Frasier

USA, (1993–2023), 102 h 31 min (Minutáž: 21–44 min)

Hudba:

Bruce Miller

Série(12) / Epizody(273)

Gladi

Jeden z mojich najoblubenejsich serialov,nikdy nezabudnem na diel,ked Frasier a Niels isli do pristavu kupit pasovany rusky kaviar:-)Suhlasim s Tronom,ze serial sa najlepsie pozera pocas letnych nocnych horucau s otvorenym balkonom:-) ()

Unterschleif

Ťažko by som hľadal lepší alebo aspoň rovnako dobrý sitcom. Humor je tak povediac inteligentný na rozdiel od napr. Krok za krokom a jemu podobných... ()

Majo87x

pre mňa osobne ten najlepší seriál, kvalitný a inteligentný humor, skvelé seriálové postavy, ktoré sú skvele stvárnené, neokuané a originálne scény, veľa situácií, skvelá paródia na snobstvo, i keď Frasier a Niels nie sú až tak typickým príkladom, pretože na strane druhej sú vlastne pozitívnymi postavami ()

psynoxious

Dlhé roky pozerania Friends, Step by step, Alf, a iných situačných komédii Americkej produkcie ma privádzali k pohrávaniu sa s myšlienkou, či naozaj Amerika dokáže ponúknuť aj niečo iné, niečo kde sa nebudem musieť nasilu podvedome usmievať zarovno s dosadeným kulisovým smiechom. Zdanie klame a vďaka Frasierovi sa mi mnohokrát sychravé počasie vonku zdalo optimistickejšie, ranná hádka s priateľkou jednoduchšia na zmierenie, či únavný deň v práci ako užitočná vec pre túto spoločnosť. Nechcem tuctovo hodnotiť tento seriál alebo vypisovať margo deja. Jediné, čo by som mohol, je odporučiť - pocit po zhliadnutí pár dielov vás dokonale pripúta dokonca aj na menej pohodlné kreslo v obývačke :) ()

megajalec

"Počúvam vás." Inteligentný humor, ktorý je naozaj aj humorom alebo dôkaz, že ide to aj zhruba s piatimi postavami (a jedným psom:)). ()

lobo87

Môj najobľúbenejší sitcom, ku ktorému som sa dostal po rokoch a presvedčil som sa, že Frasier je kult, ktorý je u mňa na prvom mieste a zaslúži si ooooveľa viac ako 78%. . Tvorcom slúži ku cti, že sa snažili neustále oživovať seriál novými postavami. Slovenský dabing bol výborný, tak isto sa mi páčili herecké výkony, hlavne niektoré atkinsonovské výstupy Nilesa boli geniálne. Tento seriál predstavoval pre moju bránicu najväčšiu zaberačku a pri poslednej časti som sa cítil, akoby som sa lúčil s dlhoročnými priateľmi. Najväčšou hviezdou však bol aj tak geniálny Eddie... 100 % ()

forrest11

Komentar uzivatelky StarsFan DOKONALE vystihuje jedinecnu atmosferu tohto serialu. K tomu netreba nic dodavat. Navyse netradicne skvely slovensky dabing. ()

wilczo2

Seriál, ktorý mal čo ponúknuť v každej jednej sérii... Navyše s úžasným slovenským dabingom... Ak hľadáte kvalitu a máte radi aspoň trochu inteligentný humor, Vaše hľadanie je na konci :) ..."Vieš, aké je to hrať tú istú postavu 20 rokov?" --- Kelsey Grammer určite :) ()

mArtinko5MB

Frasier je totálna pohodovka, pravý príklad toho, ako majú sitcomy vyzerať. Je jedno, či ste videli časť raz alebo 15x. Vždy sa je na čom zasmiať aj po toľkách rokoch. ()