Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 1
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1351)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Bukk

Pamatujete ještě úplně ty první díly? Jak ta hrála Rybová a spol. To mě bavilo. Sice ne v pravém slova smyslu, ale dalo se na to koukat, občas i nějaký ten fór. Teď bych tvůrcům nafackovala, protože to, co se tam děje opravdu na tu facku je. Výhodou ale jest, že není třeba to sledovat, stačí přepnout o reklamě během něčeho jiného a jste v obraze. Bohužel už ani to přepnutí za to nestojí. ()

Kucndo odpad!

každou vteřinou, kterou strávím u tohodle pseudoněčeho, cítím, jak mi odumírá mozková buňka po buňce... živoucí peklo, které nám přináší naše vaše televize since 2005 ()

RomeroIsGod odpad!

Debilita, na který si založilo živnost vícero čeckejch "herců" (to nejsou herci, to jsou exkrementy). A taky to živí poctivý stádečko píár manažérek, "producentek", "scénáristek" a další vocasů z českýho rybníku. Ale proč se na to někdo kouká jsem nepochopil. Je to hovno. Smradlavý trapný amatérský hovno. ()

lardko

Když to začali poprvé vysílat v TV tak mi to přišlo jako ten nejhorší seriál na světě , ale myslel jsem si že to po nějakém čase bude zajímavé , ale nebylo. Hned sem tomu dal odpad. Docela mě štvalo že se pořád všechno opakuje vztahy atd. Když začali dávat ordinaci v růžové zahradě 2 tak mi to přišlo odost lepší. Nový herci a zajímavé scény tak jsem to zvýšil na dvě hvězdičky , ale pořád mi to nepřišlo až tak skvělý. Až teď když přibili nový herci jako MUDr. Tomáš Zajíc - herec Braňo Holiček a Jirka Linhart - herec Adam Kraus tak mi to příjde dost zajímavé a vtipné. Brano Holiček jako Tomáš Zajíc mi v tomhle seriálu příjde hodně dost vtipný. Zvýšil jsem to na čtyry hvězdičky , protože už mi každý díl přijde zajímavý i vtipný. Teď se na tenhle seriál koukám vždy když to běží v TV. Zase jsem snížil po nějaké době hodnocení znovu na tři hvězdičky , protože už se v seriálu zas děje to co jako v ordinace v růžorvé zahradě 1. =====---===== OK tak bych chtěl změnit svůj názor co jsem napsal že ordinace v růžové zahradě je lepší. Tak tohle mi přišlo jenom tak na dva díly , pak se to zase rozjelo do starých kolejišť. I když musím si přiznat že to není jako na začátku , teď je to mnohem , ale mnohem horší ! Už se nemůžu podívat ani na blbejch dvacet sekund z jednoho dílu abych nechytnul nervy. Tak příšerné přehrávání , herci co vypadají jako by drželi v ruce text , a četli ho. Naivní zápletky , a nic než sentiment. ()

IvcaSammet odpad!

Hodně smutné, kam se filmový průmysl ubírá ... Opravdu nechápu, jak někdo může něco takové sledovat pravidelně. Stačil mi jeden díl, když se na to babička dívala a já byla zrovna ve stejném pokoji a nikdy víc ... Takové hovadiny si řešte v soukromém životě a necpěte to do televize, proboha! S takovou by tu za chvíli mohl mít svůj vlastní seriál s absolutní nulovou informační hodnotou úplně každý ... ()

Stanley619 odpad!

Ubohost nejvyššího kalibru. Už jenom ty přihlouplý reklamy mě neskutečně vytáčí. Taková neskutečná sračka může být úspěšná jenom v Česku. Odpad všech odpadů. Absolutní dno všeho, co kdy bylo vypuštěno na televizní obrazovky. 0% ()

BlackHood odpad!

Nechápu, proč je Márnice v zajeba.., teda v růžové zahradě tak podhodnocována, protože je to velmi emocionální seriál. ZASE BĚŽÍ TA SRAČKA!!!!!!!!!!!! Pardon, myslel jsem ohhhhh nééé pan Primář Dalibor umřel ohhhh né. Taky celý seriál provazí nepředstavitelně neočekavajcí zvrat(k)y a vůbec, ani špetinku nečekaný příběh a já vždy po zkončení dílu přemýšlím, jaký (hnůj) supr příběh si pro nás scenáristky zase připravily. Věřte mi, že to, co jsem napsal, je pravda, protože jsem viděl již všech 250000 (ops, ta jedna nula je tam asi navíc) dílů. Zdravím Vás z Bohnic, teď jsi jdu zarývat nechty do kůže, protože se nemůžu dočkat na další díly. Dávám tomu (mínus) 100% ()

Stocki odpad!

Tak tady už končí veškerá sranda, Vážení! Jak dlouho to ještě probůh poběží na televizních obrazovkách?!? Základna TV Nova je zřejmě nekonečná! :( ()

Johny303 odpad!

Je až smutné si přiznat, že v téhle sračce se zrcadlí obraz typického českého diváka. Tento ,,seriál" můžeme-li tomu tak vůbec říkat, se odehrává vesměs jen ve dvou kulisách - v nemocnici a v pajzlu U čerta a hlavním důvodem k tomu, že můžeme za hlasitého juchání nalézt v programu již asi 55 629 383tí díl je fakt, že se tam páří každý s každým. V případě, že už dochází ke krizi a páry již nelze namixovat s obměnami, přichází s velkou slávou na řadu nová postava - kterou nám samozřejmě před samotnou její premiérou nezapomenou stotísíckrát připomenout v Televizních novinách, Volejte Novu a v pravidelných lištách pod pořady. ()

Chudobka odpad!

Pár dílů první série jsem viděla. Byla jsem překvapena, že mi seriál doporučila moje kamarádka, o které si myslím, že je soudná, a tak jsem se zeptala jiné kamarádky (je sečtělá), jestli se na to taky dívá. Řekla, že ano, že u toho relaxuje. A tak jsem se na nějaké díly podívala. Sem tam mě něco zaujalo, ale to pouze v první sérii. Nedívala jsem se pravidelně. Když vynecháte tři měsíce, jste stále v obraze, že? Pak jsem se jen nestačila divit, co všechno je možné., a dívat jsem se přestala. Nechápu, proč někteří dobří herci se k takové hrůze propůjčují. Já vím, že jsou za to pěkné peníze, ale to jim fakt stojí za to? Jen tak namátkou - Langmajer a Prachař v Králi Learovi a vedle toho toto?! Rychlého od té doby nemůžu vidět na obrazovce v ničem. Dělá se mi špatně. Moje maminka se na to ještě pořád dívá a strašně u toho zuří. Proč si tak ničíš nervy? říkám jí. Je nepoučitelná. ()

laserr odpad!

Přiznám bez vytáček, že sem viděl pouze 1 díl, avšak byl to díl Ordinace v ordinaci čili zhrnutí toho, co se stalo za posledních 319 biliónů dílů. A to mě fascinovalo natolik, abych s klidným srdcem dal odpad! ()

Driscoll odpad!

0 % Tfuj! --- Kdo k tomu ***** píše scénář??? Kde NOVA "autorku Lucii Konečnou" vyhrabala? Postavy jsou naprosto neživotné, dialogy neuvěřitelné (a neuvěřitelně komické - i když nechtěně). Kvalitní herci by snad dokázaly i z toho škváru něco dostat, ale i obsazení stojí za *****. Hm, budiž, nikdo mě nenutí, abych se na to díval. Ale i tak jsem si tenhle svůj komentář nemohl odpustit; vedle tohohle díla je skoro i Für alle Fälle Stefanie docela vkusný seriál. ()

Kosťa odpad!

Kdysi dávno tomu jsem nechtěně shlédnul jeden díl rodinných pout, myslel jsem si, že už nic horšího vyprodukovat nejde. 10 minut tohoto "zázraku" mě přesvědčilo jak strašlivě se může člověk mýlit. ()

Dark. odpad!

Pro toto bych zavedl nějaké speciální hodnocení. Je mi líto ostatního odpadu, protože srovnatelnou úroveň s tímto si nezaslouží. ()

RadimFišer

Na večer, kdy bych něměl co dělat a měl bych poslouchat maminku, to je dobrá alternativa. Seriál obsahuje základní - musím mít, abych pobavil a zaujal - a tak vzhledem k této kategorii se mi rovná se seriály jako Ulice. I když ve srovnání je Ulice mnohem za tímto, v tomto případě, skvostem. Líbí se mi problémy holek pod 18, které čekají dítě. Starosti jejich matek a nádherný přezíravý a chápavý postup mladého doktora. Tím si mě prostě získal. Starostlivost sestřiček je velice příjemná a já mohu závěrem říci, že každý by měl vidět pár těchto dílů z chytré ordinace. ()

lady01

Přiznám se, že na to koukám. Ani ne proto, že je to nějak extra dobrý seriál (od toho jsou jiné, na které člověk nedočkavě čeká), ale proto, že u tohodle vážně nemusím přemýšlet a ještě se někdy pobavím nad tou naivitou, blbostí a vlastně syndromem Merlose place... ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka