Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Ukázka z filmu 1
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

ona.takova

Namícháme uhlazené městečko Pleasantville a dokonalé Stepfordské paničky, přidáme úžasně podaný ženský boj - řevnivost, pletichy, kousek tamtoho a tuhle to a voilá docela slušná podívaná. Jsem u prvni série a říkám ano - líbí :) ()

oasismanik

Kedysi dávno, počas jedného nudného večera, som prepol na stv1 a zazrel som tam krásnu čokoládku Evu Longoriu Parker, dopozeral časť do konca, veľmi sa mi páčili myšlienky na konci časti a tak som si aj napriek výsmechu okolia pozrel Zúfalé manželky od začiatku. Čakal som feministický grc na spôsob Sexu v meste, a ono vlastne to je aj presne také niečo, ale niečím iné. Herečky sú sympatické, herci taktiež, myšlienky nijak prevratné...ale proste je na tomto seriáli niečo, čo sa ani nedá opísať, ale páči sa vám to. A chcete viac ..a viac...Opísal by som to takto: Keby zobere to najlepšie a zároveň najgýčovejšie zo všetkých možných seriálov / Priatelia, Himym, ale aj Dexter trebárs... atď/, zmiešate všetky rôzne žánre /akcia, erotika, humor-čierny, anglický, suchý/, tak dostanete toto . PS: Skončil som pri nejakej 5-6 sérií, proste stačilo :D +5 ()

Revivup

První řada byla opravdu skvělá, mělo to příběh, grády i takové to tajemno, ale bohužel stejně tak jako u většiny seriálů, kvalita postupně klesala a klesala a zápletka počala být poněkud klišovitá. No co se dá dělat. Občas se ale mrknu na jeden díl a třeba se i zasměju kvůli absurdním problémům, které se zde řeší. ()

habertek

Bohužel dal bych seriálu i těch 5*, protože i když je to spíš dámský seriál já se u toho vždycky skvěle pobavil! Zajímavá sestava, která se bohužel postupem času mění a od sedmé série, kdy tento seriál převzala jiná režie je to hodně poznat a seriál dost celkově upadne. Nevtipné vtipy, trapné scénky,... už to není vůbec ono! Škoda! ()

Wooke

Neviem prečo, ale tento seriál som veľmi rád pozeral a dokázal som so sestrou kvôli nemu byť hore aj do polnoci a to sme boli malé deti. Bolo to riadne dramatické, hlavne koniec prvej série. Potom si to už moc nepamätám, lebo mama zistila, že sme bývali dlho hore a hnevala sa. Ale jednoznačne, ak si chcete pozrieť niečo viac pre ženy a nechcete pozerať hlúposti, tak toto by som ako hlúposť nenazval. ()

Ivuska91

Perfektný seriál pre relax a zlepšenie si nálady. V seriáli sa za tie série vystriedali všetky možné príbehy zúfalých manželiek. Každá bola tak odlišná a i napriek tomu si moju priazeň získala každá z nich :). Kombinácia dráma, mystery, komédia je tu úžasná. ()

KARLOS2

Jeden z mála současných seriálů, které opravdu pravidelně sleduji. Skvělé vtipy a situační úsměvné scénky korunují hlavní protagonistky seriálu, které jsou jak pohledné, tak herecky zdatné. I ostatní herci jsou vybráni velice pečlivě a do svých rolí se opravdu hodí. Druhá řada sice začala ztrácet dech v detektivní zápletce, naopak humor byl o kousek lepší, jak v první sezóně… Právě běžící třetí řada ovšem vypadá nejslibněji a vřele doporučuji u seriálu vydržet, nabídne neotřepané téma a kupu zábavy nejen pro něžné pohlaví ;) ()

Ville183

Zoufalé manželky nejsou jednoduchovou stupidní telenovelou pro ženy v domácnosti. Rychle plynoucí děj, každá z postav má svoje problémy, přičemž nad nimi je jedna ústřední záhada, která jako stín stojí nad luxusním americkým předměstím. Každá postava má svůj (bizardní) ráz, z toho se odvíjí množství vtipů/vtipných scén,u kterých se fakt zasmějete a vůbec nepůsobí kýčovitě. Víceméně oddychový seriál, ale NE nekvalitní, a když už nic, aspoň tam hrajou pěkné herečky. ()

kl.st

Tenhle seriál se prostě tvůrcům povedl..Nic podobného tu u nás ještě nebylo a proto mě to asi tak ohromilo. Zkouknu jeden díl a musím si hned zapnout další. Mám ráda napínavé příběhy a v tomto seriálu o napětí není nouze.:)) ()

MartyMcFly89

Nic pro mě, moc intrik, feminismu, babského kecání "u kafíčka". Ženské + ženské, to nedělá dobrotu, hlavní hrdinky se mi nelíbí a život na předměstí zoufalých žen také ne. ()

Tinaa

Seriál točící se okolo 5 kamarádek, to mě nesmírně baví. Dobře se mi u tohoto seriálu relaxuje, takové řešení, neřešení, baví mne, ža každá sousedka je něčím specifická a když to divák ví, tak i může předvídat, jak se dotyčná(ý) zachová. Nevím, jak moc je tohle oblíbené u chlapů, ale myslím si, že pro ženy je tenhle seriál jako stvořený. ()

handpa

Jestli mne kdy nějaký seriál dostal, byli to právě Zoufalé manželky. Kvalita většiny seriálů klesá lineárně spolu s počtem sérií u manželek tomu tak není a v každé sérii k vám promluví svým duchem. Počet vražd a zapálených či spadlých domů je sice na jedno malé předměstí poněkud.. nerealistické, ale kdo chce realitu? :) Má to nápad, má to švih, o vynikajících hereckých výkonech představitelek nemluvě. Zoufale geniální, zoufale skvělé... ()

Rastman

Perfektní seriál, který za a) stojí na až absurdním vykreslení hlavních postav (byť představit si sebe v jejich situaci není vůbec těžké), zajímavém situačním i slovním humoru a kriminální zápletce. Právě ta zápletka vnáší do seriálu úplně odlišný feeling, který odděluje seriál od běžných "vékávéček", a blíží se takové lepší detektivce. Spolu s hlavními charaktery tak vzniká výborné kombo, na které se dobře kouká. První dvě řady jsou nabouchané a perfektní, třetí řada už bohužel trochu upadá a některé situace jsou až příliš nastavované, což vás bude místy štvát. Každopádně, dobrá podívaná a zavděčíte se hlavně svým něžnějším polovičkám. ()

GoldenGecko

Zezačátku se seriál jevil docela nezávadně a myslím, že pokud jste viděli max. 2. sérii, může ten dojem zůstat, ale pak se děj tak trapně komplikuje jako v nějakých telenovelách, že tímhle další série ani nehodnotím. Navíc nato, že seriál se snaží ukázat příběhy obyčejných manželek, žen, které také mají své problémy je tu trochu moc kýče a dokonalosti. A přiznejme si, že seriál dost přehání - je normální aby se každou chvíli někde za rohem stala vražda a nečekaně by do toho byl zapleten a) nový soused, b) váš milenec, b) váš manžel, c) váš bývalý manžel??? Oceňuju ale smysl pro humor a představitelky hlavních hrdinek. ()

natalie15

Tento seriál mám veľmi rada a môžem presne povedať prečo: vďaka postavám Gabrielly, Suzan, Lynette a Bree. Bez nich by to totiž bola úplná TELENOVELA. Lenže na rozdiel od plochosti postáv v telenovele, majú tieto štyri (a nie len oni) krásne rozvinuté a prepracované charaktery, ktoré sa počas celého seriálu rozvíjajú. Aj scenár sa mi páči - je svižný a rozprávačka alla mŕtva kamarátka je tiež veľmi dobrý nápad. Možno má tento seriál taký úspech aj preto, že v oných štyroch hlavných postavá sa nájde skoro každá žena. Niektorá je krásna, zvodná, prefíkaná a po luxuse túžiaca Gabriella, iná bláznivá, milá, utelená, kamarádska, trochu naivná a detská Suzan, iná žena sa nájde zase v dokonalej, puntičkárskej, prísnej ale predsa milujúcej Bree, a niektoré ženy vidia svoj odraz v rodinne založenej, láskavej, usporiadanej, nohami na zemi pevne stojacej Lynette. A práve preto, že charaktery postáv (nielen hlavných) sa skvele rozvíjajú, tento seriál si nezaslúži nálepku telenovela. 80%. ()

infernet

Moje slečna z toho šílí a já vlastně taky, akorát trošku jinak než ona. A jak píše drexik, mít takový sousedy, tak si to jdu hodit na nejbližším stromě. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006