Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(222)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (212)

Na vlastní pěst (2018) (S03E01)

Třetí řada Specialistů začíná přizabitím slíbené princezny Dancingerové, která oblékla policejní uniformu a její následný herecký výkon spočíval jen v koulení očí. Případ v rámci seriálu nadprůměrný a kladné body také za prostor pro Zuzku Kajnarovou, která tu snad poprvé měla hodně smysluplného prostoru - prakticky hlavní roli. Nejen kvůli Zuzce, ale i možná prázdninovým tv půstem čehokoliv premiérového dávám silné tři hvězdy. ()

Hledání pokladu (2018) (S03E02)

Případ ztracených dvou malých dětí, které odvedl z lunaparku jakýsi muž v tajemné masce piráta, byl jaksi vysoce jednoduchý až komorní, krom týmu kriminalistů tam hrají jen další čtyři osoby a tvůrci se ani nenamáhali s nějakými slepými uličkami vyšetřování, krom podezření, že by v tom mohl být biologický otec. Pachatele prostě našli na videozáznamu... Tak takhle by to asi nešlo, ale ono to půjde, protože německá předloha podle které je v licenci točený tento seriál má víc jak třista dílů zatímco dnešní český díl má číslo 47. ()

Tajemství nevěsty (2018) (S03E03)

Vražda nevěsty na svatbě, kde je svědkem postava Zuzky Kajnarové. Naši kriminalisté musí vyslechnout desítky hostů, tak pátrají, pátrají , zuřivě pátrají ... až se jim pachatel bez důkazů sám přizná. Celkem nudný díl u kterého oceňuji, že si tvůrci berou ponaučení z mých komentářů a ve třetí řadě dávají prostor Zuzce Kajnarové - ta opět v hlavní roli. ()

Skok do prázdna (2018) (S03E04)

Specialisté vyšetřují vraždu ( hodně komplikovanou vraždu, kdy oběť někdo zfetoval a pak z bungee jeřábu shodil do řeky aby se utopil ... kurva kdo to vymýšlí?) mladíka z komunity pobřežní party dealerů, kam se infiltruje agent Štáfek. Amatérština hadr ale je to akční ( řekl bych jeden z dražších dílů) a tvůrci už se ani nenamáhají s dedukcí, pachatel se zase pod tlakem přizná sám bez důkazů. Úděsná blbost jako vždy, ale jako vždy mne to nějakým nevysvětlitelným způsobem pobavilo.... a to jsem dřív koukal jen na nezávislé filmy. Možná to je tím, že mi stačí, sluníčko, voda a hezká sexy holka ( naprosto exkluzivní femme fatale fetka Sára Affašová - asi jsem se zamiloval, tu by měli obsazovat místo těch okoukaných tváří, kteří hrajou všude) a hezký filmový zážitek je na světě. ()

Ztracená mrtvola (2018) (S03E05)

Doktor přijede k "mrtvole", ale nestačí provést oživování, protože je odvolán k nehodě na D1 ( asi se tam řetězově vybouralo osmnáct přeplněných Boeingů 737) - tak asi zatím největší ultrablábol, u kterého jsem se zasmál, jinak další případ Specialistů, kde nebyla potřeba dedukce našich detektivů - oběť i pachatel prostě řekl jak to bylo. ()

Plný plyn (2018) (S03E06)

Akční návrat policistky na babetě ( teda skůtru ) Elišky Křenkové v díle Specialistů, který začne jako hot Rychle a zběsile, pokračuje jako lepší Specialisté se skvělým Zadražilem a hezkou Dorotkou z Anděla páně a končí to jako ... obvyklí Specialisté - pachatelka se bez důkazů zase přiznala ikdyž nemusela ... asi svědomí nebo vítr Máchale. ()

Tajnosti a lži (2018) (S03E07)

Letos v kině mne nejvíc pobavil film Miss Hanoi a takže i proto tenhle díl Specialistů mi přišel jako jeho malý derivát díky zločinu s vietnamskou komunitou, nebo Ha Than Špetlíkovou. Asi nejlepší díl třetí řady s nadprůměrným obsazením ( dokonce Cibulková a skvělý Kozub ) a hlavně po dlohé době pachatele vypátrali aniž by se jim musel sám dobrovolně přiznat. ()

Cena za pravdu (2018) (S03E08)

Vražda učitele na maturitním večírku - skoro jako v amerických hororech. Pachatel vypátrán přímo samotným Prachařem, ikdyž jsem nepochopil jak. Jediné čím je tento díl nadprůměrný jsou herecké výkony mladých ()

Láska na dvou promile (2018) (S03E09)

Jmenuji se Mira007 a jsem alkoholik ... kecám, jsem fanda tohoto nedokonalého, ale zábavného krimi seriálu a tenhle případ vraždy ve skupině anonymních alkoholiků byl mírně nadprůměrný. Anita Krausová na jednotku. ()

Na válečné stezce (2018) (S03E10)

Válečný veterán, který běhá po Praze s granátem a hledá svou ženu, kterou chce zabít a dceru, kterou nechce zabít. Celkem akční, napínavý mírně nadprůměrný díl, kde bylo milé plus vidět Juraje Baču, kterého si vybavuji ze Slovenské verze Komisaře Rexe, ale do těžkého mínusu, když se v jednom díle objeví druhý psychicky narušený veterán, tak mi to přijde dělat ze všech těch statečných kluků bandu magorů. Ještě, že na závěr je vždycky ta romantická tečka Zadražil vs. Kubařová. ()

Zaostřeno (2018) (S03E11)

Případ zmláceného bezdomovce se mi zdál na tuto sérii mírně naprůměrný , díky Zadražilovi i vtipný a překvapivě díky mladým hercům dobře zahraný. ( hlavně ta zrzka Dominika Doležalová ) ()

Klient (2018) (S03E12)

Poslední díly včetně tohoto, kdy se vyšetřuje vražda pasáka ( Pavel Batěk v jedné z nejmenších rolí posledních let ) dělají ze Specialistů i regulérní krimi, která mne mne pobaví víc než nechtěnými faily. PS: Česká seriálová tvorba vs. sex - kriminalisti se pohybují v sexbyznysu ( prostituce, striptýzové bary, mají silácké řeči ) ale nahota zakázaná, aby to náhodou někoho nepohoršovalo... ()

Obracečka not (2018) (S03E13)

Když jsem viděl Vondráčka v neděli v Profesorovi T., tak jsem si říkal, že ho celkem dobře namaskovali i s parukou ... a on i ve Specialistech byl zase jako namaskovaný - tak to asi nebude práce maskéru, ale pan herec zestárnul a vizáží k tomu taky přispěl. Jinak spíše nudný díl, který nezachránil ani jako agresiv Mišík. ()

Žádostivost (2018) (S03E14)

Při divokém sexu zavražděná oběť se najde oblečená ... ()

Duel (2018) (S03E15)

Proč jako unesenou Kubařovou nehledali podle signálu mobilního telefonu? Protože bagr. ()

Vondráčkovo tajemství (2019) (S03E16)

Padesátá variace heparinového vraha proložená ždímačkou citů ohledně umírání. Nepobavilo ani nechtěně. ()

Neviditelná vražda (2019) (S03E17)

Naše parta vyšetřuje dokonce jaderný výbuch. Celkem solidní případ. ()

Nový život (2019) (S03E18)

Dvě hvězdy za Sandevu. Průměrný díl zpracovaný v tisící variantě utajovaného svědka. ()

Ztraceno v paměti (2019) (S03E19)

Případ ztracené dvanáctileté dívky dost nadprůměrný většinu času ( včetně hereckých výkonů ). ale na co jsem koukal s otevřenou pusou bylo nahánění podezřelého v lese - akce, střih, počet kamer, hudba - to bylo jak celovečerní akční první ligy. Jedna malá vlašťovka sice jaro nedělá, ale já to ocenil a všiml jsem si také, že kameraman objevil , co to je dron. ()

Chlad (2019) (S03E20)

Tenhle seriál zraje jako víno, tentokrát na téma drogové muly, které praskl kondom. Kvalitou jde sice nahoru, ale já na něj koukal, abych se spíš pobavil u nechtěných failů a těch je nějak méně a méně nebo už jsem otupěl. ()