Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

endymion odpad!

Panebože, tolik zbytečně zabitých hodin, které ženy stráví nad touto debilitou, místo aby se věnovaly svým mužům nebo domácím pracem! ()

luphick odpad!

Do háje.. proč.. proč mi to děláš? A už 9 let? Na začátku to ještě šlo, byla to novinka, sice už tenkrát mizerně hraná, ale kdo měl tušit co z toho vyleze. Tahle nastavovaná kaše už je tak spálená, že se zažrala do hrnce a už nikdy nepůjde vydrhnout. Kdyby jenom úterky a čtvrtky. To se to musí dopoledne ještě opakovat? Nevím, jestli kdy televize vydala něco ubožejšího. Vedle Pojišťovny štěstí a VKVéček, samozřejmě. Neskutečné množství mizerných hereckých výkonů na jednom místě, že by to ani Troška se svýma Babovřeskama netrumfnul. Ale lidi se budou dál dívat a dál podporovat tohle kinematografické peklo. ()

Mraxis odpad!

Jeden čas byla projekce tohohle nepochybně příšerného dílka velice populární a já byl u několika příležitostí přinucen shlédnout pár dílů. Musím říct, že tohle je jedna z těch horších věcí, kterou jsem v životě viděl. Chápu, že je to cílené na určitou skupinu, která lpí na emočních dramatech, ale tohle je přemrštěné. Nemá to nic společného s realitou, herci přehrávají, že to až není hezké. Nemluvě o tom, že více jak 448 hodin dlouhý seriál, který je vařený jen z vody, nemůže udržet jakoukoliv scenáristickou hodnotu. Tohle dílo je definicí špatné filmařiny. 0% ()

DanielDall odpad!

Jet třeba říct, že prvních pár dílů s Rybovou,Prachařem, Šinkorovou atd byly poměrně zajímavým příběhem s nedotaženým zpracováním na úrovni mírného českého nadprůměru. Pak už je to jen nesnesitelná nekonečná Möbiova páska které děj navrhuje generátor náhodných čísel a do které z jiné dimenze prosakuje seriál Ulice. ()

DanielW94cz odpad!

Už jen hodnocení seriálu vypovídá,že jde o něco na co se nedá dívat.Naprosto mizerný seriál,bez nápadu bez akce. Moje máma má tento seriál moc ráda,vždy když jdu o kolo a zbystřím tuto zbytečnou kravinu,mám chut mámě tu televizi vyhodit z okna! ()

Mrsina

Děj se pořád opakuje, hudba má jen čtyři tóny a dramatické scény jsou tak "dramatické" až jsou směšné, ale vzhledem k tomu, že to sleduji už od mala a viděl jsem i mnohem horší, tak dávám dvě hvězdičky. ()

Tumbik odpad!

Hm zajímavý, vážně zajímavý, akorát tam přibývají a ubývají postavy a jednou týdně Zdena vymění nabíječe. ^^ ()

DavidDizzer

Celé situace zachraňuje Babeta, která mě vždy pobavila. Jenže jednoho dne jsem se zkrátka rozhodnul, že to přestanu sledovat, začalo se to neskutečně kazit, děj pořád dokola, nic nového. To když porovnám se seriálem ,,zoufalé manželky" V jednom dílu se stalo vždy tolik, že ve druhém už jste nevěděli pomalu detaily. Tady si pamatujete každou kravinu, protože se tam vlastně nic neděje. ()

4848 odpad!

Sledoval jsem to tak před 10 lety,pár dílů,něco tak trapného a ubohého jsem už dlouho neviděl,je mi z toho na blití. A Kde je ta růžová zahrada,v prdeli asi tak. Co nová série to nové postavy ,dívejte se zamilujou se ,odmilujou se a pořád tak dokola. Kurva už to zrušte. ()

Zeuke odpad!

Když tento seriál začal,asi dva roky měl mou přízeň,ovšem potom se tam začalo dít něco jen těžko pochopitelné pro člověka pracujícího v oboru který vidí v titulcích že jim s tím vypomáhají opravdoví lékaři!!Ano že v nemocnicích drbe kámen skálu,to je fakt,ale že si tam vyvinuté sestry pobíhají na podpatcích a vše co je zajímá jsou lékaři,nikoliv pacienti a i přesto že si ženy předávají jako štafetový kolík jsou všichni stále přátelé to je nad mé síly.Pak už jen stačil Bohdan a Heluš a to byl konec přátelé. ()

terinka04 odpad!

Ordinace je fenomén, na který kouká snad půlka národa. Ovšem její kvalita jde pomalu dolů. Ne, že by to na začátku byl nějaký dobrý seriál , ale teď mi přijde , že tvůrci už jenom vaří z vody. To, co se tam děje, je nemožné a nesmyslné . Zvlášť Bobo a Heluš . Ale nedivím se, když musí výmýšlet co se tam za těch 11 let ještě nestalo. 10% ()

oskiii odpad!

Stupidita, která lékaře vykresluje jako podplatitelné gaunery. Bohužel, novacký ovčan, který má problém s rozlišení fikce a reality, žije v bludu že to tak skutečně je... Ne, uklízeč nemůže být špičkový operater :D Tenhle novacký řídký sranec zaslouží rychlé spláchnutí. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka