Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(23) / Epizody(1351)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Jack_F. odpad!

To se nedá ani jako kulisa k sexu. :D To jsou takoví staří a neklidní...ale má to naději, docela dost jich tam umírá, tak možná vybuchne atomovka a bude konec. ()

DansteR odpad!

Blbost na entou z českých studií. Opět nekonečný seriál...možná tak první série stála za jednu hvězdičku, ale na zbytek se vážně nedá dívat. ()

Angelo987 odpad!

Posledna cenova skupina! Videl som asi 5 minut z jednej casti a normalne sa mi az hlava zatocila! Uplne nezmyselny serial s ubohymi hereckymi vykonmi, vsak som ani jedneho herca nepoznal :) Pre koho tocia tieto odpady? Asi viem, pre starych a semilnych ludi, ktorym je to asi jedno na co sa divaju, aj ked to nema zmysel. ()

oli9 odpad!

Bez nápadu, děje, scén a zábavy. Prostě si sedněte například do čekárny na chirurgii. Hodinu a pul se tam dívejte do zdi, na čekající pacienty a na procházející sestřičky a vyjde to uplně na stejno.. ()

Brenda.Ch

Hele, buďme spravedliví, začátek byl celkem dobrý. Kdyby to mělo poctivých 13 dílů, dala bych i tři hvězdy. Ale to nadstavování je hrozné - a dvě hvězdy nechávám jen s ohledem na první sérii. ()

LeePriest odpad!

Některé scény a kecy herců jsou tak pitomé, že opravdu nevím, jestli mám brečet nebo se smát. A Babeta Trefná, kterou hráje Bára Štěpánová je asi nejstupidnější (slušně řečeno) postava, jakou jsem kdy v nějakém seriálu viděl. Za takový "výkon" bych jí minimálně na rok zakázal hraní. Otřesné. ()

Dino13 odpad!

Lidi se doma nudí, tak prostě sledují stereotypní seriál jako OVRZ. Jaká tragédie, že existuje tolik skvělých filmů, tolik skvělých seriálů a ono má smysl pro Novu vysílat takový kýč. Něco jiného je Ulice, která dává před zprávy, ale hlavní vysílací čas pro takovou břečku? Nie radšej knihu… ODPAD! ()

OK11

Hvězdička za to, že díky tomuto seriálu mi babička nevolá každý večer. V pondělí a ve čtvrtek má pilno. ()

Ivulla

Jsem žena i matka, ale na tento seriál jsem alergická P.S. "dílka" co nevidím celá nehodnotím ani nekomentuji, toto je reakce na příspěvek Rentona ()

dadule777

Tady chci jen říct, že jsem sledovala první sérii a z druhé jen začátek. Takže hodnotím pouze shlédnuté díly a to na 3+ ()

nikinikiniki odpad!

Na tento seriál začínám být dost silně alergická!!! Už když vydím ukázky, tak zvracím... jako nemyslíte si, že by už to mělo KONEČNĚ skončit, proboha???!!! ()

Kiryl odpad!

nenapadá mě nic, co bych o této slátanině mohl říct dobrého, snad jen že pokud jste těhotná žena středního věku, nebo důchodkyně která při sledování seriálů plete svetry a šály tak vám to vřele doporučuji, jinak (dle mého názoru) neexistuje asi žádná jiná existence kterou by tohle mohlo bavit. ()

DAJAAAA odpad!

největší trapárna tv zábavy a nejvíc trapné je,jak každý díl propagujou v tv novinách nebo ve snídani s nohou :-D ()

R.I.S.A

No tak puvodně to tady odemě mělo odpad jak svině ...... ale stala se taková věc a to že na to koukam s mladou :( Je to strašný já vim, ale s ní mě to baví :* ()

BoKo_CzT odpad!

Tak všehovšudy som videl 2 diely ČR verzie, 1 diel SR verzie a veľké množstvo ukážok. Malo to však na môj život zásadný dopad. Skrátilo mi ho totižto minimálne o tri roky (hrubý odhad laika - nelekára). Markíza s Novou mi opäť ukázali, čo by sa nemalo produkovať. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka