Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 176 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(224)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (212)

Deja vu (2019) (S03E21)

Hrozně průhledný případ přítelkyně odsouzeného vraha za dávnou vraždu, která se ho snaží dostat z krimu tím, že se pokouší další vraždou tu první přisoudit jinému pachateli ... tenhle díl překvapil účastí prvoligové herečky Kláry Issové ()

Den zúčtování (2019) (S03E22)

Případ přepadení banky měl celkem dobrou zápletku, ikdyž ne originální, protože už podobný motiv byl kdysi v jedné epizodě seriálu Divadlo Raye Bradburyho. Novou posilu je jakási stážistka v podání herečky Vinohradského divadla Jany Kotrbaté, tak třeba nahradí Štáfka. Pro mne je ale vítězkou pondělních seriálů Sára Venclovská, která se po Mostu! a ve stejný den v Raplovi mihla v maličké roli rukojmí v bance i ve Specialistech. Není malých rolí.... ()

Osudová chyba (2019) (S03E23)

Souhlasím s Ozzym2, je to lepší a lepší . Tento díl mne zaujal tím, že honosná vila podnikatele Tadeáše si zahrála už v díle S02E08 Desetiboj, kde našli zavražděného doktora. ( taky to bylo sídlo Karla Gotta v Škoda lásky. ()

V rouše beránčím (2019) (S03E24)

Celý díl byl celkem profi až na to kostrbaté vysvětlení jak to bylo - kulka v květináči mne moc nepřesvědčila. A kriminalista shánějící čtvrt milionu byl trochu zbytečný až trapný. ()

Zásilka smrti (2019) (S03E25)

Případ vydírání otravou parfémovým testerem nebyl nejhorší, ale tři hvězdy dávám za účast Hanky Vágnerové ( celkem je zajímavé sledovat proměnu přístupu prvoligových herců k dlouhotrvajícím seriálům, zatímco před lety by do nich nešli pokud by neměli hlavní roli, dnes jdou do komerčních projektů i na jeden jediný díl - jakože je nedostatek práce, nebo stoupla kvalita projektů? ) a stoprocentní výkon Zadražila - absolutně každé slovo, výraz je přirozený a přesvědčivě uvěřitelný. ()

Prase (2019) (S03E26)

Řekl bych, že tohle byla zatím nejpropracovanější zápletka. Specialisté jdou kvalitou stále výš a výš. Potěšil Bambušek, kterého beru od doby Metanolu. ()

Vražda po telefonu (2019) (S03E27)

Specialisté si drží vysokou laťku - pochvala za scény v centru Prahy, Zadražil jako specialista se školením alá vyjednavač po telefonu nebyl moc přesvědčivý, ale případ se dal. ()

Spi sladce (2019) (S03E28) odpad!

Místo Prachaře nastoupil Dejdar, který sice měl pár světlých uvěřitelných momentů, ale většinou měl dost neuvěřitelných momentů, které bych pracovně nazval "Bart Simpson hraje jako vážně" . Ale budiž, skoro nikdy nedávám odpad, protože ocením, že se aspoň lidi sejdou a koupí si kameru, odpad dávám jenom dílům, propagující zlo, ponižující a urážející nebo hloupé plagiátory, kteří neumějí okopírovat ani podprůměrnou věc.. Díl specialistů S03E28 je pro mne odpad, protože už podruhé (!) v tomto seriálu dělají z českých válečných veteránů magory, kteří se po návratu stávají vrahy. Těžkou tečku tomu tvůrci dávají tím, že si berou do huby skutečnou jednotku SOG ,nevím jestli je to důsledek toho, že to je točené dle seriálu z Německa, kde mají vztah k armádě asi jako k vyléčeným pedofilům, nebo je to invence Novy, ale každopádně ikdyž neberu věci v televizi vážně, tak tohle je úlet, nehledě na to, že těch lidí ze SOG není velký kvantum, tak nevím jestli se má někdo poznat. ODPAD. ()

Sběrači lahví (2019) (S03E29)

Zadražil, který říká panu bezdomovcovi : " Já jsem tvůj kamarád" mi evokuje leda Páni kluci, ale tady je to hodně nevěrohodné. ()

Podlé motivy (2019) (S03E30)

Další český seriál, který je tak dlouhý, že už v republice došli profesionální i profesionální herci ... Barbora Jánová už tady hrála jinou postavu v prvním díle druhé řady v díle nazvaném Krevní pouto a Jaromír Nosek si už taky zahrál v tomto seriálu v druhém díle druhé řady Dívky. Tolik zkušených staronových tváří, dokonce z Raplu si odskočil Lukáš Příkazký. Asi proto tři hvězdy, jinak případ spíše průměrný. ()

Vzdušné zámky (2019) (S03E31)

Pád pacientky z okna psychocentra. Podprůměrný díl, kde mne iritoval zhmotněný společenský pocit, jak je komplet všechno koupené , zkorumpované a zlobované na příkladu ministra vnitra, který nechtěl, aby se vyšetřovalo kolem jeho dcery, Ne že bych si myslel, že žijeme v ráji, ale aby ministr osobně objížděl kriminalisty, sledoval je a pak jim osobně vyhrožoval mi přišlo až moc přestřelené. Jak se to dělá v reálu nám ukáže asi až Babíš až bude jednou nohou v lochu. ()

Otec, matka, dítě (2019) (S03E32)

Na případu únosu malého děcka bylo asi nejzajímavější, že poprvé jsem Dejdarovi tu jeho roli uvěřil, ikdyž ta osobní linka se ždímačkou citů byla trochu umělá. Asi jsem hodně nenáročný divák. ()

Clear (2019) (S03E33)

Po technické stránce filmařsky vyspělejší a vyspělejší. Scientologové fakof story. ()

Žhář (2019) (S03E34)

U Specialistů je vždycky speciální, že krom týmu kriminalistů tam hrají max. další čtyři herci, z kterých se vybírá pachatel a v tomto díle jsem se netrefil do vraha žháře, takže tři hvězdy. Kajnarové je nějak málo, Štáfka na mne moc, Dejdar začíná být uvěřitelný a jediná stálice dobrého věrohodného je Zadražil. Po delší době viděna v TV Anna Kulovaná. ()

Dívka v parku (2019) (S03E35)

Dejdar si vzal tlusté dioptrické brýle jakože infiltrace za psychologa... rozmohl se nám tu takový nešvar - Lapková i Doláková už ve Specialistech hráli jiné postavy dříve. herci opravdu došli, takže čekám návrat Prachaře v roli nějakého arciteroristy. ()

Klub rváčů (2019) (S03E36)

Nechci se opakovat o tom, že herci se tu opakují v jiných rolích z předchozích dílů, takže asi to bude poznávací značka Specialistů. Tento díl z prostředí nelegálních zápasů ( co je na tom z hlediska zákonů ČR nelegální asi otázka ) je zajímavý námětem bojových sportů jinak bída - Dejdar se Štáfkem párkrát někam jdou a náhodou na zemi najdou anabolika a zásadní info Štáfek získá odposlechem za dveřmi jak uličník. Obvykle logiku neřeším ale dneska mne to nějak rušilo víc než obvykle. ()

Tvůrčí krize (2019) (S03E37)

Specialisté vyšetřují vraždu uznávané malířky, takže chodí od ateliéru do ateliéru. Celkem nuda. PS: Daniel Rous už ve Specialistech taky hrál jinou postavu... to se řekne! ()

Oko za oko (2019) (S03E38)

Poslední díl třetí řady jel zase ve spoustě amatérských nesmyslů, ale to, že to skončí takhle(!!!!) tak to jsem nečekal. Jediná uvěřitelná přirozená postava končí. ()

Zlaté časy (2019) (S04E01)

" Seřežu ti prdel, chlapečku" Štáfkova infiltrace do bordelu jako nový zaměstnanec, jehož pracovní náplň jsem do konce dílu nerozklíčoval jako něco smysluplného., takže jediný světlý moment byl jeho střet s dominou. Diplomaticky řečeno: na náhradníka za mého oblíbence Zadražila Hánu si budu muset asi dlouho zvykat. Ikdyž já si ještě úplně nezvykl ani na Dejdara, takže mne dnes v dost nudném díle potěšila jen Zuzanka Kajnarová a rád jsem viděl Petru Tenorovou. ()

Dům u řeky (2019) (S04E02)

Jakmile Polívka nevěděl, kde jsou v kuchyni skleničky, tak to bylo jasné.... PS: Dobrý fail na závěr, kdy pachatelovi prostřelí ruku v bicepsu a střih a neošetřeného ho v poutech odvádějí a on je i v klidu. ()