Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 1
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1351)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Platom odpad!

Vím, viděl jsem pouhý jeden díl, který jsem dokoukal do konce a tak by mé hodnocení nemuselo být příliš objektivní. Ale ten jeden díl, ať už patřil mezi ty lepší nebo horší, mě přesvědčil o tom, v jakých vodách (spíše kalužích) tento český seriál brouzdá. Pokud se v poslední době řekne film/seriál, u kterého se dá "vypustit" (myšleno uvolnit se, nikoli ulevit si), nepřemýšlet nebo film/seriál pro širší veřejnost, stávají mi na hlavě ty zbytky vlasů, které tam mám, a které se tam nejspíše už dlouho neohřejí, díky takovým příšernostem, jako je Ordinace. Než jsem omylem (vlastně mi nic jiného nezbývalo) shlédl ten jeden díl, který mě přivedl do hlubokých depresí a donutil mě přemýšlet o záměru režiséra, myslel jsem si, že se jedná o seriál z prostředí gynekologické ordinace a tak jsem byl lehce dezorientován, když na operačním stole přistál mladík se zaseknutou střelou z pancéřové pěsti, která nebyla pochopitelně vybuchlá. Následovalo trapné vystoupení herců-chirurgů, kteří se za neustálého šťourání se v mladíkově žaludku potili jako prasata, volali domů manželkám a loučili se s rodinami... ani nevím, jak to celé dopadlo, mladík byl zachráněn, kam putovala střela nevím, ale to není vůbec podstatné. Podstatné je to, že se už nikdy více na Ordinaci nepodívám. Díl, ve kterém by našli trpaslíka postiženého elefantitidou a pokoušeli se mu to odoperovat doopravdy vidět nepotřebuji! ()

Hyger odpad!

Tak po tom, co tam z nás geocacherů udělali totální blbce a magory, si už žádné jiné hodnocení nezaslouží. ()

Benny99

Dívat se na to dá, ale když se na to vaši rodinní příslušníci dívají "skoro" denně, vůbec krom mezilidskejch vztahů se tam neděje a děj se skoro opakuje pořád dokola, tak vás to začne s*át. ()

AndreyCSFD odpad!

Nevím jestli mám napsat, že se jedná o odstrašující příklad toho, že filmový materiál je jako papír, který snese všechno anebo že se jedná o chytrý způsob jak naučit český národ kombinatoriku, protože to střídání partnerů je opravdu mazec. Naprostá absence soudnosti při psaní scénáře, nesympatiční přehrávající nebo nehrající herci, špatné časování, špatná dramaturgie, atd. Na Nov by se měli opravdu zamyslet. ()

c.miri odpad!

Tématem mě velmi blízké prostředí pacientů, sestřiček a lékařů nabírá v tomto seriálů jiné dimenze. V každém dílů, který jsem měla tu čest shlédnout se odehraje několik totálních medicínských absurdit a lékařské prostředí zde bylo zvoleno snad jen jako kulisa k nezajímavým životním příběhům nudných hrdinů. Ruku v ruce s toporností herců se z Ordinace stává televizní humus a film s čistým svědomím hodnotím hodnocením odpad. ()

RedHot odpad!

Nenechte si ujít ani dnešní díl. Gynekolog Mirek miluje Kláru. Klára miluje Petra, ale ten už má přítelkyni Soňu, kterou podvádí s bohatou milenkou Sašou, přesto však tíhne ke krásné Irmě. Nakonec však vyjde najevo, že Irma je jen dokonale maskovaný muž. Soňa mezitím zjišťuje, že je lesbičkou, a vyspí se tudíž se Zuzanou. Saša se mstí na Petrovi tím, že nechá zavraždit Kláru. Omylem však zastřelí její slepé dvojče, Magdu. Na jejím pohřbu se Richard seznámí s Žanetou a mají spolu dvě děti, Matouše a Janu. Matouš má problémy ve škole a Jana skočí do peřin se svým spolužákem Romanem. Čeká ji hrůzné zjištění - Roman je ve skutečnosti robot. Na gynekologii se její matka, Žaneta, dá dohromady s Mirkem. Ten jí nabídne, že spolu utečou do Jemenu. Tam už na ně však čeká Hilda, Mirkova láska z dětství, která nedávno zjistila, že její vagína je schopna mluvit se psy. ()

Eragon93

Kdyby seriál ustřihli hned po smrti Gity, dalo by se to ještě skousnout. Ale že to natahujou jako kšandy, děj je pořád o tom samým a pořád se tam handrkujou....to už se skousnout opravdu nedá. Ještě chvíli a bude to jak Esmeralda!! ()

Kajdous

Jedna hvězda a to jen proto, že první řada s Rybovou, Zachem a Šinkorovou nebyla špatná (a nebo jsem byl mladší a vnímal to jinak). Hold asi ne pokaždé se seriál z nemocničního prostředí vyvede. ()

Blackhawks odpad!

Česká ubohost co nemá konce, kde kámen mrdá cihlu.. o tomhle se nedá říct nic pěkného.. lidé co na tohle koukají, musí být asi hodně znudění svým vlastním životem, když žijou seriálové životy tak nesympatických postav, jaké se objevují zde !! Fůj, hnus.. přál bych si aby to někdy skončilo,ale jak vidím úroveň TV Nova a ostatních komerčních stanic, které žijou z takovýhle nekonečných blbostí, tak to tady asi bude navždy.. Alespoň mají ubožáci na co čumět.. ()

gumbo

Toto dílo jsem nikdy nevydržel sledovat déle než 2 minuty. Ale ženským se to líbí, tak abych je nenaštval dávám 15% :) ()

#47

Těžko asi můžu objektivně hodnotit seriál, když jsem viděl jeden díl pokusně, půl dílu de facto z donucení a pak sem tam nějaký ten úryvek omylem...přesto v tom nevidím nic víc než "lepší českou lékařskou telenovelu"...jako oddychovka pro ženy asi funguje a není to až urážlivě nízkorozpočtová konina jako Rodinná pouta... ()

gombarix

moc jsem z toho neviděl, ale za předpokladu, že i zbytek je stejně toporný, trapný a plytký, bych to viděl tak na 20 %... navíc Šinkorová je mi šíleně nesympatická, panu Natočto jeho roli nevěřím ani zbla, celkem dobrý je proti tomu L. Potměšil a ta blonďatá brýlatá sestřička je kost ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka