Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Z natáčení 3 - Neal McDonough, James Denton, Dana Delany
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

Adiemus

Po zhlédnutí šesti řad musím konstatovat, že mi na tomhle seriálu vadí dvě věci: ne právě výstižný překlad názvu a český dabing Evy Longorii. Ale ženský hlas, který seriál komentuje, se mi v češtině naopak líbí víc. ()

haroska

4 silné ženy,které jsou neobvykle krásné,ale řeší obvyklé problémy.K tomu v každé té řadě nějaká ta záhada a opravdu vtipný humor = seriál nejen pro ženy. ()

Valkyria

Dlouho jsem na tento seriál nechtěla koukat. Byl pro mě zavádějící název - Zoufalé manželky. Z toho mi vyplynulo, že se jedná o takový ten slepičí seriál. Ale díky bohu jsem se spletla. "Kriminálka" zasazená do předměstí, kde se řeší vztahy a sousedské trable. Fantastické! :) Díly na sebe navazují a jak to tam bývá, když vynecháte jeden, jste pozadu - to naštěstí řeší opakování předchozí epizody (Nebo i více dílu zpět.) na začátku dílu. Paráda! :) Jednoduše brilantní seriál a geniální myšlenkou! :) ()

SigSauerP228

Na toto keď sa pozerám, tak len tíško závidím, aké sú hlavné aktérky krásne a zároveň v hocijakej prekérnej situácii dokážu zo seba vyprodukovať perfektne vtipné a trefné hlášky. A vôbec mi neprekáža, že sa tento seriál svojou dramatickosťou občas približuje k mexickým telenovelám, pretože aj všetky dramatické a nereálne udalosti sú tu podané originálnou, zaujímavou a často aj zábavnou formou. Každý hrdina tu má svoju osobnosť, každá udalosť je napínavá a ja sa s detskou radosťou každý týždeň teším na nové epizódy. ()

Oonika

Tenhle seriál mě dostal! A z každé zoufalé manželky bych chtěla mít něco... Chtěla bych umět vařit jako Bree, být taková matka jako Lynette, být trochu šílená jako Susan a mít tolik šatů jako má Gabi :) ()

ljukyljuk

Kedysi som tento seriál žral a dal by som mu bez váhania 5*, ale po posledných dvoch sériách, ktoré pozerám skôr zo zotrvačnosti, to už nemôžem spraviť, ani keby ako chcem... A ak bude nasledovať ešte jedna takáto, nezachráni to ani vtipná Eva Longoria a skvelá Felicity Huffman a budem musieť ešte jednu hviezdu ubrať. ()

Menno

Dobrý příklad seriálu, jenž je o ženách a primárně určený ženám (divačkám), ale velmi dobře se u něj mohou pobavit i muži. ()

wiix

Veľmi príjemná, vtipná až vtieravo-humorná vec. Klasické vtipy v novom prevedení, síce v predvídateľnom deji avšak s pútavou zápletkou. ()

Matyas

Ještě jako ženatý před 6ti lety jsme se s manželkou koukali na tento celkem dobrý seriál a celkem mě bavil (no, že jsem si bukvicoidnost neuvědomil dříve) | 8/10 4* ()

Likan7

Zoufalky jsem si začal pouštět jako výplňovku, když jsem neměl chuť na nějaký vážný dramatický seriál. Dokonce jsem Zoufalky před pár lety po prvním díle opustil, nechytlo mě to. Teď jsem se zařekl, vydržel prvních pár seznamovacích epizod....a dostal 180 parádních dílů, díky kterým jsem si holky zamiloval. Holky a prakticky celou tu ulici. Totální masterpiece jsem pak dostal v trojce, po který, ne že by to šlo pomalu dolů, to šlo až na konci seriálu, ale už jsem dostal "jen" nadprůměrnou zábavu. Bavilo mě všechno co se Wisteria Lane týče. Příběhy, kauzy, drby, obyčejný životy a vztahovky. Zoufalky trefily skvělý scénář, eleganci, humor a casting. I když dřív nebo později divákovi přišla ta nebo tamta jako pěkná hysterka, při posledních 10 minutách seriálu jsem se stejně jen usmíval a bylo mi líto, že je už konec. Lynette, Susan, Bree, Gabby a vy všichni....!.... Díky za to, že jsem tam s vámi mohl bydlet, byla to neopakovatelná zábava! ()

D.awi.d

A zase hodnotím seriál hned ze začátku, i když se říká, že nevstoupíš dvakrát do téže řeky.Nepíše se to v Bibli ? Ta kniha asi hodně lže, píše se tam i nesesmilníš a nepožádáš manželky bližního svého, neojedeš zahradníka a nezapálíš dům,neproženeš si kulku hlavou a nenecháš děti u silnice...a přesně tohle se v manželkách děje a je to zábava.A vypadá to stylově.Chvilkama to připomíná Americkou krásu, ale vážně jen chvilkama.. amen,velebte můj komentář... ()

Austen

Nevím, jestli bych chtěla mít dotyčné dámy za kamarádky, ale bavím se s nimi skvěle. Teri Hather mě baví obzvlášť. Je perfektní do rolí praštěných krásek, které si buď nevěří vůbec nebo až moc. Felicity Huffman jako utahaná máma, která v sobě ukrývá ukrytého dravce. Doufám, že si seriál uchová nastavenou laťku. ()

BaronX

První 2. série jsou naprosto geniální, skvělé zápletky, uvěřitelní herci, zábavné situace, parádní oddechovka a ještě s morálním poučením na konci každého dílu. Postupem času se ale vše jakoby točí dokola, docházejí nápady a děj přešlapuje na místě. Ve 4. sérii už seriálu dochází dech ... nicméně i tak tohle dílko převyšuje většinu seriálové produkce a navíc ... může se pyšnit největší koncentrací překrásných žen ve středním věku na metr čtvereční ... a Marcia Cross je prostě BOHYNĚ!!! :-) ()

Bartoloměj

Trochu nespravedlivé hodnocení-nemám rád,když někdo hodnotí něco z čehož dokázal shlédnout jen velice nepatrnou část a v naprosté většině to také nedělám. Budiž mi útěchou komentář betelgeuse, který popsal důvody, pro které se na tyto výtvory nekoukám. ()

Kathien°

Nějaký díly se povedly, ale nějaký jsou od začátku do konce nuda. Každopádně, na tenhle druh seriálu se dívám prvně a líbí se mi to... až na pár vyjímek ()

Zuzanyje

První série je krásně propracovaná, záhada, která člověka vtahuje, a zároveň vše nadlehčují směšné starosti těch krásných žen, které jsou údajně zoufalé. S nastavovanými sériemi, kdy už všechny hlavní hrdiny známe, trošku dějová linka a její přitažlivost upadá. Ke cti autorům však slouží to, že přes některé nesnáze se jim nakonec vždy podaří do každé nové záhadu přece jen propašovat. Jen už tolik nechytá. Nu což... Rovněž charaktery jednotlivých postav se někdy rozmlžují a někdy pak začínají být dost přitažené za vlasy. Ale tak to asi musí být s každým seriálem, který dopředu neví, kolik bude mít nastavovaných sérií. ()

_aandyy_

Jak může vůbec někdo vytvořit něco tak dokonale tajemného, zábavného a tragického zároveň? Kde berou scénáristy? U žádného seriálu se mi zatím nestalo, aby mě natolik strhl. Doufám, že ty řady půjdou donekonečna, protože si nemyslím, že řada od řady je horší a horší. Člověk se u toho jeden díl pořádně zasměje, další u toho téměř propláče a v jiném se zase bojí, co je ten nový soused zač. A existuje spousta dílů, u kterých se vám to podaří všechno dohromady. Báječné. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006