Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(222)

Recenze uživatele Maratonec k tomuto seriálu (2)

Útěk podle jízdního řádu (2017) (S01E01) odpad!

Musel jsem se smát slepenému příběhu, který si dělá prd... z práce speciálních jednotek.Těch nelogičností bylo na první díl mnoho a bohužel, tohle je další seriálová slabotka TV Nova.A stupidní scénář nezachránil ani Jakub Štáfek,který zazářil ve Vyšehradu. ()

Vražda taxikáře (2017) (S01E02) odpad!

Hrůza!Tahle nesourodá vyšetřovací skupina působí jako pěst na oko! Nebo mám ten pocit, že si hrajou na tvrďáky,ale působí jako děti, když si hrajou na dospělí! Kdo dělal casting, musel být slepý jak Stevie Wonder, jinak by Zuzana Kajnarová dělala spíše na recepci a Marek Adamczyk zločince a Davida Prachaře zastřelili v prvním dílu.Tohle už nestojí za pozornost. Bylo by luxusem ztrácet čas.Made in Nova. ()