Show Jerryho Seinfelda

všechny plakáty
USA, (1989–1998), 69 h 15 min (Minutáž: 22–56 min)

Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander, Wayne Knight, Richard Fancy, Victor Raider-Wexler, Ian Abercrombie, Heidi Swedberg (více)

Série(9) / Epizody(173)

Komik Jerry a jeho tři cyničtí přátelé se umí zasmát úplně obyčejným i absurdním věcem. „Seriál o ničem“, který se do historie sitcomů zapsal zlatým písmem. (Netflix)

kriplozoik

Průměrné až nudné, středoproudé, vtipuprosté a řídké. Není to vyloženě debilní, je to těžce přeceněné, stejně jako Seinfeld samotný. Takovýchto sitcomů jsou stovky. ()

JarkaK

Dokonalý povídavý a ne-akční seriál, ve kterém jsou řešeny snad všechny banality každodennosti s humorem, díky kterému je klávesnice na mém notebooku na odstřel, protože byla tolikrát poprskána tekutinou při výbuších smíchu. Musí se vidět v originálním znění, pak to stojí za to. Fascinující je, kolik seriálů ze Seinfelda doslova kradou nápady: od Friends až po The big bang theory. Každá z hlavních postav má něco do sebe (+líbí se mi i Newman), ale asi nejvíce vyniká George. Úžasnými hláškami se Seinfeld jen hemží, ale Georgovo: "I always wanted to pretend that I was an architect" mě napadá z hlavy jako první... Přestože se na Seinfelda jeho matka skoro až oboří, když Jerry rouhačsky zmíní, že existují lidě, kteří ho třeba nemusí mít rádi, Seinfelda by mnozí "dávní známí" měli nejraději někde odklizeného... třeba ve vězení... Kramer musí mít samostatný odstavec: Jerry: What you're suggesting is illegal. Kramer: It's not illegal!!! Jerry: It's against the law. Kramer: Well, yeah... ()

Fibonacci

"seriál o ničom", ako ho tvorca Jerry Seinfeld označil. 5 dôvodov, prečo je toto topka. 1.Prepracované charaktery ako v žiadnom inom sitcome, 2.V každej epizóde perfektný scenár, 3.Humor zo života 4.Kramer, 5.Proste o ničom. ()

cistoja

Nejdůležitější postava v Seinfeldovi je Walter White, který zde získává záminku pro hromadění obrovského mění výrobou modrého heroinu. 10/10 (Miluju když Kramer dropuje N-word) ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (více)