Tak jde čas

USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Psema odpad!

Děs bes, kde se opakuje stejný schéma pořád dokola. Stačí vidět jeden díl, pak si pustit další po 100 odvysílaných epizodách a pořád máte přehled. Btw. už ten seriál vůbec skončil? Mám pocit, že ne. ()

berg.12

Naprostý a téměř bezkonkurenční seriálový potažmo filmový fenomén. Pokud existuje filmové peklo, pak tam určitě promítají něco takového. ()

sud odpad!

Viděl jsem pár dílů ze začátku, někdy když to dávali prvně. Už tehdy se mi to zdálo jako hrozná kravina a to mi bylo deset. Potom s odstupem času jsem na to občas při přepínání narazil, nebo když jsem čekal na nějaký pořad a toto bylo před tím (TV Nova to vyslílala asi osm let). Jenom je mi záhadou, jestli někdo sledoval všechny díly. ()

Eddard odpad!

Tyhlety mýdlové pomeje patří k tomu zlomku audiovizuální tvroby, který si naprosto bezvýhradně zaslouží označení odpad. Existuje spousta strašlivě dementních a technicky zrůdně natočených filmů, ale je to právě ta nepředstavitlená délka podobných srač*k jako je Tak jde čas, které suplujou nejenom!!! babičkám a dědečkům v důchodu reálný život, která z nich dělá ten nejdokonalejší příklad výplachu mozku. Skládka neschopných a ztroskotalých hereckých existencí, ukázka toho jaklze psát dennodeně stupidní zápletky jako na běžícím pásu. No, když si představím, že jsem to jako malý školáček sledoval, s tím, že takhle nějak vypadá svět dospělých, běhá mi mráz po zádech. 0% ()

viperblade odpad!

Myslím, že do dílu 4564 to bylo celkem dobrý, ale pak přišly takový díly jako 4577, 5674, 6543 a 8464 a to jsem se fakt přestal dívat! Takže odpad! ()

Ded@M@tes

Stačí, když uslyšíte, že tento seriál má několik tisíc dílů, přesněji ( k 9. únoru 2011 - 11 520 epizod. ), tak se vám s toho udělá špatně. A jestli ne, tak všechny epizody zhlédněte. Viděné epizody cca *6.dílů / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

-bad-mad-wolf-

Nedokážu dát odpad produktu někoho, kdo dokázal rozprostřít cca dvě strany opravdového scénáře na plochu jednoho roku čistého času. Mimochodem, věděli jste, že když se chtěla některá z postav jít vyčůrat, cesta na hajzl jí zabrala asi tak pět epizod? ()

playboxguest odpad!

Tak jako písek v přesípacích hodinách, ubíhají dny našich životů, no já nevím, sledovat tenhle seriál, tak mi život neubíhá, ale pekelně se vleče...Je neuvěřitelné, kolik dokážou natočit dílů nesmyslného seriálu o ničem a je neuvěřitelné, kolik lidí se na to dokáže dívat, díky čemuž vznikají podobné katastrofy dodnes.... ()

hippyman odpad!

JAKO PÍSEK V PŘESÝPACÍCH HODINÁCH UBÍHAJÍ DNY NAŠICH ŽIVOTŮ ... proto si je nekažme tímhle skvostem... a pro fajnšmekry odkázek :-) pro nás ostatní odpad! ()

salahadin odpad!

Tak jde čas...svou konstantní rychlostí 60 min/hod, ale při Tak jde čas se nějak zvláštně vleče...fyzika kleká na kolena, Tak jde čas dokázal zastavit čas, protože sledování vám přijde nekonečné... ()

Javert odpad!

"Jako písek v přesýpacích hodinách..." Kdepak novácká Ulice. Tohle je TEN nekonečný seriál (plný demencí)! ()

mzss1 odpad!

Tak jde čas ? Tak pokračovala tahle blbost, která šla od každýho dílů do háje. Takže hodnotím jen na 1% = odpad! ()

DJ Obelix odpad!

Tak jsem se schválně podíval dnes (5. 11. 2008) na imdb abych zjistil, kolik už to má vlastně epizod ... zde je výsledek = season 1 episode 10 946 (original air date Nov 3 2008) --- tak tomu se říká náhul :-D ()