Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 1
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Otan odpad!

Přesto,že tady solíme jeden odpad za druhým,tak jen na čsfd má tento unikát téměř 500 fanoušků,takže by se dalo říct,že se to vyplatilo natočit,že. ()

T600

Nejvíce mi snad utkvěly v hlavě ty trapné herecké výkony a naprosto příšerný děj. Jedno téma se vleče přes sto dílů je stále stejné a stejně nudné, kamera minutu filmuje jeden rozhovor lidí, poté přepne do dalšího děje, který se toho vůbec netýká a tak to jde stále dál... bože kam ta telka spěje? ()

Marecek19000 odpad!

Nevim ale tenhle seriál už bych dávno zrušil nejvíc semy líbil když tam byla Daniela Šinkorová(Gituška) pak už to stálo za něco...Nova by se měla zamyslet než tohle pustí ven veliká nuda :-( ODPAD ()

AltairAhad

Já bych ten odpad možná i dala, ale když teď sleduju ty extrémy, co se vysílaly jako první díly a co se vysílá teď. Musím tomu to hodnocení trošičku zvednout. Sice se moc nezměnilo, ale pořád se raději podívám na tu tzv. "druhou ordinačku" než na ty otřesné první díly s Rybovou, které byly tragikomické, snad absolutně nikdo nevěděl, co se tam dělá a jak má hrát. ()

reccal

Jedna hvězda je za podařené díly, druhá za první sérii, která byla perfektní. Teď seriál s upadající kvalitou přirovnávám k Tak je čas, případně k Dynastii. ()

KREI

Moje 2 hvězdičky patří prvním dílům kdy si seriál nesl alespoň nějakou úroveň a osazenstvo bylo taky trochu jiné, takže se seriál dal hodnotit, ale po přechodu na styl ala rodinná pouta už se seriál propadl uplně a místní hodnocení na hraně jedné hvězdičky a odpadu je naprosto oprávněné. ()

Lou_Pagi

Naprosto nepřirozený úlet, všichni se všema a se vším, totální kravina. Rovněž, jako pár ostatních, nevím proč, ale dokáže to pobavit :D ()

Khostik odpad!

Páni, větší sračku jsem dlouho neviděl a myslím že ani neuvidím.. Demence Českého národa je ohromující, nechápu jak toto může někdo sledovat a dokonce tomu dát 5*?! Za mě jasný odpad. ()

Martin819 odpad!

Nehoráznost největšího kalibru typu "každý s každým". Myslím si, že není co potřeba dodávat. Naprosto předvídatelný a trapný scénář geniálně dobíjí nevkusný People Placement. ()

Frosty_CZ odpad!

Katastrofální velehovna dosáhly nové úrovně demence na televizních obrazovkách. Můj radši nejmenovaný rodinný příslušník pravidelně pouští tento odpad a já jsem nucen v nepravidelných intervalech poslouchat retardovanou rádoby hudbu. Ten "CHITRÁK", kterej přišel na tak nadčasoprostorovou megasračku v podobě soundtracku zasluhuje zavřít do Bohnic. Jestli ještě někdy uslyšim tu znělku, tak vyzvracim oběd předešlého dne. ()

mcamino

Seriál o doktorech, no, naprostá komerční .... , která vyplachuje mozky všem, co se seriálu oddají, tady to prostě nepotřebuje dalšího komentáře, druhou hvězdu dávám jen za začátky, kdy jsem to celkem sledoval a ještě to za něco stálo. Jinak 2* s odřenýma ušima. ()

Rychleji odpad!

Je zvláštní jak se naše seriály ubírají směrem nekonečnosti a ještě dál. Přitom nejúspěšnější světové seriály jsou dělené do sérií po 12-25 epizodách (Big Bang Theory, Simpsons, The Walking Dead, How I Met Your Mother, Friends, Dexter, Heroes(?!)). Ale ne, my jsme Češi a tak to tam prostě budeme rvát dokud to půjde ... A když se nám rozbije počítačka dílů tak tam dopíšem dvojku a začneme počítat od znova! Nejhorší pak je, že tomu není úniku když je to téměř na všech kanálech v hlavním vysílacím čase a kdyby vám to náhodou nestačilo, udělají pak speciální kanály jen na tyhle splašky kde to mohou vysílat celý den (Telka). Jediným bezpečným útočištěm je pak COOL, FANDA/Cinema popřípadě některý kanál z ČT produkce. ()

VitaG odpad!

Je tu hit z Novy, je tu seriál nový, je tu ta prý skvělá věc, pro lidi z vkusem očistec, důvod pro toto mám pádný, tento seriál je vadný a nereálný, každý doktor je zde Ježíšem, a kvalitnímu scénáři řekli "Ven!". Já už pokračovat dále nemohu, vidět to teď asi bych šel do hrobu. Tak jsem vám přátelé řekl co je názor můj, tohle vězte je podle mě televizní hnůj!!! ()

Apofis28 odpad!

Když tenhle seriál začal, už tehdy to byla nehorázná sra*ka, ovšem postupem let tento "novácký maisterstück" klesl až na úplné dno televizní žumpy u nás... Celý tento počin ve mě budí akorát dojem, že v každé nemocnici spolu všichni spí, pak se zrazují, podvádí a skoro i objednávají nájemné vrahy a pak zase spolu vychází a mezi tím dělají "svou práci"!!! prostě hnus k zblití... škoda jen, že se to furt drží... ()

hotjason1991 odpad!

Vážně se na to dívá čím dál tím víc lidí? To snad ne. Řekněte mi někdo, že je to snad jen vtip. A vůbec... jak tohle může bejt 79. nejhorší seriál a přitom 144. nejoblíbenější seriál? To mají češi tak vymytý mozky, že se budou dívat na všechno co jim televize naservíruje pod nos? No asi jo... "Je večer, nic nedávaj, tak pustim ordinaci." Takhle to funguje? Kam se to ten svět řítí... -_- ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka