Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 178 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(227)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (215)

Doba ledová (2019) (S04E03)

Za Vencu Klause a jeho pero tři hvězdy, jednu za Koženou feťačku Sáru Marcovou. ()

Otázka cti (2019) (S04E04)

Mám rád filmy s motorkářskou tematikou, ale když se to nacpe do seriálu Specialisté. tak je výsledek dost absurdní. Jedna hvězda za sexy Zuzku Kajnarovou v motorkářském . ()

Fair Trade (2019) (S04E05)

Vražda studentky Zahry byla mírně nadprůměrná zápletka , ale hned jak se objevila Bernášková s polštářem tak to bylo jasné. ()

Párty (2019) (S04E06)

Specialisté z poza rohu uslyší, jak se spolupachatelé ve sklepě dohadují o zločinu a tím se definitivně usvědčí.... tento seriál je studnicí zábavných momentů. Případ znásilněné Evy Burešové byl sám o sobě přitažený za vlasy. ()

Zanzibar (2019) (S04E07)

... tak jak to vlastně dopadlo? bude vůbec někdo řešit, že seděl nevinný? ()

Bratři (2019) (S04E08)

Kromě kriminalistů jen čtyři další herci, to pak není moc těžké rozklíčovat, kdo je pachatel. ()

Motýl (2019) (S04E09)

... proč jako ti detektívové čtyřicet minut něco děsně napínavě vyšetřují, když pak pachatele objeví náhodou přineseného na zlatém podnose v ženských šatech? Říkal jsem si odkud znám ex-manželku zavražděného a ona to Alžběta Vaculčiaková z Vinařů. ()

Bažina (2019) (S04E10)

Případ šikanované policistky na obvodu. která spadne ze střechy sice vyšetřuje inspekce ( v podání duos bambulos ), ale to naše specialisty nemůže zastavit, takže vyšetřují také. Tento díl si více zapamatuji, že se tu objevila Klaudia Doudová, hvězda sociálních nezávislých filmů Petra Václava. ()

Malinin případ (2019) (S04E11)

Modus operandi zločinu byl hooodně nadprůměrný .... zbytek specialistí klasika. ()

Můj dům, můj hrad (2019) (S04E12)

Nejprve to vypadalo na českou variaci skutečného případu jihoafrického běžce bez nohou Pistoriuse, který v noci rozstřílel svou přítelkyni na toaletě skrz dveře v domnění, že na jeho záchod vtrhla horda zlodějů. tento díl naštěstí má trochu jinou pointu. Jestliže jsem u Specialistů žehral na to, že došli herci a v rolích se opakují, tak teď se mi zdá, že jsou obsazováni úplně neznámé tváře, které ale určitě hůř než to trio kriminalistů. ()

Umlčen (2019) (S04E13)

Rozhovor z natáčení: Jašków: " Rejžo, jak mám zahrát vyšinutého magora?" Zuzka Marianková: Roberte, v každé scéně si povytáhni koncovku obroučků brýlí z poza levého ucha , mrkej a zadrhávej v řeči." Jašków: "Ok" ()

Tři ženy (2019) (S04E14)

Tři Rusky v Praze a jedna z nich mrtvá ... no a co? Jeden nejnudnějších dílů ikdyž děvčata hezká. ()

Starý přítel (2019) (S04E15)

Zápletka zajímavější než obvykle, celkem oceňuji z rekvizitářského hlediska tohoto levného seriálu zapálené báwo a rád jsem po sto letech viděl kolegyni Badinkovou. ()

Lucy (2019) (S04E16)

Lucy - pornoyútuberka, která je panna ... zavražděná panna. Dneska jsem asi nebyl rozverně naladěn na sledování mého guilty plesure , takže mi to přišlo nudné. ()

Nastavený čas (2019) (S04E17)

Případ mrtvého fotbalového agenta bych hodnotil asi jako průměrný, ale dám tři hvězdy za to, že to je rozloučení se Štáfkem. jak píše kolega honajz, herecky byl nejpřesvědčivější Preiss, kterému tyhle typy arogantních sebevědomých borců jdou parádně. V prvních třech sériích se vystřídali snad všichni profesionální herci v republice a stejně to bylo málo, takže jich polovina hrála ve Specialistech dvakrát dvě různé postavy, proto u S04 oceňuji, že zkusili jít opačnou cestou a nasazují úplně neznámé tváře ( které určitě nehrají hůř než kvarteto specialistů ) - v tomto případě Michaelu Petřekovou, hezká holka, která by mohla ještě někde hrát. ()

Výlet s Emou (2020) (S04E18)

Výměna týmu kompletně dokonána! Nový tým, staré móresy - únos autobusu plný Ukrajinek vracející se s kufry peněz domů byl extrémně stupidní i na level tohoto seriálu - jednu hvězdu za Oldu Vlacha a pěknou unesenou Kačku Helclovou. ()

Z dobré rodiny (2020) (S04E19)

Případ mrtvého ajťáka a znásilnění zdrogované studentky byl oproti předchozímu dílu zlatý, ale nějak ve mne zatím nebudí sympatie nikdo z týmu vyšetřovatelů ... kde jsou ty časy Zuzky Kajnarové nebo aspoň Zadražila. Tři hvězdy i za jednu z nejhezčích princezen posledních let z Pravého rytíře, Lucii Černou, která si tu střihla roli oběti. ()

Bóža (2020) (S04E20)

Budiž autorům připsáno k dobru, že když už se tam opakují herci, tak tentokrát ve stejných rolí jako v minulosti.... ikdyž Bóža, kterého tam měli všichni rádi mne totálně iritoval. Vlastně ono je celkem těžké tady najít nějakou postavu, která budí sympatie nebo je aspoň zábavná, malými vítězi v této disciplíně byl primář Svatopluk Schuller se svým uklidňujícím dabingovým hlasem a nymfomanka Berenika Suchánková. ()

Pod maskou (2020) (S04E21)

Vražda dvou mladičkých cosplayerek byl relativně dobrý námět, ale provedení trochu kulhalo. No trochu... akce při domovní prohlídce, kdy vrah zavře policisty do tajné místnosti s dá se krátkodobě na úspěšný útěk ... tak to už bylo něco z Larela a Hardyho. ()

Lži (2020) (S04E22)

Rašilov nějak zestárnul, ne? ()