Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Z natáčení 4 - Nicollette Sheridan, Felicity Huffman, Andrea Bowen
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

cerbygerby

Zatím se ke mě dostalo 7 sérii a ty mě dost vtáhly. I přesto že tu probíhá vše jen v takovém tom ženském duchu starostí jak vypadají a co si o nich kdo myslí, mě to dost bavilo a čekám na 8 a asi poslední sérii.. Tak i poslední 8 série super, celkově tento seriál hodnotím hodně vysoko, proto patří i do mé topky. ()

dANIELKaB

Povodne som dala styri hviezdicky, ale po zhliadnuti 6. serie musim pridat este desat :) Po stvrtej a piatej serii som bola trochu sklamana, mala som pocit, akoby manzelky stratili ten povodny říz, ale s poslednou a sucasnou seriou sa vratili do sedla a ja sa kazdy tyzden neviem dockat dalsich prekvapeni a zvratov a uzasne zabavnej Gabi a velmi sympatickych Scavovcov :) máj, 2011: no dobre, uz zas musim znizit, neviem co sa stalo,ale manzelky su uz fakt zufale.. trapas. januar 2012: chvalabohu, ze DH koncia.. scenaristi zacali hulit alebo sa vymenili? Ano, je to americky serial, ale aj ta minimalna hlbka charakterov jednotlivych zufalkyn sa zvrhla do jednej karikatury, ktora uz nie je ani vtipna, ani nadsadena, proste je zufala. Hviezdicka dole ** ()

Luisis

Zatím jsem nevynechal ani jeden díl žádné série.Jsem asi divnej ale tohle je můj nejoblíbenější seriál.Má šmrnc a herecké obsazení je prostě už neodmyslitelné. Jen by mě zajímalo co takhle lidé na Wisteria Lane dělají za práci,když jsou skoro pořád doma:-) - 85% ()

Plechpetr

Bohužel sem zatím neměl čas na to dokoukat seriál. Vlastně už ani nevím kde jsem skončil, ale každopádně to jednou dokoukám. Seriál to je prostě bombastický! Zatím nemám co vytknout. ()

frbulka

Mám takovou vlastnost dívat se skrz prsty na všechny dlouhé americké seriály ještě předtím, než je doopravdy vyzkouším. Zoufalé manželky jsou jedním takovým. Všechny ty "manželky" (ne všechny jsou manželkami) zakouší problémy a strasti, jak jinak, s muži a se vztahy. Téma je to otřepané, ale podání je svěží a zábavné. Je normální chtít po manželovi, aby se nechal sterilizovat na důkaz lásky? Ne, a to hovoří za vše...hrdinky jsou občas nesnesitelné a jejich muže někdy opravdu upřímně lituju...neukazují ženu zrovna v dobrém světle, ale právě proto, že jejich chování je kolikrát tak paradoxní, absurdní a plné úletů, může se člověk touto nadsázkou bavit a vychutnat si seriál takový, jak je nám předkládán. Mimochodem, Marcia Cross jako Brie je brilantní...A navíc, Zoufalé manželky nabízejí příjemnou dávku tajemna a napětí. To všechno společně s lehkým, i když opravdu americkým humorem namíchalo pestrou a zábavnou směsici... ()

VerenaLord

Zoufalé manželky jsem začala sledovat již za útlé puberty. Postupem času jsem si začala více uvědomovat tamější vztahy skryté mezi řádky a bavila se komickým jednáním žen i mužů. Marně jsem doufala, že se obejdeme bez vražd a podvodů, což byl naprosto naivní předpoklad, ale ani zařazení takových katastrof nezhoršilo kvalitu seriálu, ba naopak! Bohužel, čím více sérií je natočených, tím víc se zhoršuje kvalita a chybí pověstný nadhled a břitký humor, který byl k vidění dříve. ()

pumpkinqueen

Zoufalky nejsou jako ostatní ženské seriály, jdou svou vlastní cestou. Ač se zpočátku může zdát, že je to něco jako Sex ve městě, Gilmorky nebo podobné žánrovky, skutečnost je trochu jiná. Navenek je to možná kombinace všech těch "holčičích show", které známe z televize, odehrávající se v milém americkém předměstí, kde se každý přátelí s každým a jejich životy jsou přece jedním slovem perfektní! Ale za těmi bílými ploty a dokonale posečenými trávníky se skrývá až příliš mnoho tajemství. Vizuálně je to pecka, postavy jsou skvěle vykreslené, herecký výběr božský a vyprávění mrtvé Mary Alice s nádherným soundtrackem v pozadí bere dech. Děje se tam toho tolik! Od každodenních problémů přes rodinná dramata až po skutečně závažné počiny. Ten kontrast mezi perfektním předměstím a kriminálními prvky naprosto zbožňuju. Zoufalky jsou moje srdcovka, guilty pleasure, na které nedám dopustit a neustále se k nim ráda vracím. A vždycky budu. ()

Razzor_82 odpad!

"Výčitky jsou jen malá cena za štěstí." Zoufale tupá blbost. Rozmazlené paničky si hrají na to aby byli "IN". 0/10 ()

chlebos

paradni serial o zivote na jednom americkem predmesti. Je necekane kolik zanru serial snese a pritom to jeste vyborne funguje... ()

Aldamir

Původně u mě na odpad, ale po shlédnutí některých úryvků současné české seriálové produkce sem musel tu hvězdu přihodit, i když spíš jen půlku. Na Evu Longoriu se hezky kouká, o tom žádná, ale nic víc pozitivního na tomhle rádoby feministickým balastu fakt neshledávám... ()

BačaXXX

Toto hodnocení dávám jen proto, že když jsem si pouštěl první díl se skeptickým názorem "to bude ptákovina ale zkusím to" mě seriál docela chytnul a nepustil až do konce první série. Zajímavě natočené, dobře zahrané, (ne)vkusně vtipné a přiměřeně napínavé. ()

Zevon

Opravdu takto žijí lidé v Americe? Pokud mají americké ženy takovéto starosti a zabývají se ve svém životě uvedenými problémy a řeší zachycené situace, nevím, jestli mi jich má být líto, nebo si z nich mám začít veřejně dělat prdel. ()

Primavera

Príliš neuveriteľný dej, ale keby bol nudný, kto by to sledoval, nie? Zelené vdovy poznám aj v našich pomeroch, áno, vzorka sedí na to, čo poznám. A zúfalosť občas ku manželkám všetkého druhu sedí. :-))))) ()

waska

Povedený seriálek nejen o ženách nejen pro ženy. Každý si tam určitě najde své oblíbenkyně a divil bych, kdyby tam pro někoho z pánů nepatřila Eva Longoria :-) Je ta pro každého trochu. Šílenost, vypočítavost, preciznost, posedlost, chladnost, vášnivost. Je to prostě pestrý spektákl osvěžšní mezi všemi těmi kriminálními seriály ( nic proti nim ), jaké na nás naše nejmenované televizní společnosti chrlí ( proti nim už bych něco našel :-)). ()

haWranka

Po pár letech jsem se odhodlala dokoukat celej seriál. Spousta napětí, spousta romantiky, spousta postav, který přicházejí a odcházejí (a znovu přicházejí a pak odcházejí), stoupavá a klesavá kvalita... Vcelku musím říct, že jde o mírně nadprůměrnou záležitost. I když je pár věcí, který autorům nikdy neodpustím! Třeba ten konec... Ale nebudu tu spoilovat :) ()

marusaj

Je to hodně dobré, velmi nadprůměrné, casting skvělý, scénáře příjemně ujeté, hodně emoční, někdy trošku o ničem... A Nicollette Sheridan je špatná herečka. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006