Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Kubasino odpad!

Tohle se fakt nedá přátelé. Co mi na tom asi leze nejvíc na nervy je ta "dramatičnost" a zcela "běžné" situace, tu někoho postřelí, tady se zase všichni podvádí se všema. A o hereckých výkonech ani nemluvě. Docela mě mrzí, že se zde objevili i herci, které jsem považoval za kvalitní a za ty, kteří mají nějakou soudnost a nemají to zapotřebí. ()

Stereoid odpad!

Já se za víc jak dvacet let svýho života s nikym nepopral a hádek taky bylo minimálně, ale scénáristi tohohle seriálu asi řešej všelijaký věci každej den. Snad v každý ukázce je to buď, že někdo s někym něco má a ten třetí z toho neni nijak zvlášť nadšenej, nebo rodiče svou nezměrnou demencí způsoběj svýmu synovi nějakej úraz a pak obviňujou doktory, že jejich syna zázračně nevyléčili, a nebo pak různý problémy doma, či mezi doktory na pracovišti. Navíc je to všechno nepřiměřeně vyhrocený a všichni tam pak vypadaj buď jak hysterky, nebo šašci. Ne, tenhle seriál opravdu nebyl moc dobrej nápad, vlastně stejně jako většina dnešních českých seriálů, který upadaj jak česká fotbalová liga. ()

e-pilot odpad!

I samotné upoutávky v televizi mi jdou na nervy. Novodobý mor blbosti se rozrůstá. Každotýdenní dávka sraček. ()

Toooorch odpad!

Začínám si myslet, že český seriál je špatný seriál. Slátanina nesmyslných zápletek, špatných vztahů a neustále střídání partnerů každého herce. Veškerou tvorbu tohoto seriálu a všech podobných seriálů považuji za mrhání časem. Kdy to přestane? ()

Fracek

Tak já to beru jako sci-fi ze současné doby posazené do prostředí zdravotního střediska. Místo ufonů tu máme celou plejádu známých tváří a koho alespoň trochu baví elementární psychologie na nejnižší úrovni tu bezesporu vyžití najde ...říkám si v duchu, jestli se budu za svůj vkus stydět, když dám tři nebo čtyři hvězdičky, ale ono je mi to v podstatě jedno. Kolik je tady super hovadin hodnocených vysoko a mě se u toho otevírá huba, že nevím kdy se zíváním přestat. Takže o co tu jde? Seriál je bezesporu slátanina vykonstruovaných hovadin, ale právě proto mě to baví ... neboť právě takový ten náš svět tady je, tváříme se všichni jak to tu super funguje, a přitom víme, že je to právě naopak (např. když nepůjdeš volit, volíš komunisty a přitom se tam všichni jen napakujou a ti co nechtějí jsou najednou nějak z kola ven) a tak ti co se jim to nelíbí dělají různé pózy, jak by to šlo a nebo nešlo a skutek utek ... takže když si tento seriál pustím, pochopím kde že to vlastně žiju, slastně se protáhnu jako kocour a odeberu se do říše kamenické sci-fi reality ... P.S.: a je to rozhodně levnější než návštěva sadomasochistického salonu. ()

xcav8 odpad!

Seriál kde se všechno periodicky opakuje. Chcete se dívat na něco, kde se už každý vyspal s každým? Byl alespoň jednou smrtelně zraněný? (citově nebo fyzicky, to vyjde nastejno) Ne?Opravdu? Já teda ne, ale televize Nova se nás už 6 let snaží přesvěčit že ano. ()

J. K. Lister odpad!

Já nemám k tomuto seriálu co dadat, pořád stejná nuda, příběh bez geniálního nápadu. Místo lékařských případů se zde řeší vztahy a rozchody a příchody postav a párů a s lékařstvím nic společného, akorát vidíte, jak si doktoři umyjí ruce, ale abyste je spatřili chvilku při práci - vůbec. První série - ušla, to ostatní je absolutní tlachání o ničem. ()

ajfelka odpad!

Přiznám se, že jsem viděla asi 10, možná 15 dílů, když seriál odstartoval. Celkem mě to bavilo, ale když jsem asi po půl roce chvíli přebývala u ségry, která si u toho vymývala mozek, a já jsem byla nucena dívat se s ní, nemůžu dát ani jednu hvězdu, protože už po třiceti dílech autorům došla inspirace a zápletky se začaly točit ve vzorci kdo, kde, s kým (chodí), s kým (spí), s kým (se rozchází). Tím, jak je to nekonečné, tak se jenom vyměnily postavy a jede se dál ve stejném vzorci. Herecké výkony jsou otřesné, kulisy papundeklové, to, co autoři a režiséři zamýšleli jako napínavé situace, se ve finále mění na frašku a já chytám záchvaty smíchu, jak je to amatérské. Dialogy jsou kapitola sama o sobě, nemá cenu to hodnotit, je to prostě seriál na vymývání mozků a na kancelářské tlachání o polední pauze. České seriály jaksi rezignovaly na nějakou výpověď. ()

A4finity odpad!

Dělá se mi z toho špatně.. že vůbec takovej seriál vznikne... a co je horší?.. kolik lidí na to čumí... ()

stenrik

Sleduji nepravidelně, tak jednou za měsíc, ale vždy se mi to líbí, bohužel kvůli škole nemám čas se dívat pravidelně. ()

hiroito odpad!

Přeji všem hercům a herečkám, aby se u takovéto voloviny aspoň pěkně napakovali, protože jsem nepřišel jaký jiný přínos může mít tento seriál. ()

Saprofag odpad!

A tady se dostáváme k mému nejoblíbenějšímu seriálku :(. Pokud bych měl vybrat vrchol mé nenávisti k těmto produktům, bude to určitě tzv. Ordinačka! Tak nesympatické a zdementnělé postavy bych opravdu hledal dlouho a asi bych horší vážně nenašel. Kdybych měl někoho vypíchnout, tak vážně nevím. To je jedno velký, obrovský, meganestoudný HOVNO!!!! Ještě k hudbě!: koukám Jan P. Mochow - nikdy jsem ho neměl rád, tady se opravdu vybarvil :D! Váš svět je hnůj, možná nechápu - a tak to má být :)!!! ()

Meg348577 odpad!

Nenapadá mě slovo, které by vystihlo to, jak je tohle strašně špatné... nejspíš takové ani neexistuje... kdyby byla možnost dát ještě něco horšího než "odpad", neváhám ani sekundu! ()

lele odpad!

přítel to sleduje, takže občas nezůstanu ušetřena, a aniž bych chtěla seriálu jakkoli nadržovat, musím teda říct, že je to nebetyčná sračka! ()

agentkenny

Kdybych to měl tedy hodnotit, tak je to zaručené nejlepší český seriál dnešní doby - hlavně proto, že se většinou dost nasměji. Za nejlepšího herce považuji Petra Rychlého - u něj je o zábavu postaráno. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka