scénáristkami, IMHO. Mnohem větší, než s inscenační chudostí, marketingovou lácí a dialogovou skřípavostí. Ženy. Ano, jsou hybnou silou. Některé z nich jsou naštvané, agresivní, jiné aktivní, vynalézavé a emancipované. Další rezignovaly a nechtějí víc, než mají. A ženy, které tvoří pro ženy, se nezřídka kdy ohánějí feminismem. Nad Bestiářem Báry Nesvadbové jsem byl nasrán, u tohohle jsem spíš smuten. Irena Obermannová, jedna ze spoluscénáristek této "věci," píše knihy o ženách, jež jsou aktivní, vynalézavé a emancipované. Chytré. Nechtějí si nic nalhávat a nedají si nic nalhávat. Právě v tomhle je ten seriál zákeřný. Mamky na MD, maminy, babičky, staré panny, všechny sem! Spokojte se s málem! Co na tom, že někde jinde vás někdo stejný nabádá k opaku, teď si sedněte, nechtějte něco víc, něco kvalitnějšího, slepě zírejte na to, co už jste viděli nečetněkrát a nebojte se, bude to jen třikrát proloženo osmiminutovými reklamními bloky. Ale budou tam zvířátka, jogurty a vložky. Pro každého něco. Jo jo. Vím, že "někdo ty složenky platit musí," ale pevně věřím, že tenhle otřesný, ničeho si nevážící argument brzo někdo rozbije v prach. Jen tak dál a dopadne to s vámi hodně blbě, pokrytkyně! :-( ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

No, jednou za dlouhý čas se rád podívám, abych se od srdce zasmál a vrátil se do reality co se mého přesvědčení o kvalitách současného českého seriálu týká. Jak tohle může někdo se zaujetím sledovat i s těmi k totální reálnosti vycizelovanými dialogy a nápaditým včleňováním neustále nových postav (překvapivě stejně plochých jako byly ty před nimi - teď není řeč o fyzické stránce, Linda Rybová, Daniela Šinkorová, Jitka Čvančarová - aspoň pokud nedává průchod své nepochopitelné zálibě v krátkých sukních neb všechno, jen ne nohy jsou její předností - nebo Ivana Jirešová by na nějakou dobu dokázaly přitáhnout k obrazovce snad každého muže:)), to je mi záhadou a zdrojem zděšení. Nicméně originální vývoj seriálu podle (že vraj) požadavků diváků "uděláme z Kamily krávu, abysme se jí konečně zbavili", mě docela dostal. Za dámskou společnost a tuto originalitu dám tu jednu hvězdu a dodám, že je to pořád ještě lepší než erpéčka, která už nejsou erpéčka:) PS: Římská dvojka za názvem OVRZu na mém hodnocení nic nezměnila, a když jména v komentáři uvedená nahradíte těmi aktuálními (přičemž váš výběr se nemusí shodovat s mým), není potřeba měnit ani jediné písmeno. 20%, protože nula neboli "tak děsné, že stojí za perverzní pobavení zhlédnutím" by odpovídala maximálně tak při třinácti dílech. ()

Galerie (2 870)

Zajímavosti (119)

  • K roku 2014 se kostymérně nacházelo 90 lékařských kostýmů, 40 operačních empírů a 50 operačních kompletů. Ostatní kostýmy bylo možné počítat na tisíce, většina byla ale vyřazena a dána na charitu. (Zdroj blesk.cz)
  • V 507. díle s názvem "Svatba jako řemen", kdy na začátku Gábina (Sandra Nováková) píše deník, říká, že je středa 28. srpna, ovšem 28. 8. 2014 byl čtvrtek. (TheStitch630)

Související novinky

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

10.11.2021

Dnes přišla velmi smutná zpráva pro českou a slovenskou hudební sféru, ve věku 69 let nás totiž opustil populární zpěvák a skladatel, bratislavský rodák a držitel Zlatého slavíka, Miro Žbirka. Zprávu… (více)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (více)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama