Specialisté (TV seriál)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 19 h (Minutáž: 24x45 min)

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner, Nikolaus Schmidt (původní scénář), Rigobert Mayer (původní scénář), Sebastian Andrae (původní scénář), Christine Hartmann (původní scénář), Heike Rübbert (původní scénář), Tim Krause (původní scénář), Eva Zahn (původní scénář), Volker A. Zahn (původní scénář), Johannes Grieser (původní scénář), Matthias Fischer (původní scénář), Michael L. Bína, Claus Wilbrandt (původní scénář), Nicos Ligouris (původní scénář), Wolfgang Bellmer (původní scénář), Frank Koopman (původní scénář), Roland Heep (původní scénář), Hen Hermanns (původní scénář)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová, Milan Mikulčík, Tomáš Dastlík, Jiří Maria Sieber, David Puk, Eva Hráská-Blahýnková, Teodor Suchánek, Jan Hájek, Magdalena Zimová, David Trsek, Jiří Štrébl, Marek Dobeš, Jan Maléř, Tereza Hofová, Jan Plouhar, Stanislav Lehký, Dana Marková, Miroslav Hruška, Kamila Trnková, Petra Lustigová, Zdeněk Žák, Marie Ludvíková, Anita Krausová, Eva Leimbergerová, Tomáš Dianiška, Kateřina Pechová, Cyril Dobrý, Tereza Osláčová, Miloslav Mejzlík, Jan Bidlas, Regina Rázlová, Lukáš Příkazký, Hana Vagnerová, Petr Jeništa, Kristýna Frejová, Naďa Kovářová, Václav Zelenka, Marian Roden, Lucie Benešová, David Suchařípa, Adam Ernest, Petr Vršek, Beáta Kaňoková, Janek Gregor, Václav Vašák, Jiří Ployhar ml., Petra Horváthová, Barbora Milotová, Ladislav Hampl, Leoš Juráček, Lukáš Melník, Jiří Šimek, Daniel Tůma, Alena Doláková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Kristýna Nováková-Fuitová, Anna Peřinová, Igor Bareš, Erika Stárková, Johana Racková, Barbora Mošnová, Dušan Sitek, Martin Pechlát, Ondřej Pavelka, Tereza Bebarová, Jiří Nácovský, Pavel Řezníček, Monika Zoubková, Róbert Nižník, Markéta Burešová, Barbora Mudrová, Rozálie Krycnerová, Jan Komínek, Barbora Jánová, Jiří Roskot, Robert Nebřenský, Ondřej Veselý, Viktor Limr, Jan Zadražil, Ivan Sochor, Daniel Svoboda, Jan Teplý ml., Veronika Lapková, Míra Nosek, Ctirad Götz, Kamila Janovičová, Robert Mikluš, Tomáš Bambušek, Jiří Švejda, Natálie Drabiščáková, Barbora Seidlová, Martin Kraus, Jiří Černý, Petr Stach, Ondřej Kavan, Petra Nesvačilová, Sergej Sanža, Alexandr Minajev, Predrag Bjelac, Tomáš Měcháček, Hana Seidlová, Lucie Roznětínská, Luboš Veselý, Monika Timková, Daniel Červ, Sandra Černodrinská, Radek Valenta, Pavel Nečas, Jitka Ježková, Ivan Lupták, Jiří Bábek, David Jan Novotný, Jiří Racek, Zdeněk Pecha, Justin Svoboda, Jan Kačer, David Máj, Jiří Bartoň, Jana Janěková ml., Karel Heřmánek ml., Václav Šanda, Lukáš Jůza, Jiří Čapka, Michal Kern, Daniel Rous, Jan Jankovský, Martin Kubačák, Jitka Smutná, Miloslav Maršálek, Tereza Rumlová, Petr Drozda, Michal Gulyáš, Petr Motloch, Aleš Bílík, Linda Rybová, Petra Bučková, Tomáš Turek, Zdeněk Mucha, Dita Kaplanová, Ondřej Nosálek, Sabina Rojková, Viktorie Čermáková, Kamil Halbich, Denisa Barešová, Eva Elsnerová, Roman Mrázik, Jaroslava Obermaierová, Nikol Kouklová, Filip Březina, Jitka Schneiderová, Jan Španbauer, Nataša Burger, Miroslav Hořínek, Ladislav Horák, Natálie Topinková, Petra Špindlerová, Otakar Brousek ml., Jana Stryková, Ondřej Volejník, Martin Havelka, Roman Štabrňák, Ivana Uhlířová, Robert Havlín, Eliška Jansová, Roman Slovák, Marie Málková, Zdeněk Vencl, Jana Boušková, Jiří Konvalinka, Ivan Urbánek, Štepánka Fingerhutová, Petr Šmíd, Kryštof Rímský, Linda Svobodová, Václav Svoboda, Miroslav Hanuš, Julie Šurková, Petr Štěpánek, Johana Matoušková, Matěj Dadák, Aleš Balda, Jan Meduna, Pavlína Balner, Jakub Albrecht, Magdaléna Sidonová, Jitka Doležalová, Marek Pospíchal, Tomáš Havlínek, Matyáš Řezníček, Anna Fixová, Barbora Mottlová, Marek Matoušek, Zuzana Vejvodová, Zuzana Juračková
  • Mamlas

Po zkouknuti 3. dilu, ktery byl zase na "urovni" Ulice, vracim hodnoceni z jedne ☆ zpet na Odpad a dalsi dily uz sledovat nebudu. Cele to stoji za h...o a jeste ty 2 mlade ucha, co se tam vyskytuji, to jsou fakt moc neschopni herci. NOVA Quality - fuj, hnus, superodpad na vsech urovnich tohoto projektu. Blé a grc. Sbohem.(16.1.2017)

• argenson

Pokud se člověk smíří s tím, že kriminální žánr v české televizní tvorbě jde celkem do prdele, tak i tohle se dá přijmout (nakoukal jsem poctivě osm dílů). Naivní, překombinované, nevěrohodné, přestřelené. O to víc pak zamrzí zaniknuvší pokusy o solidní herecké výkony, navíc u lidí, co sami seděli a tudíž vědí, o čem je řeč (Regina Rázlová, 1. série, 4. díl).(18.9.2017)

• spider74

Byl jsem docela zvědavý, jak to dopadne.......a hrůůůza. Možná se na tyhle seriály dívám okem kriminalisty s 20-ti letou praxí a jsem tím pádem přísnější na tenhle typ výtvorů. Jenže - tohle byla prostě hrůza. Pokud by se stalo něco takové doopravdy tak by to byl fakt fičák - okamžitě všude uzavěry, operační by zalarmoval vše od hlídek, SPJ, zásahovky, výjezdu a hlavně vedení z ředitelství co má dosah. O tomhle by určitě nerozhodovali takový kašpárci co nám naservírovala TV Nova. Úplně mě rozesmála hláška typu " neměli bychom zavolat posily ? " ......drsňácká odpověď " ne tohle musíme zvládnout sami " a následovala závěrečná hrozně naivní přestřelka alá Walker Texas Rangers. Tohle je možné tak maximálně v nějaké blbé hře na pc kde mám nekonečně životů ale né při zákroku proti ozbrojeným nebezpečným pachatelům. A to už ani nemluvím o tom, že ti rádoby milencko-manželští kriminalisté by spolu jako partneři na jednom oddělení nemohli absolutně fungovat........jeden musí prostě pryč na jiné pracoviště, běžná praxe u policie. Opravdu nechápu když jsou autoři diletanti co se týče reálné práce policie, tak proč si sakra nepřizvou odbornou pomoc jako konzultaci ať z toho není takováhle trapárna. Když to srovnám s opravdu kvalitním seriálem poslední doby jako je "Případy 1. oddělení ", tak tohle je neskutečný odpad.(18.1.2017)

• MartinezZ

Námět a příběhy/kauzy nebývají vůbec špatné, ale to jen podtrhuje fakt, že jsou převzaté. Zbytek je totiž tak tragicky debilní, že to snad ani není možné, tohle fakt muselo vznikat za pochodu během samotného natáčení, předem nemohlo být připravené, krom převzaté licence, snad vůbec nic. Postavy policistů se chovají naprosto mimózně, mnohdy nesmyslně a snad není díl, kde by mi nepřišlo, že se jako policisté a vyšetřující ve službě nechovají vůbec. Některé herecké výkony a postsynchrony (Prahař!) zní, jak od ochotníků, někdy ani to ne. Je to škoda, ale tenhle projekt je skutečně ukázkově zmršená a zahozená práce. Vzdávám po pátém dílu, který šel už jen letmo proklikat. --- 1,5*(18.2.2017)

Tuctová variace na kriminálku s pěknou kamerou, několika dobrými a mnoha mizernými hereckými výkony na níž je nejdebilnější odpadové hodnocení řady zdejších rádobykritiků, kterým k odstřelení pořadu (jenž jak sami přiznávají ani celý neviděli) stačí to že jde o českou detektivku vysílanou na Nově. A tak klidně tu jednu hvězdičku přihodím, byť si to tohle dílko sotva zaslouží.(17.1.2017)

• - Řidič tramvaje sdělil lupičům, že z místa zátarasu popelářským vozem se dá dojet na konečnou v Hloubětíně za patnáct minut. Nejkratší trasa ale ve skutečnosti měří více než 12 kilometrů a tramvaj by tak musela v odpolední špičce jet průměrnou rychlostí více než 50 km/h. Z žádného místa, kudy projíždí linka 18, se nedá takto rychle dojet po kolejích do Hloubětína. (Martin_L)

• - Monika Třeštíková (Tereza Osláčová) v příběhu zahyne pádem pod vlak, kterým syn kriminalisty Lorence přijel z Plzně a ona sama jím měla jet do Brna. Její smrt ale způsobila elektrická jednotka řady 471 známá pod názvem CityElephant, jenž je schopná jízdy jen na stejnosměrné napájecí soustavě, přičemž Plzeň leží na soustavě střídavé a až do Berouna by ji musela táhnout jiná lokomotiva. Navíc jde o vozidlo pro příměstskou dopravu, které se na dálkových spojích, jako jsou vlaky Plzeň-Praha-Brno, nepoužívá. (Martin_L)

• - Spoiler: Aby natáčení této epizody neomezilo tramvajovou dopravu, využívali tvůrci části kolejové sítě, na kterých nejezdí pravidelné linky. Lupiči nastoupili do tramvaje na vratném trojúhelníku v ulici U Zvonařky, kriminalista Pavel Vondráček (David Prachař) na Náměstí bratří Synků. Scéna s popelářským vozem se odehrála v přilehlé ulici Na Zámecké a závěrečné dopadení pachatelů v obratišti Hloubětín u křižovatky Poděbradské a Průmyslové ulice. (Martin_L)