Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 1
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

baxiii odpad!

Možná nechápu, no tak to má být. Myslím, že úplně stačí v tv vidět upoutávku a hned víte vše, co se tam děje. Tím pádem je úplně zbytečné u toho trávit veškerý čas. ()

Ricky_CZ odpad!

Tyto seriály ne! Ne a ne a ne!! Proč musí tohle lidem cpát do hlav?? Je mi to až líto. A ta sledovanost...To je mi líto ještě více. Hvězdu bych dal za některé ze zůčastněných hereček, ale už tam prý stejně měnili obsazení...5% za Jitku :) ()

Angie91

Na začátku seriálu bylo pár výborných herců a pár výborných epizod :D ... i když se seriál měl jmenovat spíše Ordinace v růžovém bordelu, nebyl zas tak špatný jak by se na první pohled mohlo zdát. To by ovšem nesměla přijít na světlo boží druhá série. ()

Chajimwitz

Kdybych řekl,že to je ochotnický vystoupení,tak tím hrubě urazím všechny ty nadšence,kteří hrajou pro radost a dají do své role všechno úsilí.V tomto případě se to vůbec říct nedá a snad to není ani chyba ,,herců" , kteří vystupujou v týhle nehorázný slátanině.Lidé,kteří k tomu píšou scénář, by sami měli navštívit ordinaci nějakýho specialisty pro duševní poruchy.Přiznám se,že jsem viděl všech prvních asi dvacet dílů( za to je ta hvězda),pak jsem se díval tak asi na každej třetí,no a poslední dva roky vidím tak jeden z deseti,a vždycky natrefím na pořádnou pecku.Nejvíc mě fascinovalo,když se porvali fotbaloví fanoušci Kamenice a Kulinína (to jsou nějaký fiktivní Zapadákovy) a bylo tam tolik krve a tolik zraněnejch,že i ti nejotrlejší rowdies Sparty a Baníku se musí červenat hanbou nad svoji neškodností.Vrcholem bylo,když se mlaďounká Anička Stropnická zamilovala do starýho kozla Kanyzy a korunu všemu tomu nasadili,když v seriálu nechali ,,hrát " M.Kuklovou. ()

Mikeel

Další z těch našich skvělých nekonečných seriálů, ale na první řadu jsem koukal a celkem mě to bavilo... Noo, vlastně moc ne, a když se zamyslím ještě trochu, tak mě to nebavilo vůbec :D Ale jsou tu i horší seriály než Ordinace, tak proto aspoň ta jedna hvězdička, která tenhle seriál stejně nezachrání. ()

feeme odpad!

Mám sto chutí si přihodit komentář k tomuto úžasnému produktu 21. století, ale chci zachovat slušnost a nevulgárnost mých komentářů. ()

zelvicka. odpad!

Herecké výkony mi připomněli divadlo s maskami, protože herecká dovednost vždy vytvořila grimasu 105% odpovídající emocím dané postavy. Na tento seriál by se dalo dívat s vypnutým zvukem, alespoň by člověka méně otravovaly nic neříkající a plytké dialogy. O nějaké pointě a stupňování dílu se nedá mluvit, celý seriál snad skončí v posledním díle tím, že mezi kulisy vběhnou naštvaní manželé svých závislých žen a rozmlátí sterilní prostředí seriálu, ve kterém se točí. Jinak nechápu, že i mezi mými 20-tiletými spolužačkami se najdou slečny, které tento seriál sledují s nečekaným nadšením. ()

Movie Gourmet odpad!

Další příšerný český seriál z komerční televize Nova (Hovna). Vůbec se nejedná o seriál, který by měl něco společného s lékařskou tématikou, jak říká jeho název. Jde prostě o řešení kravin. Verdikt: stejný jako v případě Ulice - Odpad! a 0 %. ()

gurmanik

Tohle je jednička, ne? Ta si jednu hvězdu zaslouží, protože když tahle "pecka" přišla, na pár dílů jsem se podíval.. Ale rychle jsem přestal.. ()

NickBrychova odpad!

86. nejhorší seriál - 142. nejoblíbenější seriál :D Češi teď prostě neumějí dělat seriály, scénáře, ani pořádně hrát. Hrůza. Snad to někdy skončí. ()

fredisek odpad!

Tak průhledné, že jsem si ani nemusel nechávat vysvětlovat vztahy postav. České televize ustavičně dělají z diváka idiota, kterému stačí, že tenhle vezme úplatek, tamta má nemanželské dítě, tenhle je zalovískovanej do tamtý, tenhle primář se opije (páni, to je ale švanda, co?) nebo že se tahle sestra chová jako smrad ve školce. Prosím, říkejme tomu "příběh ze života", pak nás snad trkne, že takhle fádní, předvídatelný, obyčejný život vést nechceme. Jako by TV Nova předpokládala, že divák nepochopí víc než černobílé charaktery, jasnou definici zla a dobra, laciné vtípky, afekt, rodinné potíže, potíže s penězi. Upřímně lituji důchodce, kterým nezbývá než se na takové pořady dívat, jelikož televize je domácí oltářík, žeano. Pak se divíme, jaká společnost je. Tedy, já už jsem si zvykl ničemu se nedivit, tak se mi taky nedivte, že Ordinaci už nikdy nepustím. ()

javaznenevim odpad!

Napřed vám mozek vymyje Ulice v 18:30 a pak ho v 20:20 dorazí tahle "Věc" (omlouvám se, že takto znehodnocuji původní film, ale jiné označení by bylo na BAN). Doktoři z OVRZ vám totiž váš mozek úspěšně vyoperují, nebo alespoŇ trvale poškodí a jako příjemný bonus si s vámi povyprávějí o svých naprosto stupidních problémech které nikoho nezajímají. Další Novácký seriál s důchodcovskou základnou. ()

mira007

buřtosalámová sladká vztahová ukřičená ubohost , ale aspoň je pozitivum, že tam hrajou český herci a filmová řemesla jsou také obsazeny čechy, takže třeba se někdo z nich naučí nějaké základy a natočí něco fajn. Buďme za ten seriál rádi, protože Češi by čuměli na nějakej tureckej blábol, kterej nesníží českou nezaměstnanost. ()

jasse

Jedna hvězdička za postavu doktora "Bobo" Švarze. Martin Zounar si tu roli užívá a hraje ji opravdu dobře. ()

kritiklon

Proč tak nízké hodnocení??? Vždyť je to vtipný až k pláči :D Jedna perla za druhou :DDD To vymyslel někdo s velkým smyslem pro humor :D Když máš depku tahle telenovela Made in ČR tě zaručeně rozchechtá :DDD Božeee.........!!! LoL ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka