Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Z natáčení 2
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

Bojoušek

Tady se sešla neskutečná parta hereček a nejlepší na tom je, že úroveň jednotlivých řad neklesá, tak že se je pořád na co těšit. Tohle kdyby dávali místo praštěnejch VKV nebo Ordinace, tak bych jim do televize osobně donesla dárkový balíček. ()

saaaky

Trochu jiná forma humoru dovedená téměř do dokonalosti. Forma " vyprávění " jednotlivých dílů se mi začíná líbit díl od dílů více. Člověk postupně objevuje jak jsou do sebe jednotlivé z počátku zdánlivě odlišné osudy jednotlivých hrdinů zapleteny. Velmi pěkné! ()

Mesmeric

Tenhle seriál jsem si opravdu hodně oblíbil. Každodení starosti, leč lehce umělé, pár pěkných dam....jsou prostě fajn. Z vážnosti se skáče do humoru, protože minimálně vždy za jednima dveřma vládne smutek/starosti a za dalšíma radost. Seriál je prosycen velmi sympatickým, nenunecným humorem, člověk si nezapamtuje takřka žádnou legenární hlášku, jako z jiných seriálů, ale po skouknutí každého dílu člověk ví, že se bavil. Děj je pomalý, ale to nevadí, pomalé odhalování tajemství, které na Wisteria Lane má každá správná hospodyňka, je příjemné. ()

Naby

Už to začíná být příliž průměrný, ale člověk se u toho zasměje. Ten človíček co to napsal už to dostal moc daleko, takže už to není vůbec reálný. ()

blackperseus

Prvý seriál, ktorý hodnotím bez toho, aby som ho videl celý. Mal som tú česť len s nejakou vzorkou z piatej série a priateľka bude asi frflať... ale nič výnimočné na tom nie je. Oddychová telenovela na sobotu večer. ()

Frollka

První série byla zajimavá, takový mírně neokoukaný seriál o manželkách, každodenních starostech jistě každé hospodyňky, pomlouvání sousedek s laskavým vyprávěním zesnulé kamarádky. Bohužel postupem času ze seriálu stala fraška, továrna na peníze, kde se stále více prohlubuje nenávist mezi obyvateli městečka, vetší lži, podvody a napadání postav, kdy všechno všichni vědí ale nikdo nikomu nic neřekne. 3* jen za začáteční díly, co teď dávají v TV je nekoukatelné, škoda. ()

Tanulin

Na tohle se dá získat parádní závislost :o) Bavily mě všechny představitelky a užívala jsem si vždy na konci dílu jejich "ponaučení" či "pointu" a bylo jasné, že tady se čerpalo z vlastních zkušeností a reality života.A to baví, protože všichni žijeme v podstatě totéž.. ()

Staramater

najlepší seriál aký som kedy videla. Má humor, vynikajúcu zápletku, skvelé herecké obsadenie a správnu dávku napätia a tajomna. závislárčina :D ()

J. K. Lister

Jak už jsem říkal všeho moc škodí. To filmařům nestačí natočit dvě tři série a svou ságu nějak pointovaně ukončit? Protože z devadesáti procent při dalším natáčení dílů obvykle klesá sledovanost seriálu, protože původní myšlenka je během několika dílů tolikrát překroucená, že z dalších dílů vzniká takový balast sračka, že se na to nedá dívat. Ale tak už to většinou u seriálů bývá jako (Pobřežní hlídka, Hvězdná brána, Prisonbreak,...). A teď k seriálu velice zajímavá napínavá seriálová mysteriózní tragikomedie kombinovaná současným realismem a současným pohledem na svět. Avšak po třetí serií najednou jednu postavu vystřídá další, místo, aby se seriál rozumně ukončil. ()

winifred1 odpad!

Slátanina na x dílů je ve výsledku pouhou telenovelou made in u.s.a. a ani dokonalý facelift, který se z tohohle dílka snaží udělat něco více prostě nepomáhá... ()

starblade

Ulice, která měla svá tajemství a já jsem rád, že se s námi o ně podělila. Je škoda, že jen v osmi řadách, ale lepší jak kdyby to po první řadě ukončili jak teď bývá zvykem. Jednotlivé postavy (nejen ty hlavní) si člověk musí oblíbit. A herecké obsazení je tak dobré, že nevím nevím jestli by se mi líbilo jiné. Velké plus hlavně uděluji osmé sérii a paní Karen McCluskey. Prostě pět hvězdiček * * * * * ()

MyFairLady

Isla som od zaciatku az do konca a stale neverim, ze tento serial skoncil... Vyvazene prvky komedie aj dramy, cynizmu aj smutku a uprimnosti. Felicity Huffman a Marcia Cross predviedli vyborny vykon, dufam, ze ich coskoro niekde uvidim. ()

macoslavek

nekonečná série trapasů pro Teri, machinací pro Evu, kopanců pro Marciu a manipulací pro Felicity.. skvělá čtyřka a jejich rádoby perfektní životní osudy.. líbilo se mi to, první tři-čtyři série se mi to dokonce líbilo moc.. když už pro nic jiného, tak pro výborné komentáře Mary-Alice. ()

Zackk

vím že to je hlavně pro tlustý, nepracující ženský, ale jako normálnímu chlapovi se mi to docela líbilo. ikdyž žádnou uměleckou hodnotu bych tomu určitě nepřikládal, ale takové klasické zápletky s dobrými herci i výkony a kamerou, takže čtyři hvězdy ()

mine.slayer

Jmenuje se to Zoufalé manželky, když se na to kouknete z mužskýho hlediska, jsou to vlastně spíš Zoufalý manželé:) Jeden z "ženských" seriálů, který si dokázal velmi velmi dlouhou dobu držet nadprůměrnou kvalitu a hlavně nadhled i přes na první dojem možná "feministický" název. Přiznávám se, líbí se mi to a ani nemusím bejt gay!! ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006