Frasier

USA, (1993–2023), 102 h 31 min (Minutáž: 21–44 min)

Hudba:

Bruce Miller

Série(12) / Epizody(273)

Recenze uživatele Yoss k tomuto seriálu (24)

Dohazovač (1994) (S02E03)

Asi najvtipnejší diel celého seriálu. 😄🤣 ()

Dobrodružství v ráji 1/2 (1994) (S02E08)

Pohľad Frasiera na Lilith na vedľajšom balkóne počas dovolenky, kde ju nečakane stretne, je úplná topka 😄🤣 ()

Daphnin pokoj (1995) (S02E17)

Tá scéna, keď sa vráti Daphne do svojej izby a nájde tam Frasiera, Nilesa, Martina aj psa, je jedna z najvtipnejších v celom seriáli. Moment hodný hurónskeho smiechu 🤣 ()

Klub (1995) (S02E18)

Frasier a Niles. Snobi na pohľadanie! 😄📽🎬👍 ()

Prolomení ledu (1995) (S02E20)

Veľmi ľudský diel, tak príjemne nostalgický a rodinný a ešte aj vtipne podaný. ()

Poměr k zapomenutí (1995) (S02E21)

Viaceré reakcie Frasiera na možnú neveru Maris nemajú chybu, najmä jeho výrazy tváre. 😊 ()

Agenti v Americe (1995) (S02E22)

Harriet Sansom Harris tu takisto nemá chybu a jej vyjednávacie schopnosti sú obdivuhodne. 😄 ()

Nová restaurace (1995) (S02E23)

Jeden z mojich najobľúbenejších dielov. Galapredstavenie všetkých hercov a nezabudnuteľné scény v kuchyni i v reštaurácii. ()

Nová šéfová (1995) (S03E01)

Medzi novou riaditeľkou a Frasierom to neuveriteľne iskrí a prináša to jeden z najlepších dielov série. ()

Je těžké se loučit, když neodjíždíš (1996) (S03E10)

Ta chémia medzi Frasierom a novou riaditeľkou z môjho pohľadu funguje parádne a patrí to k najlepším vzťahovým dielom zo zaujímavým, aj možno nečakaným koncom. ()

Na slovíčko s chytrákem (1996) (S03E15)

Keďže mám rád mafiánske seriály a filmy, takáto nová postava inšpirovaná zločincom sa mi hneď zapáčila. 😊🤌🤌🤌 ()

Jak vyprovokovat Cranea (1996) (S03E17)

Zaujímavý diel so špičkovým monológom a top scénou Nilesa v Nervose na záver dielu, keď sa postaví arogantnému kávičkárovi a po sfilmovanom páde zakričí Frasierovi:  Countersuit! 😄 ()

Policejní příběh (1996) (S03E20)

Skvelý zvrat,  z potencionálnej priateľky Frasiera sa stáva partnerka jeho otca Martina. Výborne zahrané, opäť parádne dialógy. ()

Frasier miluje Roz (1996) (S03E22)

Frasier ma nečakanú ctiteľku. 😃😁 ()

Nemůžeš se líbit všem (1996) (S03E23)

Frasier is enoying. A lot. 😃 Až tak, že chlapovi nechtiac spáli celé jeho živobytie,  novinový stánok. ()

Nemožný sen (1996) (S04E03)

Sny Frasiera nabrali nečakaných rozmerov. Predpokladám,  že súčasná pani ministerka kultúry na Slovensku by tento diel označila za nevhodnú propagáciu LBGTI+ 😆🤦 ()

Vypečený Den díkůvzdání (1996) (S04E07)

Frederick, chudák, dopadne ako otlčené dieťa,  ale aspoň Frasier s Lilith vybavili Marbury. 😅 ()