Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Legas odpad!

U Tak jde čas nejde čas a jak já u podobných seriálů říkávám: chtěl bych mít jejich "problémy". ()

Sobis87 odpad!

Už ten seriál aspoň skončil? Pamatuji si, že mě tahle obludnost strašila už jako malé dítě (a možná kazila dětství i mým rodičům...), tak jen doufám, že nebude strašit i moje děti a děti mých dětí,takže...už to skončilo? ()

stilgar1 odpad!

Tak tohle je snad největší kravina všech kravin :D Ale originalitu tomuto seriálu rozhodně nemůžete upřít. Však povězde, který seriál se může chlubit takovým šíleným počtem dílů? Ale asi je opravdu zbytečné, snažit se najít cokoliv kladného. Ono zde opravdu nic takového není :D 0/10 ()

Spinosaurus odpad!

Ještě než jsem se na to podíval,pustil jsem to mému psovi a ten chcínul. Když jsem se na to podíval já upadl jsem na 5 dní do kómatu a kleslo mi IQ o 20. ()

Ant

Jako malá jsem to žrala, nic lepšího u nás stejně neběželo. Kulisy sice efektně bakelitové, ale ty jejich "kdo koho a s kým" prostě neměly chybu:D. Jak se ale Marlene začala plazit po stropě a hrát si na Lindu Blair, tak šel tenhle "unikát" do kytek. ()

AGAMENON

Když jsem vyděl jeden díl simsňáků o tom, jak se Vočko dostal do nějakýho nekonečnýho serošu a tam byla scéna: Vočko a nějaká baba se ráchají ve vaně, načež hrdina praví. „Kleopatro jsi 5000 let stará oživlá egyptská mumie, my spolu nemůžeme žít“. Tak jsem to považoval za dobrej vtip, ale po zhlédnutí dvou epizod, se my vkrádá myšlenka, že nebyli tak daleko od pravdy. No řekněte sami: ženská posedlá démonem, na město dopadající ďábelské rány (meteority, kobylky a já nevím co všechno) a spousta dalších šíleností. Opět obdivuji genialitu scénáristů, že i po 50.000 dílech (či kolik to má) jim nedošla inspirace. ()

WANDRWALL

Obdiv k tomu faktu, jk dlouho se seriál točil. Našel si své příznivce i odpůrce. Svého času jsem navštěvoval jednoho podnikatele, který byl seriály posedlý. Jakmile ale začal tenhle seriál, tak se od něho odtáhl a nazlobeně prohlásil: To jsou starosti, to jsou starosti. Proto jsem se tajně na ten seriál díval, ale všechny díly neviděl. Seriál je to nezvyklý. Je táhlý, dlouze se řeší něco, co jinde mají vyřešeno za minutu či za pět minut. Jen pro vytrvalé diváky, co něco snesou!!! ()

Rocky62 odpad!

Že může být člověk duševně nemocný, víme všichni již od dávných časů, ale může být i seriál duševně nemocný, to jsem skutečně nevěděl. ()

classic odpad!

Preboha živého,videl to niekto komplet? Celým telom mi naskákala husia koža z hrôzy,ktorú nikomu neželám... ()

Šandík odpad!

Popravdě řečeno, dlouho jsem si myslel, že existence tohoto seriálu je jenom výsledek bavičské nadsázky, protože jsem se o něm nejprve doslechl z nějakého skeče, možná v podání Kaisera s Lábusem nebo České sody... Pak jsem ho ovšem jednou skutečně viděl, a pochopil, že je to ještě šílenější, než si lze vůbec představit... ()

honajz odpad!

Noční můra jednoho mého vztahu, kdy na to slečna koukala každý den, a co nestihla, tak ze záznamu... Neskutečně stupidní dialogy, děj, který psal pacient bohnické léčebny, toho času mučený v ruském gulagu, jak to na sebe nenavazovalo a mohlo se stát cokoliv.... Otřesné herecké výkony, děs. ()

Jenda odpad!

Hrůza forever :-( Tohle je seriál u kterého zestarnete vy i herci. Po 5000 dílech je herec mrtvej ani si toho nevšimne. Ale jak to můžou pořád točit? ()

fleker odpad!

už první díl byl odpad....a každej další byl ještě o ždibínek horší než ten předešlej..a že jich bylo skoro nekonečno a další se snad ještě točej.....jeho sledování mě přeneslo zpátky v čase,,,kdy mi bylo pět, hráli sme na hřbitově na schovku a já měl tenkrát na pikole prblém s přechodem z dvacet devítky v desítkový soustavě (znáte to...dvacet osum,dvacet devět,,,dvacet deset, dvacet jedenáct...) takže na vopravdovou hajdensík zábavu vlastně nikdy nedošlo...většinou se po několika hodinách umornýho počítání setmělo já šel domu poněvač sem se bal tmy a pro podchlazene,stale schované, v domění že se ještě hraje, vesnicke kamarady dorazili jejich rodiče,pěstouni,pedofilní kolemjdoucí..taková ta obvyklá tamní sešlost...starý zlatý časy, kdy mě na na celej vejknd dokázala zabavit obyčejná telefonni butka ()

duklak2 odpad!

Přemýšlel jsem nad 1 hvězdou, ale nakonec kvůli neskutečně dlouhému seriálu, házím toto "dílo" do "odpadu"......Dnes, několik let po zhlédnutí, si pamatuji jen znělku:) ()

matestlust odpad!

Kuuurva to bylo dílů...jeden sračkernější než druhý.Navíc se to tehdy časově pletlo do Knight Ridera a to mě jakožto 10ti letého kluka nadmíru sralo!!! ()