Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 176 h 55 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(225)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (212)

Tekuté zlato (2020) (S04E23)

... líp než kolega Honajz bych to neřekl, pachatel byl jasný hned jak tam ten si stěžoval při podání ruky na naražená žebra a za pár minut se hledal nějaký raněný pachatel a ti trubky z krimi týmu nikdo nenapadne. ()

Domove, sladký domove (2020) (S04E24)

Jedna hvězda za jediného opravdu hrajícího herce Vacka. Ten kluk zraje jako víno .... ()

V přímém přenosu (2020) (S04E25)

Kategorie nejhloupější a nejnudnější díl Specialistů and the winner is ....případ mrtvé lesbické jůtubery.. ()

Muž bez paměti (2020) (S05E01)

Člověk se děsně těší, co přinesou Specialisté po prázdninách a já jen zjistil nečekanou věc - že se mi snad začíná stýskat dokonce po antikriminalistovi Štáfkovi.Případ zraněného tipa se ztrátou paměti měl potenciál, ale to provedení kulhalo. Ale nejhorší je, že mi vůbec nesedí ten dream team. Dvě hvězdy za Pateru... Pavla Pateru. ()

Vysvobození (2020) (S05E02)

Utonulý invalida s parkinsonem - divoká kombinace a ve výsledku asi nejzajímavější případ nové party specialistů. ()

Synové (2020) (S05E03)

Bratr uprchlého podezřelého z vraždy bere v panelovém domě rukojmí jak pekař rohlíky a pak chce mluvit s mámou.... Nějak mi to přišlo debilnější a nezábavnější víc než dřív. Jedna hvězda ze setrvačnosti. ()

Velký pád (2020) (S05E04)

Khek is back! ... dvě hvězdy za to, že jsem se zasmál vlastnímu vtipu. ()

Temný přítel (2020) (S05E05)

Dvě hvězdy za námět, ale ukázat kamerou zničehonic na pachatele už v páté minutě kapku nedávalo smysl. ()

Malá tajemství (2020) (S05E06)

Přesně jak píše kolega Honajz, pachatel jasnej hned a ty nesmysly škoda komentovat. ()

Fotograf (2020) (S05E07)

Umlácený starý fotograf s Alzheimerem ... hned podle první přehnané reakce tý mladý bylo jasný, která bije. A to jsem divák, který nikdy nehraje hru hádání pachatele v první polovině filmu, ale Specialisti mi to stejně nabouchají do hlavy. ()

Skleněná oběť (2020) (S05E08)

Proč pachatele v první scéně hned načešou s rozčepýřeným účesem alá úchyl a s hlasovým projevem jako ještě větší úchyl. Takže otázka kdo z těch pěti lidí, kteří se tu mihnou je vrah mladé atraktivní dívky je zbytečná. ()

Hráz (2020) (S05E09)

Jak se dává půl hvězdy za docházku? Větší cenu tenhle díl neměl... ()

Linka 116 (2020) (S05E10)

" Jako Vražda v Orient expresu?" Jo, přesně tak, aspoň že to scénárista přímo přiznal. Knek is back II. ()

Skejťák (2020) (S05E11)

Dvě hvězdy jen za Judit, jinak děs běs. ()

Dvojnásobná vražda (2021) (S05E12)

Tak nějak bezemoční krimi , které mělo začátek a konec a nic to se mnou nedělalo, ačkoliv se tam řešila vražda manželského páru a podezřelé byli jejich děti. Dvě hvězdy za příležitost novým mladým tvářím, z kterých jsem poznal Jakuba Spišáka z vánoční pohádky O léčivé vodě, jinak solidní nuda. ()

Štístko (2021) (S05E13)

Dokud se vyšetřovala vražda jedním boxerským úderem, tak je to určitě nadprůměrná záležitost v rámci tohoto seriálu, ale jakmile se začne řešit obchod s bílým masem s pasákem z divadla Mír , který hrozivě mává basebalkou, tak se z toho stane klasická grotesky. Velký malý návrat Štáfka jako detektíva Panenky byl malým osvěžením a stejně tak účast mafiána Líbezňuka. ()

Rozlučka se svobodou (2021) (S05E15)

V kavárně mne potěšila hudba z rádia Lana del Rey, tak si to jdu pustit. Jinak díl bída. ()

Síla krve (2021) (S05E16)

Krádež kmenových buněk na parkovišti? Jak zoufale zněl ten námět, tak to nakonec byl snad jeden z lepších případů posledních týdnů, nicméně dvě hvězdy hlavně za Oldu Vlacha. ()

Odvykací kúra (2021) (S05E17)

Asi jsem se nějak dobře vyspal, protože mi to přišlo dneska nějak i v pohodě i s malou dávkou fejkového Belmonda. ()