Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Caelos

Nejdelší seriál na světě:') Jenže hrál zrovna v době, kdy jsem jako capart přicházel ze školy a nějak nic jiného v té všivé televizi nebylo. Takže se dá vlastně říct, že jsem ho sledoval. Název seriálu je příhodný, neboť jak šel čas, tak se měnil i tento seriál, začaly se na něj nabalovat absurdnosti, jako mimozemšťané, posednutí démonem, a podobné scénáristické vylomeniny, i když... Ono se vlastně není čemu divit, za takovou dobu co se seriál vysílal se tam objevilo téměř vše (no vlastně ne, boj mezi albínskými jeptiškami s raketomety proti vetřelcům z planety párků v tom určitě nebyl). Právě délka je alphou a omegou tohoto díla, na jednu stranu je to kult (delší seriál zřejmě nenajdete), nicméně na stranu druhou je právě délka to, co dělá z tohoto seriálu übersrajdu, poněvadž na sledování Tak jde čas by jste potřebovali nejméně pět životů a i to by bylo možná málo. Odpad si tenhle seriál nezaslouží, jen za tu nevídanou délku si půl hvězdičky zaslouží a další půlhvězdu dávám za to, že jsem ho jeden čas, byť nedobrovolně, sledoval. ()

argenson

Jednu hvězdičku za to, že když se řekne Tak jde čas, tak KAŽDEJ ví, vo co de. I když těch čtyřicet let de vo hovno. ()

Vesman odpad!

Tento seriál s tak akčním a napínavým dějem nejde hodnotit jinak, nic takového jsem ještě neviděl. ()

Agatha

Já žasnu! Na IMDb je tento výtvor ohodnocem číslem 6,3! To je trošku markantní rozdíl ne? Zřejmě na to naše mysl nestačí... ()

moviesfan

No myslete si co chcete, ale zas tak krutý být nemůžu. Už proto, že jsem několik dílů jako malý kluk viděl. Účel to splnilo. Je to nenáročný seriál, kde se točí vše dokola a neuvěřitelně dlouho, ale co. Je to horší průměr. ()

Blofeld odpad!

Ty úžasné herecké výkony! Ten geniální scénář! Ty propracované dialogy! Horší už jsou snad jen Rodinná pouta... ()

villon17 odpad!

Snad milión dílů o stech miliónech hoven. Pardon, že to tak otevřeně říkám a pobuřuji nadšence, mezi něž se počítají uživatelé, kteří dali více než odpad, čili jednu hvězdu. Víc jde jedině v případě, že jsou slepí, tři, že navíc hluší a čtyři snad jedině, jestli tam hráli. Kdo dal pět, tak si nejspíše myslí, že se zde hodnotí jako ve škole. ()

kleopetra

Když jsem chodila na ZŠ, tak jsem na tom byla závislá - porevoluční období a odpoledne nic jiného nedávali (bídné vysvětlení). Tohle a Santa Barbara. Na gymplu jsem to naštěstí už nestíhala a asi jsem i trochu dospěla... Hvězdička za to, že jsem se dívala, ale nechápu, jak jsem mohla. Ještě teď se stydím... ()

ledzepfan

Totální úlet..tohle je docela za hranicí všeho možného....takové divoké scénaristické přemety se jen tak nevidí.....když už se tam ta jedna ženská změnila v démona z latexu tak jsem padal smíchem na prdel....tak jde čas 4ever!!!!! :D :D :D ()

Hannibal92 odpad!

Tak tohle nesnášim už od narození. Bohužel pohled na ty přesýpací hodiny je snad moje první vzpomínka v životě a možná i ty úvodní řeči bych si vybavil. Člověk z toho má pomalu trauma ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Pro mě osobně druhé největší zlo co spatřilo světlo televizní obrazovky. Ať už je velká část seriálů tupá, na Days of our lives nemá nic. Od gumových herců, přes tupé scénáře až po absurdní zápletky. Jak něco takového mohlo vydržet přes 11000 epizod je dodnes záhadou. Stejně jako Ďábel v těle Marlény. ()