Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(23) / Epizody(1351)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Všivák odpad!

Nehorázná, propagandistická vymejvárna mozků, kterou jsi akorát nová dělá ostudu. Ostatně jako většinou svojí seriálovou produkcí. Ne, na Ordinaci v Růžový prdeli už se radši podruhý nepodívám, ještě bych si přivodil lobotomii. ()

yeniczek odpad!

Nechutná slátanina, která navíc z lékařského prostředí přebrala maximálně bílé pláště... A to, že si ani po stovkách dílů nikdo nevšimne, jak moc ta filmařská kvalita zaostává, jen vypovídá o úrovni českého diváka. Přesto stokrát lepší než Pojišťovna. ()

Brandon

Ne, nezbláznil jsem se, 3 hvězdy putují růžovce s plným vědomím. Poté, co jsem nepovinně povinně zkoukl nějakej ten díl, musím uznat, že charaktery a jednání některých postav nejsou úplně nezajímavé. Fajn oddechovka. Určitě by ale nebylo od věci scénář krapet proškrtat, dvě třetiny herců vyházet a přidat pořádný záporáky a mrchy. ()

IdentityS73 odpad!

Jaktože se na to tolik lidí dívá (na základce 80% holek), ale přitom to všichni tady hodnotí jako odpad? Nedává to trochu smysl- buďto se na to všichni dívají, ale přitom se jim to "nelíbí", nebo skoro nikdo, komu se to líbí, nemá účet na čsfd :D. Já jsem viděla 1 díl a stačilo. ()

lucascus odpad!

Hrůza. Co k tomu dodat, poprosím veškeré české soukromé i veřejnosprávní televize, aby už nikdy nevytvořily žádný seriál z nemocničního prostředí. Druhá "Nemocnice" ani "Sanitka" se už prostě nepovede.. ()

czdmaso

První série s Lindou Rybovou byla v rámci žánru ke koukání, Daniela Šinkorová jakžtak držela tempo, ale teď je to slepenec vhodný pouze jako kulisa k žehlení. ()

masw odpad!

Tupý seriál o tupých lidech s tupými příběhy a Několika melodiemi omýlanými pořád dokola ve stovkách dílů. Navíc s ošklivými herečkami, které než k obrazovkám přitahují, tak spíš odpuzují. Fandům seriálu doporučuju pobyt v psychiatrické léčebně. Každý kdo to sleduje je u mě průměrná žena a když je to muž, tak idiot. ()

Jacob23 odpad!

Nejjasnejsi odpad ze vsech odpadu..smarja co to proboha je?tohle by i pubertacky ze ZS vymyslely lip+ ta plejada snad vsech nejhorsich czeskych hercu vsech dob ()

JekoRek odpad!

Opravdu skvělý seriál se skvělou atmosférou a opravdu každý díl je nabitý užasnou zápletkou a proto dávám krásných 0% ()

Elrond88 odpad!

9% to je taková ubohost, že to horší snad být nemůže... ale pokud mám pojmenovat nejslabší stránku, tak ještě horší než výkonu herců, které by neobstály ani v kabaretu je zoufalý scénář (především naprosto nepodobný realitě), ze kterého mě berou křeče v mozku, když jen slyším kteroukoli postavu začít mluvit... ()

JKL odpad!

Víte, co se mi u Ordinace párkát stalo, když jsem ji viděl??? Bylo mi trapně! Normálně regulérně trapně, jako když řeknete nějakou hovadinu a ostatní se vám smějí. Bylo mi trapně za autory tohohle blemcu... a to jsem snad v životě nezažil. ()

Ravi odpad!

Nevim proč, ale scény jako poker, kdy před hrou řekne hráč: "Doufám, že budete hrát fair-play, pánové" , mi nepřijdou jako klenoty české seriálové tvorby. ()

Elleannie

Kdysi jsem se dívala na asi první dvě řady, a docela dobře se to sledovalo. Teď nedávno jsem náhodně viděla kousek jednoho dílu, a musím říct, že se mi to absolutně nelíbilo. Takové divné a neprocítěné situace, prostě zvláštní, a proto ubírám hvězdu.. Už se na to určitě nikdy nepodívám. ()

Koryntos odpad!

Ať žije Product placement a mrzké herectví za velké prachy. Viděla jsem jedinkrát 10 minut po zjištění, že prostitutka se jmenuje paní Kouřilová, jsem to opravdu vzdala. Navíc tak nádherné nemocniční prostředí, milý kolektiv a všichni samozřejmě z vyšší sociální třídy, takovou fajnouvou skladru najdeme tak maximálně v pohádkách a rozhodně ne v Čechách. Dřív se točily kvalitní seriály s omezenými možnostmi. V dnešní době velkých možností se točí omezené seriály a vypovídá to značně i o divákově vkusu, neb se spokojí s jakýmkoliv brakem, který mu televize předloží, i přesto, že má na výběr se svobodně rozhodnout, jak smysluplně využít svůj volný čas. U toho paskvilu to rozhodně není. ()

Kosmik 1 odpad!

Nesmrtelný seriál, který snad přežije i pád TV H@vna. Po shlédnutí se dostaví efekt silnější než po projímadle. Vřele doporučuji. 0% ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka