Specialisté (TV seriál)

Krimi / Thriller

Česko, 2017–2019

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner, Nikolaus Schmidt (původní scénář), Rigobert Mayer (původní scénář), Sebastian Andrae (původní scénář), Christine Hartmann (původní scénář), Heike Rübbert (původní scénář), Tim Krause (původní scénář), Eva Zahn (původní scénář), Volker A. Zahn (původní scénář), Johannes Grieser (původní scénář), Matthias Fischer (původní scénář), Michael L. Bína, Claus Wilbrandt (původní scénář), Nicos Ligouris (původní scénář), Wolfgang Bellmer (původní scénář), Frank Koopman (původní scénář), Roland Heep (původní scénář), Hen Hermanns (původní scénář), Jan Horník, Dinah Marte Golch (původní scénář), M.B. Muller (původní scénář), Marta Fenclová, Axel Hildebrand (původní scénář), Inés Keerl (původní scénář), Matthias Weideman (původní scénář), Rainer Butt (původní scénář), Tilman Morawetz (původní scénář), Jürgen Starbatty (původní scénář), Mike Bäumi (původní scénář), Jens Köster (původní scénář), Markus Hofmann (původní scénář), Uwe Kossmann (původní scénář), Martin Frei-Borchers (původní scénář), Karen Thilo (původní scénář), Nani Mahlo (původní scénář)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová, Milan Mikulčík, Tomáš Dastlík, Jiří Maria Sieber, David Puk, Eva Hráská-Blahýnková, Theodor Phoenix Suchánek, Jan Hájek, Magdalena Zimová, David Trsek, Jiří Štrébl, Marek Dobeš, Jan Maléř, Tereza Hofová, Jan Plouhar, Stanislav Lehký, Dana Marková, Miroslav Hruška, Kamila Trnková, Petra Lustigová, Zdeněk Žák, Marie Ludvíková, Anita Krausová, Eva Leimbergerová, Tomáš Dianiška, Kateřina Pechová, Cyril Dobrý, Tereza Osláčová, Miloslav Mejzlík, Jan Bidlas, Regina Rázlová, Lukáš Příkazký, Hana Vagnerová, Petr Jeništa, Kristýna Frejová, Naďa Kovářová, Václav Zelenka, Marian Roden, Lucie Benešová, David Suchařípa, Adam Ernest, Petr Vršek, Beáta Kaňoková, Janek Gregor, Václav Vašák, Jiří Ployhar ml., Petra Horváthová, Barbora Milotová, Ladislav Hampl, Leoš Juráček, Lukáš Melník, Jiří Šimek, Daniel Tůma, Alena Doláková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Kristýna Nováková-Fuitová, Anna Peřinová, Igor Bareš, Erika Stárková, Johana Racková, Barbora Mošnová, Dušan Sitek, Martin Pechlát, Ondřej Pavelka, Tereza Bebarová, Jiří Nácovský, Pavel Řezníček, Monika Zoubková, Róbert Nižník, Markéta Burešová, Barbora Mudrová, Rozálie Krycnerová, Jan Komínek, Barbora Jánová, Jiří Roskot, Robert Nebřenský, Ondřej Veselý, Viktor Limr, Ivan Sochor, Daniel Svoboda, Jan Teplý ml., Veronika Lapková, Míra Nosek, Ctirad Götz, Kamila Janovičová, Robert Mikluš, Tomáš Bambušek, Jiří Švejda, Natálie Drabiščáková, Barbora Seidlová, Martin Kraus, Jiří Černý, Petr Stach, Ondřej Kavan, Petra Nesvačilová, Sergej Sanža, Alexandr Minajev, Predrag Bjelac, Tomáš Měcháček, Hana Seidlová, Lucie Roznětínská, Luboš Veselý, Monika Timková, Daniel Červ, Sandra Černodrinská, Radek Valenta, Pavel Nečas, Jitka Ježková, Ivan Lupták, Jiří Bábek, David Jan Novotný, Jiří Racek, Zdeněk Pecha, Justin Svoboda, Jan Kačer, David Máj, Jiří Bartoň, Jana Janěková ml., Karel Heřmánek ml., Václav Šanda, Lukáš Jůza, Jiří Čapka, Michal Kern, Daniel Rous, Jan Jankovský, Martin Kubačák, Jitka Smutná, Miloslav Maršálek, Tereza Rumlová, Petr Drozda, Michal Gulyáš, Petr Motloch, Aleš Bílík, Linda Rybová, Petra Bučková, Tomáš Turek, Zdeněk Mucha, Dita Kaplanová, Ondřej Nosálek, Sabina Rojková, Viktorie Čermáková, Kamil Halbich, Denisa Barešová, Eva Elsnerová, Roman Mrázik, Jaroslava Obermaierová, Nikol Kouklová, Filip Březina, Jitka Schneiderová, Jan Španbauer, Nataša Burger, Miroslav Hořínek, Ladislav Horák, Natálie Topinková, Petra Špindlerová, Otakar Brousek ml., Jana Stryková, Ondřej Volejník, Martin Havelka, Roman Štabrňák, Ivana Uhlířová, Robert Havlín, Eliška Jansová, Roman Slovák, Marie Málková, Zdeněk Vencl, Jana Boušková, Jiří Konvalinka, Ivan Urbánek, Štepánka Fingerhutová, Petr Šmíd, Kryštof Rímský, Linda Svobodová, Václav Svoboda, Miroslav Hanuš, Julie Šurková, Petr Štěpánek, Johana Matoušková, Matěj Dadák, Aleš Balda, Jan Meduna, Pavlína Balner, Jakub Albrecht, Magdaléna Sidonová, Jitka Doležalová, Marek Pospíchal, Tomáš Havlínek, Matyáš Řezníček, Anna Fixová, Barbora Mottlová, Marek Matoušek, Zuzana Vejvodová, Zuzana Juračková, Nela Boudová, Václav Švarc, Jitka Nerudová, Pavel Lagner, Alena Štréblová, Patricie Solaříková, Jan Holík, Sandra Nováková, Oldřich Vlach, Lukáš Langmajer, Matyáš Bystroň, Jiří Kocman, Jakub Chromeček, Hana Frejková, Filip Rajmont, Ján Jackuliak, Tomáš Merkl, Marta Vítů, Alexej Pyško, Sára Arnsteinová, Duy Quang Nguyen, Gabriela Míčová, Josef Polášek, Ela Lehotská, Petr Batěk, Ondřej Mataj, Claudia Vašeková, Petr Klimeš, Vojtěch Vodochodský, Vasil Fridrich, Vladimír Hauser, Barbora Lukešová, Anna Schmidtmajerová, Renata Visnerová-Prokopová, Petr Franěk, Petr Semerád, Josef Hervert, Petr Kocourek, Kamil Švejda, Jacob Erftemeijer, Zdeněk Velen, Karel Zima, Andrea Mohylová, Adéla Stodolová, Marek Holý, Natálie Řehořová, František Strnad, Jarek Hylebrant, Šárka Vaculíková, Radek Kašpar, Václav Jiráček, Elizaveta Maximová, Eliška Křenková, Petr Buchta, Jan Kuželka, Libuše Švormová, Veronika Lazorčáková, Rostislav Novák ml., Veronika Freimanová, Roman Nevěčný, Josefína Krycnerová, Filip Kaňkovský, Filip Müller, René Šmotek, Roman Vojtek, Lucie Štěpánková, Tereza Kostková, Matouš Rajmont, Jan Bárta, Jan Unger, Kateřina Pindejová, Robert Tyleček, Carmen Mayerová, Réka Derzsiová, Kateřina Janečková, Kateřina Holánová, Daniel Ratimorský, Richard Autner, Otmar Brancuzský, Adam Joura, Marta Maťová, Vanda Hybnerová, Tereza Vítů, Jakub Zindulka, Michal Balcar, Broňa Kováčiková, Jenovéfa Boková, Ester Geislerová, Václav Chalupa, Martin Myšička, Martin Štěrba, Martina Eliášová, Alena Vránová, Jaromíra Mílová, Dana Morávková, Jaroslav Vlach, Václav Helšus, Viera Pavlíková, Daniel Bambas, Eva Leinweberová, Matěj Nechvátal, Petr Vondráček, Lenka Zahradnická, Pavel Gajdoš, Jarmil Škvrna, Martin Sobotka, Petr Mikeska, Hynek Chmelař, Ivan Herma, Simone Hrášková, Petra Špalková, Radim Fiala, Rita Jasinská, Alžbeta Stanková, Sarah Haváčová, Martin Dusbaba, Marie Jansová, Marek Salvet, Martin Polách, Michal Maléř, Michal Škach, Milan Šteindler, Adrian Jastraban, Petr Holeček, Tomáš Chmel, Radek Polák, Jáchym Novotný, Jaroslav Pížl, Adam Vacula, Daniel Krečmar, Zita Morávková, Věra Hlaváčková, Karel Freund, Linda Kotisová, Milan Aulický, Vojtěch Babišta, Stanislav Macháček, Marta Dancingerová, Ondřej Bauer, Vincent Navrátil, Lenka Krobotová, Zdeňka Žádníková-Volencová, Jan Grundman, Ota Jirák, Denisa Nesvačilová, Denny Ratajský, Zdeněk Sedláček, Marie Štípková, Irena Kristeková, Josef Humpolec, Zdeněk Julina, Jan Nedbal, Sebastian Jacques, Nataša Gáčová, Marek Lambora, Tomáš Pavelka, Jitka Sedláčková, William Valerián, Michal Bednář, Michal Dalecký, Martin Hofmann, Kryštof Racek, Anežka Přikrylová, Michal Slaný, Vilém Udatný, Vendula Křížová, David Smečka, Teresa Branna, Patrik Děrgel, Lucie Šteflová, Milan Vedral, Štěpán Staněk, Lukáš Kunz, Karel Jirák, Rostislav Novák st., Michal Boltnar, Darina Ničová, Vilma Cibulková, Ha Thanh Špetlíková, Jáchym Kučera, Petr Bláha, Štěpán Kozub, Lam Le Ngoc, Viet Anh Doan, Ivan Číhal, Vít Roleček, Markéta Stehlíková, Rudolf Stärz, Jaroslava Pokorná, Andrea Černá, Oskar Hes, Tomáš Jirman, František Staněk, Annette Nesvadbová, Radim Novák, Marek Sýkora, Zdeněk Dušek, Jiří Hána, Juraj Bača, Bára Vyskočilová, Martin Sitta, Sára Affašová, Klára Oltová, Pavel Batěk, Martin Zounar, Adam Mišík, Jakub Žáček, Eva Jeníčková, Jan Vondráček, Štěpán Tuček, Ljuba Krbová, Vlastimil Zavřel, Andrea Daňková, Jan Novotný, Tomáš Imramovský, František Kreuzmann ml., Štěpán Komárek, Petr Halberstadt, Miluše Šplechtová, Michal Čoudek, Jiří N. Jelínek, Aleš Petráš, Markéta Krejčová, Klára Issová, Jakub Habarta, Romana Sittová, David Punčochář, Jakub Gottwald, Jaroslav Slánský, Pavel Kozohorský, Lukáš Černoch, Zdeňka Sajfertová, Dušan Urban, Tereza Těžká, Gabriela Mourková, Zuzana Čapková, Andrea Berecková, Tereza Nádvorníková, Marianna Chovanová, Monika Šabartová, Veronika Čermák Macková, Klára Cibulková, Vendelín Urban, Adam Langer, Miloš Mazal, Filip Richtermoc, Tereza Dočkalová, Jiří Zapletal, Michal Čapka, Petr Šudoma, Petr Halíček, Jakub Tvrdík, Tereza Vilišová, Lenka Kodešová-Skopalová, Jan Krafka, Zuzana Stavná, Zdeněk Hruška, Andrej Polák, Markéta Dvořáková, Terezie Holá, Jiří Hájek, Martin Siničák, Lukáš Adam, Sara Sandeva, Simona Vrbická, Jan Maxián, Pavel Tesař, Denis Šafařík, Jana Jiskrová, Lada Jelínková, Matěj Převrátil, Zdeněk Pecháček, Roman Říčař, Gabriela Štefanová, Karolína Lipowská, Ondřej Kubina, Eduard Jenický, Jan Strýček, Dana Černá, Monika Horká, Gabriela Heclová, Ivana Jirešová, Karel Petrůj, Martin Matejka, Libor Jeník, Vojtěch Hrabák, Jan Konečný, Miloslav König, Eva Lecchiová, Sara Venclovská, Martin Stránský, Kateřina Fixová, Matyáš Svoboda, Josef Zyka, Jakub Wehrenberg, Kateřina Seidlová-Hrušková, Antonie Talacková Barešová, Roman Štolpa, Ivana Stejskalová, Miroslav Babuský, Eva Vrbková, Kryštof Krhovják, Daniel Ondráček, Jan Mazák, Barbora Valentová, Jiří Böhm, Martin Dejdar, Josef Carda, Eva Režnarová, Kateřina Císařová, Jiří Jelínek ml., Jindřiška Křivánková, František Dominik Staněk, Čestmír Gebouský, Jakub Koudela, Martin Davídek, Gabriela Mikulková, Tomáš Karger, Radim Jíra, Jan Kružík, Václav Jílek, Agáta Kryštůfková, Richard Němec, Jakub Slach, Petra Ben Messaoud, Aneta Kernová, Michaela Gatiálová, Jiří Schwarz, Světlana Nálepková, Jana Podlipná, Zdeněk Vávra, Zbyněk Šporc, Václav Krátký, Petra Jungmanová, Martina Krátká

Seriál, který z popisu měl potenciál, bohužel ne vše funguje tak, jak má. Příběh je milionkrát okoukaný - navíc myslím, že seriálu konstrukce příběhů spíše ubližuje. Nicméně, jedna hvězdička je za pohledy na Prahu. Druhou hvězdičku získává seriál za hudbu a ta třetí je za obsazení Štáfka a Adamczyka.(27.1.2017)

• MartinezZ

Námět a příběhy/kauzy nebývají vůbec špatné, ale to jen podtrhuje fakt, že jsou převzaté. Zbytek je totiž tak tragicky debilní, že to snad ani není možné, tohle fakt muselo vznikat za pochodu během samotného natáčení, předem nemohlo být připravené, krom převzaté licence, snad vůbec nic. Postavy policistů se chovají naprosto mimózně, mnohdy nesmyslně a snad není díl, kde by mi nepřišlo, že se jako policisté a vyšetřující ve službě nechovají vůbec. Některé herecké výkony a postsynchrony (Prahař!) zní, jak od ochotníků, někdy ani to ne. Je to škoda, ale tenhle projekt je skutečně ukázkově zmršená a zahozená práce. Vzdávám po pátém dílu, který šel už jen letmo proklikat. --- 1,5*(18.2.2017)

• Ozzy2

Tak to byl otřes.Štáfek je skvělej ve Vyšhradu jako Lavi, ale tady?Nadrženej pubertální "policajt"?A jako rodilého pražáka mě lezou na nervy ty prostřihy jízdy tramvají, nebo autem.Policajti jedou z centra, za chvíli projíždějí Strašnicemi, hned na to střih a jsou ve Vršovicích, střih a jsou v Hloubětíně.Dělejte si prdel z někoho jinýho. Ty dva zloději-mamlasové taky síla.........PROČ? Prosím tvůrce, jejich příbuzné a lidi ze štábu, aby sem necpali ta pětihvězdičková ocenění.Vždyť je to trapas(17.1.2017)

• Tomatec

Pane Lorenc dá se ujet tramvají policii? ...ne! ...úúú, máme tady zapeklitou věc, režiséři prvního oddělení natočili pro konkurenční televizi seriál s kriminální zápletkou, ano, je to poznat, náznak kvality tady je. Ovšem někdo udělal v řetězci chybu a obsadil naprosto směšné postavy. Týhle tý partičce z ulice prostě nemůžu uvěřit "Dobrý den, já jsem poručík Tomáš Marný, tohle je můj kolega Prokop Buben a přišli jsme vás zatknout ...hovnóó, děláme si prdel!"(16.1.2017)

• kolemjdouc

jak to jen ohodnotit a nepoškodit !!!!! David Prachař je totiž herec který je oproti jiným velmi dobrý.Ale jak tomu říkám já : hrál by ale nemá co.Svazoval ho scénář a asi i ten kompars kolem něj. .A jak to tak vypadá i režie.Je to one man show.Buď má herec charizma od Boha anebo zkrátka se jinak trápíUž by si filmaři měli uvědomit že v Česku se holyvúdsky točit nedá.Mentalita je zkrátka jiná.Vymyslet únos tramvaje v přecpané Praze to fakt chce hlavu.A aby srandy nebylo málo tak se přidá ještě autobus.....Ti dva mladí kluci taky nebyli špatní ale - chce to víc akčního pohybu a ne jen chaotické švenkování kamerami.počkám si na další díl ale ten první obvykle bývá nejlepší A do hodiny děje nacpat reklamy a ještě filmové záběry Prahy zhůry tak se dá říct že jsme viděli holé nic(17.1.2017)

• - Monika Třeštíková (Tereza Osláčová) v příběhu zahyne pádem pod vlak, kterým syn kriminalisty Lorence přijel z Plzně a ona sama jím měla jet do Brna. Její smrt ale způsobila elektrická jednotka řady 471 známá pod názvem CityElephant, jenž je schopná jízdy jen na stejnosměrné napájecí soustavě, přičemž Plzeň leží na soustavě střídavé a až do Berouna by ji musela táhnout jiná lokomotiva. Navíc jde o vozidlo pro příměstskou dopravu, které se na dálkových spojích, jako jsou vlaky Plzeň-Praha-Brno, nepoužívá. (Martin_L)

• - Epizoda se natáčela na zámku v Dobříši. (skudiblik)

• - Epizoda se natáčela mimo jiné v pivovaru v Praze-Braníku. (skudiblik)