Reklama

Reklama

Specialisté

(seriál)
  • Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Krimi / Thriller
Česko, (2017–2023), 164 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Hrají:

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(208)

Obsahy(1)

Elitný tím policajtov v každej epizóde hľadá páchateľa tých najzávažnejších trestných činov. Seriál je plný akčných scén, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou policajnej práce. Divákom bude opäť poodhalené aj súkromie jednotlivých vyšetrovateľov. Ich blízki sú im často nápomocní pri riešení kriminálnych prípadov. (TV Markíza)

Videa (2)

Ukázka z filmu

Recenze (155)

kolemjdouc odpad!

všechny recenze uživatele

jak to jen ohodnotit a nepoškodit !!!!! David Prachař je totiž herec který je oproti jiným velmi dobrý.Ale jak tomu říkám já : hrál by ale nemá co.Svazoval ho scénář a asi i ten kompars kolem něj. .A jak to tak vypadá i režie.Je to one man show.Buď má herec charizma od Boha anebo zkrátka se jinak trápíUž by si filmaři měli uvědomit že v Česku se holyvúdsky točit nedá.Mentalita je zkrátka jiná.Vymyslet únos tramvaje v přecpané Praze to fakt chce hlavu.A aby srandy nebylo málo tak se přidá ještě autobus.....Ti dva mladí kluci taky nebyli špatní ale - chce to víc akčního pohybu a ne jen chaotické švenkování kamerami.počkám si na další díl ale ten první obvykle bývá nejlepší A do hodiny děje nacpat reklamy a ještě filmové záběry Prahy zhůry tak se dá říct že jsme viděli holé nic ()

argenson 

všechny recenze uživatele

Pokud se člověk smíří s tím, že kriminální žánr v české televizní tvorbě jde celkem do prdele, tak i tohle se dá přijmout (nakoukal jsem poctivě osm dílů). Naivní, překombinované, nevěrohodné, přestřelené. O to víc pak zamrzí zaniknuvší pokusy o solidní herecké výkony, navíc u lidí, co sami seděli a tudíž vědí, o čem je řeč (Regina Rázlová, 1. série, 4. díl). ()

Reklama

anti.rybka 

všechny recenze uživatele

Takhle to dopadá, když někdo natáčí z prostřední policie bez dohledu odborníků. Nejde o to, že to vysílají na Nově, ale ta neznalost je cítit v každé scéně. O hereckých výkonech raději pomlčet. Záběry na Prahu jsou zajímavé, když je jich ale víc jak samotného děje je to už jen nechutné vycpávání scén. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Tuctový kriminální seriál očekávané úrovně. 1) Dvouhvězdičková první řada mě moc nenadchla. Druhá řada se už trochu zlepšila._____ 2) Když přihodím pár sexy herců, tak to nakonec na usmolené tři hvězdičky dosáhne. A kteří to jsou? 30letý Marek Adamczyk (vyšetřovatel Jan v první řadě), 27letý urostlý Jakub Štáfek (vyšetřovatel Lukáš, který nahradil Jana), 42letý Jan Zadražil (vyšetřovatel Jaroslav od druhé řady)._____ 3) 29.4.2020 - Později dochází k dalším změnám - místo unylého, ale milého Davida Prachaře přichází bakelitový Martin Dejdar. Ostatní členové týmu jsou také postupně vystřídáni za pro mě podstatně méně sympatické herce. A tak nakonec tu třetí hvězdičku zase odebírám. ()

Vajonek 

všechny recenze uživatele

Z každé série jsem viděla něco a to něco bylo dosti nevyrovnané. Jednou docela slušná krimi se zajímavou zápletkou, jednou to zase bylo už příliš překombinované nebo vyumělkované (ve stylu zahraničních předobrazů, které kolikrát nefungují ani v tom zahraničí, natož přenesené do českého prostředí). Specialistům se jednou podaří mě napínat, být zvědavá, jak se řešený případ vyvrbí, z toho mě spíš jen tak ukolébají k spánku nebo i naštvou či pobaví tím, jak se snaží být smrtelně vážní při řešení něčeho, co by jim těžko kdo věřil, protože je to prostě hrozně přiblblé. Mezi Specialisty mám své oblíbence (např. Hána) i ty méně oblíbené (Štáfek, Prachař), asi i z důvodu vyššího počtu sympatických postav mě také většinou více baví novější díly, v nichž jako šéf oddělení vystupuje Martin Dejdar... Není to bomba, není to ani úplný propadák (jak by se mohlo jevit ze zdejšího hodnocení), prostě v rámci tuzemských krimi tohoto typu a když zprůměruji jednotlivé díly, takový průměr i celkově. 60 %. ()

Galerie (1 676)

Zajímavosti (36)

  • Slovo „bodyček“ v hokeji označuje bránění soupeři vlastním tělem. (SONY_)
  • Linka 116 dříve nejezdila do Nebušic, ale k nádraží Veleslavín. (JLanovkar)

Reklama

Reklama