Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 1
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

BluT

Vždy, když to máma sleduje, tak prchám, protože tak debilní rozhovory a hnusně vtíravá hudba, to se jen tak nevidí. edit 8.6.2012 zvedám hodnocení na 1 hvězdičku. Viděl jsem již několik dílů (rodiče to bohužel stále pravidelně sledují) a uznávám, že některý zápletky jsou docela dobrý. Neskutečně vtíravá hudba bohužel zůstala, ale pár charakterů se scenáristům docela i povedlo, navíc Sandra Nováková je tam opravdu sexy a zvedá moje osobní hodnocení alespoň o tu jednu hvězdu :) ()

Ragdoll odpad!

Viditelný důkaz, jaký odporný humus je člověk schopen vyprodukovat a dále ho publikovat kvůli střeše nad hlavou a teplému pelechu. Ještě odpornější je však to, že velké většině obyvatelů České republiky připadá tenhle seriál “ze života“ jako něco koukatelného a dokonce si dávají pozor, aby byli u televize vždy na čas, kdyby se Nova ve skutečnosti rozhodla začít s vysíláním v danou dobu a ne o patnáct minut později (je smutné, že se nejedná pouze o důchodce). Před tohle bych se neodvážil posadit ani s plným barákem obrovských pytlů na zvracení. Nechápu, jak se můžou účinkující (těžko bych je nazval herci) snížit na takovou úroveň, aby den co den odříkávali našprtané dialogy s kamennou tváří, bez projevu jakýchkoliv emocí a zvláště, když se jedná o tak příšerný, plesnivý a nereálný scénář, který bych před spláchnutím do záchoda musel několikrát seskartovat a poté ještě zapálit v extrémně hořlavých podmínkách. Nebude trvat dlouho, než vznikne něco podobného a to už bude nejvyšší čas, kdy začít s osidlováním Marsu. ()

xaver

Herecké výkony výborné, režie slušná, námět skýtá netušené možnosti, ale scénář je prostě katastrofa. Vymýšlet takové ptákoviny, to musí být fuška. Jedná malá nemocnice a tak prolezlá intrikami. Navíc intrikami ohrižujícími životy a zdraví pacientů. Nechybí ani padělání zdravotní dokumentace s cílem dostat do blázince nevinnou doktorku. To už hraničí s pohrdáním divákem. ()

Billie777

No, zas taková hrůza to není. Odpady tady stejně tak dávají často lidé, kteří neviděly ani jeden díl. Je to možná trochu primitivní a prosťounký ale je to oddychovka, je to chytlavý (pokud se díváte od začátku) a navíc se občas pobavíte, občas je to kapánek trapný ale je to koukatelný, narozdíl od jiných seriálů, které jsem viděla, zvlášť těch starších natočených za minulého režimu, které jsou plné komunistické propagandy. Tohle je proti tomu krása! První série byla nejlepší a vlastně teď je to už téměř jiný seriál, než jaký to byl na začátku ale to je vzhledem k tomu, jak dlouho se to už natáčí, pochopitelné. Navíc každý uzná, že pro strhané matky, co běhají od dítěti k plotně a nebo když přijdete unavení domů z práce a potřebujete vypnout mozek (v tom případě si něco těžšího těžko pustíte) a pročistit si hlavu, tak je to dobrý. Prostě umění v tom hledat nemůžeme, taky to bylo vytvořeno se záměrem obyčejné oddychovky, ne jako něco, co by mělo být ověnčeno cenami a nad čím byste měly nějak víc přemýšlet. Jsem samozřejmě zvyklá hodnotit podle sebe, takže jako už vícekrát, i tentokrát půjdu proti proudu a budu hodnotit vzhledem ke zdejším odpadům poměrně vysoce. Slabší tři hvězdičky. ()

borec999 odpad!

Ešte pred slovenskou verziou prišla česká, ktorá ako pozerám je natoľko populárna že sa vysiela a natáča dodnes. Celkom sila, pretože z mojej strany ide teda o nanajvýš nudný a nezaujímavý seriál. Strata času podobne ako slovenská verzia, ktorá u nás už mimochodom dávno skončila (našťastie). ()

Jancll odpad!

Tak jsem včera viděl jeden díl a musím uznat: [ironie]Skvělá originální zápletka, vtip, poučení, to vše zdůrazněno věrohodnými a profesionálními hereckými výkony[/ironie]. Sečteno a podtrženo: Odpad! ()

Slimak

Šinkorová jak otevře hubu tak radí každýmu kdo je akorát po ruce, Rybová vypadá jak po chemoterapii už by to taky mohla zabalit ! S Prachařem s tim vyšisovanym klukem a psem tvořej úžasně debilní rodinku. Jedna hvězdička za Potměšila a Jeníkovou páč se mi vždycky líbila.Jinak je to halt marast...každou chvilku řešej jiný kraviny...že to manželům Vopičkovejm drhne,že nezavíraj dveře a tak na ně táhne a pro těhotnou bábu je to špatný,skinheadi oddělali Šinkorovou,všichni kondolujou těm nesnesitelnejm poskokům co dělali Šinkorový rodinu a den po její smrti se divěj že jsou z toho ještě otřesený.Režisérům to nezávidím.Osobně by se zvencnul z toho furt točit trapný rozhovory který končej tim že jeden odejde a druhej se divně zatváří...hrůza.Navíc takovej seriál se jednou odvysílá a bylo by mírně řečeno šílenství jej dávat znovu...takže trvalá hodnota žádná. ()

barlow odpad!

Vidět Gitu a zemřít, nedopatřením jsem viděl pár minut jednoho dílu a napočítal jsem jí 4 druhy oblečení růžové barvy.... ()

wosho odpad!

Rozhodně nejhorší seriál, co u nás za posledních 10let vznikl. Děsivý, růžový, přesládlý, vyumělkovaný, kravský, garganturovsky pokurveně debilní scénář, jenž musí vzniknout snad jen tak, že někdo sežral metráky milostných levných románu a co nestrávil vysral a bez ladu sladu z pokálených úszřižků slepil to, co hrají herci (dokonce i ti talentovaní) za peníze a nova jím dvakrát týdně sere na diváky. Humus!!!! ()

Corpsegrinder odpad!

Seriál znám díky tomu že zde občas běží v pozadí naprázdno. Řeknu to asi takhle - takovou sračku můžou natočit jen v ČR :D ()

Paity

Ordinace v Růžové zahradě nezačala vůbec špatně. Dalo by se v podstatě mluvit o fenoménu, který odstartoval před sedmi lety. Dnes je to ale jen nastavovaná kaše. Takže vlastně co hodnotit. To sám nevím. Jednu hvězdu tedy dám za počáteční díly, ve kterých ještě hrála Linda Rybová, David Prachař a další skuteční herci a ne účastníci zájezdů, moderátoři nejrůznějších snídaní a nebo účinkující v nováckcých estrádách. ()

Arach.No odpad!

Obyčejnej českej seriál. Některé herecké výkony jsou opravdu an amatérské úrovni a jako by to nestačilo, tak syn Lindy Rybové a Davida Prachaře dokáže zničit naprosto každou scénu ve které hraje. Když se na něj kamera déle soustředí atk se na to opravdu nedá dívat. Scénář je tak průhlédný, že sklo je proti němu tlustá vrstva betonu.Každé "nečekané" vyvrcholení divák zná už od začátku scény.Není to sice zas tak špatný, jako Rodinná pouta, nebo On je žena!, ale i přesto je to požád jen naprostá ztráta času. Já už akorát doufám, že se z toho nestane další český nekonečný seriál.Kde jsou ty zlatý časy! Copak tady už vážně nikdo neumí natočit opravdu dobrý seriál?Nebo alespoň lehce nadprůměrný?I to by byla, po takovémhle odpadu, vítaná změna. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka