Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Ukázka z filmu 2
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

fferdas

75% - Výborné a zábavné díly, střídají díly poněkud nudné. Plusem je originálním znění, které je vhodné pro opakování a výuku angličtiny, výborná výslovnost. ()

FunkyBee

Ze začátku se mi to líbilo, příhody byly vtipné i smutné ale později..Poklidné místo kde se vraždí. Pokaždé se přistěhuje někdo další kdo má tajemství, jakože něco ukradl, někoho skrývá apod. Všechno se to pořád opakuje a později už se na to nedá koukat. Pokud si máme myslet, že je to ze života, tak to je pěkná blbost. A ti, kdo na to pravidelně koukají a ztotožní se s tímto seriálem pak budou mít v životě problém. Když to shrnu, s tímto seriálem rozhodně nebudu marnit čas kvůli každému dílu, ale když nebudu mít co na práci a budou to dávat v televizi, pro zasmátí se na to podívám. Dávám 50% ()

gpx

Zoufalé manželky jsou opravdu zoufalá rádoby-zábava. Když je budu hodnotit v rámci seriálů, který jsem měl možnost zahlédnout, tak horší byl snad už jen Dallas. Přičemž je dost paradoxní, že na Dallas jsem se v součtu díval víc minut než na tohle. Stalo se to takhle: přišel jsem jednou unavenej z tenisu, vzal jsem ovladač, zapnul TV, položil ovladač, udělal 3 kroky a lehnul si na gauč. No hádejte co se nestalo. Správně, uhádli jste! Skončily reklamy a objevil se Dallas. Byl jsem tenkrát tak unavenej, že jsem nenašel sílu znova se zvednout a přepnout to třeba na zrnění. Tak jsem viděl asi 7 minut voloviny o chlápkách v kloboucích. Skončilo to happy-endem, přišel brácha a přepnul na monoskop. Zoufalky jsem viděl asi 3x - po 2 minutách a vžydcky jsem musel odejít od TV, to se prostě nedalo. Třeba jako teď. Radši jsem šel psát hodnocení na CSFD.CZ než na to koukat. ()

HollyMolly

Humor stojí za zmínku, ale to je tak všechno. Stále to samé pořád dokola a v další řadě zas a pak ještě jednou... Děj se nehýbe, jeho podstatou jsou nevěry, skandály a nesmyslné problémy. To vše zabalené do americké líbivosti. Viděla jsem 3 řady a víc už jich asi nikdy neuvidím. ()

skaann

Zpočátku super, časem seriál trochu upadá, ale i tak vzhledem k dnešnímu výběru se ráda na tento seriál vždy podívám. ()

Tristanian

20. epizodu z 6. řady (Epiphany) doporučuji i těm, kteří celý seriál nezvládnou. Mrazivý zážitek, který jsem dlouho nemohl dostat z hlavy... ()

SelfishMan

Zajímavost se Zoufalým manželkám upřít bezesporu nedá. Není to sice seriál, u kterého bych toužil jeden díl shlédnout víckrát, ani se u něj nějak královsky nebavím. Ale jako příjemné pokoukání k večeři mi naprosto vyhovují. Nevím, jestli bych seriál nazval mysteriózním, spíše lehce napínavým, plným pletich, drbání a pohádkových domů, udržujícím diváka alespoň částečně zaujatého a očekávající další díl. 75% + 5% za příjemné herecké obsazení ()

Dana1926

Seriál vymikající se standardu. Občas se někdo přistěhuje a překvapí temným tajemstvím nebo se strhne živelná katastrofa a z lidí, kteří se nezdají se vyklubou vrazi nebo psychopati v téhle ulici se opravdu nenudíte. Děj se pořád udržuje svěží občas odejdou nebo přibudou nové postavy navíc zvraty jako prase. Momenty, které se vám zaryjí hluboko do paměti a skvělí herci. Tohle všechno dělá Zoufalé manželky tím čím jsou neboli mým favorizovaným seriálem. Moje oblíbená postava je Lynnette je to taková ženská hlava rodiny. Každopádně bych, ale na Wisteria lane bydlet nechtěla přece jenom miluju svůj klídeček,ale vždy se ráda podívám co je v ní nového. ()

BarVo

Prvé série boli výborné - zábavné i napínavé. Neskôr sa to len recyklovalo. Malo to skončiť po 4. sérii. Dopracovala som sa k neskutočnej antipatii k Teri Hatcher, čo je pri hlavnej postave dosť prúser. Napriek tomu to bol jeden z mála seriálov, čo som vydržala poctivo sledovať dlhšiu dobu. ()

annash

Zoufalé manželky to mají v životě opravdu nesnadné, ale aspoň se nikdy nenudí. Já se při sledování také nenudím. Není to jen bezduchá komedie, ono to má šmrnc. Je to svižné, baví vás to a někdy vám i zatrne, když se stane nějaká ta vražda, požár či nevěra se sousedkou. Povedený seriál, který zkrátka říká, že my všechny jsme svině. Co naplat. Pánové jsou zase prasata... ()

Latysek

Tak tento seriál sleduji už víc než 5 let a můžu jen doporučit.1.série = Youngovi,2.série = Applewhiteovi,3.série = Hodgeovi,4.série = Mayfairovi,5.série = Williamsovi,6.série = Bolenovi,7.série = Youngovi,8.série = Solisovi.Stručný přehled hlavního děje všech 8 sérií. ()

Elijah93

Podle mě skvělý seriál, ve kterém se pořád něco dějě. Hlavní aktérky nemají o dobrodružství nouzi. Dle mého názoru je úroveň jednotlivžch řad pokaždé někde jindy, a proto jsou některé lepší a některé horší, ale v podstatě žádná není nezajímavá. Ale v seriálu se toho děje tolik, že když nevidíte jeden nebo dva díly, už se v ději pořádně ztrácíte a musíte hodně špiclovat, než vám všechno zapadne do kupy. Když jsem viděl poslední díl 8. řady skoro mi bylo líto, že už je konec. ()

HaBe

Naprosto úžasný seriál. Do posledního dílu napínavý. Zde se nestalo, že by kvalita s počtem dílů klesala, naopak. A moc mě mrzí, že už další díly nebudou. Doporučuju všem! ()

oli9

Dlouho jsem tenhle seriál obcházel a myslel si ,že mně to nemůže a nebude bavit. Přítelkyně si to pouštěla a občas jsem něco zahlédnul, po shlédnutí pár dílů jsem se začal bavit a sledovat. Určitě podařený seriál! A co víc zábavný! ()

ariari

tak keď už dnes kritizujem, tak vlastne jedna hviezda hovorí za všetko. Prázne, prázdne, prázdne! akých konzumentov života chytáme do pasce? Megacice, ktoré napr., našej tete vrátničke (bývalá operná speváčka, ale skvostná hmorom a krásou ženstva aj dnes) ani s kopytami na topánkach a plastikami v utrápených plastikových tváričkách neponúkajú nič...no fuuuuj, takéto že sme my ? ()

lacerta

Nejdřív to bylo docela vtipné a poměrně zajímavé... ale postupně se z toho stala docela ptákovina. Původní nápad ducha hospodyňky, který vypráví příběhy dalších podobných žen, se mi líbil... Než to začalo být takové až moc tragické a pak tam padala jedna postava po druhé, vzájemně si přehazovaly partnery a vůbec to bylo takové až moc překombinované... Namátkou scénka s podpáleným domem, množství psychopatů v okolí... první řada se mi líbila, ale pak už opravdu nic moc. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006