Specialisté (TV seriál)

Krimi / Thriller

Česko, 2017 - 2018

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner, Nikolaus Schmidt (původní scénář), Rigobert Mayer (původní scénář), Sebastian Andrae (původní scénář), Christine Hartmann (původní scénář), Heike Rübbert (původní scénář), Tim Krause (původní scénář), Eva Zahn (původní scénář), Volker A. Zahn (původní scénář), Johannes Grieser (původní scénář), Matthias Fischer (původní scénář), Michael L. Bína, Claus Wilbrandt (původní scénář), Nicos Ligouris (původní scénář), Wolfgang Bellmer (původní scénář), Frank Koopman (původní scénář), Roland Heep (původní scénář), Hen Hermanns (původní scénář), Jan Horník, Dinah Marte Golch (původní scénář), M.B. Muller (původní scénář), Marta Fenclová, Axel Hildebrand (původní scénář), Inés Keerl (původní scénář), Matthias Weideman (původní scénář), Rainer Butt (původní scénář)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová, Milan Mikulčík, Tomáš Dastlík, Jiří Maria Sieber, David Puk, Eva Hráská-Blahýnková, Theodor Phoenix Suchánek, Jan Hájek, Magdalena Zimová, David Trsek, Jiří Štrébl, Marek Dobeš, Jan Maléř, Tereza Hofová, Jan Plouhar, Stanislav Lehký, Dana Marková, Miroslav Hruška, Kamila Trnková, Petra Lustigová, Zdeněk Žák, Marie Ludvíková, Anita Krausová, Eva Leimbergerová, Tomáš Dianiška, Kateřina Pechová, Cyril Dobrý, Tereza Osláčová, Miloslav Mejzlík, Jan Bidlas, Regina Rázlová, Lukáš Příkazký, Hana Vagnerová, Petr Jeništa, Kristýna Frejová, Naďa Kovářová, Václav Zelenka, Marian Roden, Lucie Benešová, David Suchařípa, Adam Ernest, Petr Vršek, Beáta Kaňoková, Janek Gregor, Václav Vašák, Jiří Ployhar ml., Petra Horváthová, Barbora Milotová, Ladislav Hampl, Leoš Juráček, Lukáš Melník, Jiří Šimek, Daniel Tůma, Alena Doláková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Kristýna Nováková-Fuitová, Anna Peřinová, Igor Bareš, Erika Stárková, Johana Racková, Barbora Mošnová, Dušan Sitek, Martin Pechlát, Ondřej Pavelka, Tereza Bebarová, Jiří Nácovský, Pavel Řezníček, Monika Zoubková, Róbert Nižník, Markéta Burešová, Barbora Mudrová, Rozálie Krycnerová, Jan Komínek, Barbora Jánová, Jiří Roskot, Robert Nebřenský, Ondřej Veselý, Viktor Limr, Ivan Sochor, Daniel Svoboda, Jan Teplý ml., Veronika Lapková, Míra Nosek, Ctirad Götz, Kamila Janovičová, Robert Mikluš, Tomáš Bambušek, Jiří Švejda, Natálie Drabiščáková, Barbora Seidlová, Martin Kraus, Jiří Černý, Petr Stach, Ondřej Kavan, Petra Nesvačilová, Sergej Sanža, Alexandr Minajev, Predrag Bjelac, Tomáš Měcháček, Hana Seidlová, Lucie Roznětínská, Luboš Veselý, Monika Timková, Daniel Červ, Sandra Černodrinská, Radek Valenta, Pavel Nečas, Jitka Ježková, Ivan Lupták, Jiří Bábek, David Jan Novotný, Jiří Racek, Zdeněk Pecha, Justin Svoboda, Jan Kačer, David Máj, Jiří Bartoň, Jana Janěková ml., Karel Heřmánek ml., Václav Šanda, Lukáš Jůza, Jiří Čapka, Michal Kern, Daniel Rous, Jan Jankovský, Martin Kubačák, Jitka Smutná, Miloslav Maršálek, Tereza Rumlová, Petr Drozda, Michal Gulyáš, Petr Motloch, Aleš Bílík, Linda Rybová, Petra Bučková, Tomáš Turek, Zdeněk Mucha, Dita Kaplanová, Ondřej Nosálek, Sabina Rojková, Viktorie Čermáková, Kamil Halbich, Denisa Barešová, Eva Elsnerová, Roman Mrázik, Jaroslava Obermaierová, Nikol Kouklová, Filip Březina, Jitka Schneiderová, Jan Španbauer, Nataša Burger, Miroslav Hořínek, Ladislav Horák, Natálie Topinková, Petra Špindlerová, Otakar Brousek ml., Jana Stryková, Ondřej Volejník, Martin Havelka, Roman Štabrňák, Ivana Uhlířová, Robert Havlín, Eliška Jansová, Roman Slovák, Marie Málková, Zdeněk Vencl, Jana Boušková, Jiří Konvalinka, Ivan Urbánek, Štepánka Fingerhutová, Petr Šmíd, Kryštof Rímský, Linda Svobodová, Václav Svoboda, Miroslav Hanuš, Julie Šurková, Petr Štěpánek, Johana Matoušková, Matěj Dadák, Aleš Balda, Jan Meduna, Pavlína Balner, Jakub Albrecht, Magdaléna Sidonová, Jitka Doležalová, Marek Pospíchal, Tomáš Havlínek, Matyáš Řezníček, Anna Fixová, Barbora Mottlová, Marek Matoušek, Zuzana Vejvodová, Zuzana Juračková, Nela Boudová, Václav Švarc, Jitka Nerudová, Pavel Lagner, Alena Štréblová, Patricie Solaříková, Jan Holík, Sandra Nováková, Oldřich Vlach, Lukáš Langmajer, Matyáš Bystroň, Jiří Kocman, Jakub Chromeček, Hana Frejková, Filip Rajmont, Ján Jackuliak, Tomáš Merkl, Marta Vítů, Alexej Pyško, Sára Arnsteinová, Duy Quang Nguyen, Gabriela Míčová, Josef Polášek, Ela Lehotská, Petr Batěk, Ondřej Mataj, Claudia Vašeková, Petr Klimeš, Vojtěch Vodochodský, Vasil Fridrich, Vladimír Hauser, Barbora Lukešová, Anna Schmidtmajerová, Renata Visnerová-Prokopová, Petr Franěk, Petr Semerád, Josef Hervert, Petr Kocourek, Kamil Švejda, Jacob Erftemeijer, Zdeněk Velen, Karel Zima, Andrea Mohylová, Adéla Stodolová, Marek Holý, Natálie Řehořová, František Strnad, Jarek Hylebrant, Šárka Vaculíková, Radek Kašpar, Václav Jiráček, Elizaveta Maximová, Eliška Křenková, Petr Buchta, Jan Kuželka, Libuše Švormová, Veronika Lazorčáková, Rostislav Novák ml., Veronika Freimanová, Roman Nevěčný, Josefína Krycnerová, Filip Kaňkovský, Filip Müller, René Šmotek, Roman Vojtek, Lucie Štěpánková, Tereza Kostková, Matouš Rajmont, Jan Bárta, Jan Unger, Kateřina Pindejová, Robert Tyleček, Carmen Mayerová, Réka Derzsiová, Kateřina Janečková, Kateřina Holánová, Daniel Ratimorský, Richard Autner, Otmar Brancuzský, Adam Joura, Marta Maťová, Vanda Hybnerová, Tereza Vítů, Jakub Zindulka, Michal Balcar, Broňa Kováčiková, Jenovéfa Boková, Ester Geislerová, Václav Chalupa, Martin Myšička, Martin Štěrba, Martina Eliášová, Alena Vránová, Jaromíra Mílová, Dana Morávková, Jaroslav Vlach, Václav Helšus, Viera Pavlíková, Daniel Bambas, Eva Nosálková-Leinweberová, Matěj Nechvátal, Petr Vondráček, Lenka Zahradnická, Pavel Gajdoš, Jarmil Škvrna, Martin Sobotka, Petr Mikeska, Hynek Chmelař, Ivan Herma, Simone Hrášková, Petra Špalková, Radim Fiala, Rita Jasinská, Alžbeta Stanková, Sarah Haváčová, Martin Dusbaba, Marie Jansová, Marek Salvet, Martin Polách, Michal Maléř, Michal Škach, Milan Šteindler, Adrian Jastraban, Petr Holeček, Tomáš Chmel, Radek Polák, Jáchym Novotný, Jaroslav Pížl, Adam Vacula, Daniel Krečmar, Zita Morávková, Věra Hlaváčková, Karel Freund, Linda Kotisová, Milan Aulický, Vojtěch Babišta, Stanislav Macháček, Marta Dancingerová, Ondřej Bauer, Vincent Navrátil, Lenka Krobotová, Zdeňka Žádníková-Volencová, Jan Grundman, Ota Jirák, Denisa Nesvačilová, Denny Ratajský, Zdeněk Sedláček, Marie Štípková, Irena Kristeková, Josef Humpolec, Zdeněk Julina, Jan Nedbal, Sebastian Jacques, Nataša Gáčová, Marek Lambora, Tomáš Pavelka, Jitka Sedláčková, William Valerián, Michal Bednář, Michal Dalecký, Martin Hofmann, Kryštof Racek, Anežka Přikrylová, Michal Slaný, Vilém Udatný, Vendula Křížová, David Smečka, Teresa Branna, Patrik Děrgel, Lucie Šteflová, Milan Vedral, Štěpán Staněk, Lukáš Kunz, Karel Jirák, Rostislav Novák st.
  • argenson

Pokud se člověk smíří s tím, že kriminální žánr v české televizní tvorbě jde celkem do prdele, tak i tohle se dá přijmout (nakoukal jsem poctivě osm dílů). Naivní, překombinované, nevěrohodné, přestřelené. O to víc pak zamrzí zaniknuvší pokusy o solidní herecké výkony, navíc u lidí, co sami seděli a tudíž vědí, o čem je řeč (Regina Rázlová, 1. série, 4. díl).(18.9.2017)

I přes velmi špatné hodnocení na csfd, mně se to líbilo, a moc. První dil, který jsem viděl, se mi opravdu líbil, tím pádem jsem si řekl, že je to pecka oproti klasické tvorbě od Novy, proto jsem byl překvapen, když jsem našel takový ohlas, jaký našel. Buď jsou ostatní díly horší, nebo je to holt prostě tím, že někteří lidé na csfd jsou vymatlaní a hodnotí dle toho, že Nova má za sebou fakt hrůzu a nedokážou se odprostit od toho, že mohou mít i kvalitní tvorbu.(31.1.2017)

• roller

Miluji české kriminálky a seriály z prostředí vyšetřování kriminálních činů. Tenhle seriál je však spíše jakousi parodií na ně. Jde spíše o soutěž o nejhorší herecký výkon, ve které s přehledem dominuje Štáfek. Tak jako on zesměšňuje (úspěšně) fotbalisty jako Lavi, mohli by fotbalisté zesměšňovat Štáfka jako kriminalistu. Pubertální Colombo je velmi směšný. A exhibice téhle partičky s coltem u pasu....(31.10.2017)

• Hannibal1913

Vivat NOVA! Aneb jak Bebjak a Wlodarczyk můžou režírovat tuhle hrůzu a všechny ty mordparty, aféry, kriminálky anděl a podobný sračky na komerčních stanicách a pak zrežírovat vynikající 1.oddělení? S.O.S.!!! https://www.youtube.com/watch?v=ACGCwHML_h0(27.2.2018)

• ocypuc

Jakub Štáfek jako policajt? Tomu snad ani on sám nevěří. Ve druhém díle (a posledním, na který jsem podíval) je nějaký superman skákající po plechových střechách aniž by ho někdo slyšel a pak dělá drsňáka, aby se pachatel přiznal... Není jediný, komu tu roli nevěřím. Spousta nelogických scén, kdy se nedovíme, proč tomu tak je a jak se někdo na ono místo dostal... Tady by nepomohl ani Trojan.(26.1.2017)

• - Dvojice policistů Lukáš (Jakub Štáfek) a Zuzana (Zuzana Kajnarová) nastoupí do tramvaje na zastávce Otakarova a vystoupí hned na zastávce následující. Tramvaj je poté zablokována popelářským vozem v ulici Na Zámecké, což je ale hned za rohem od zastávky Otakarova a žádná jiná zastávka se mezitím nenachází. (Martin_L)

• - Svědci hlásili, že dvojice podezřelých nastoupila do tramvaje na Jiráskově náměstí. Tudy ale linka č. 18 nejezdí a scéna nástupu lupičů byla natáčena v ulici U Zvonařky. (Martin_L)

• - Řidič tramvaje sdělil lupičům, že z místa zátarasu popelářským vozem se dá dojet na konečnou v Hloubětíně za patnáct minut. Nejkratší trasa ale ve skutečnosti měří více než 12 kilometrů a tramvaj by tak musela v odpolední špičce jet průměrnou rychlostí více než 50 km/h. Z žádného místa, kudy projíždí linka 18, se nedá takto rychle dojet po kolejích do Hloubětína. (Martin_L)