Reklama

Reklama

Specialisté

(seriál)
  • Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Krimi / Thriller
Česko, (2017–2023), 163 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Hrají:

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(207)

Obsahy(1)

Elitný tím policajtov v každej epizóde hľadá páchateľa tých najzávažnejších trestných činov. Seriál je plný akčných scén, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou policajnej práce. Divákom bude opäť poodhalené aj súkromie jednotlivých vyšetrovateľov. Ich blízki sú im často nápomocní pri riešení kriminálnych prípadov. (TV Markíza)

Videa (2)

Ukázka z filmu

Recenze (152)

Crocuta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tuctová variace na kriminálku s pěknou kamerou, několika dobrými a mnoha mizernými hereckými výkony na níž je nejdebilnější odpadové hodnocení řady zdejších rádobykritiků, kterým k odstřelení pořadu (jenž jak sami přiznávají ani celý neviděli) stačí to že jde o českou detektivku vysílanou na Nově. A tak klidně tu jednu hvězdičku přihodím, byť si to tohle dílko sotva zaslouží. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Máme podezřelého Huberta. A ještě pár dalších. A je dost možný, že vrahem je zahradník." Ono je to vlastně jedno, kdo je vrahem. O to tady totiž nejde. Tady jde o kvalitu případu, vyšetřování a odhalení. A to všechno pokulhává na obě nohy napříč měnící se sestavou vyšetřujícího týmu. Zabít čas se tím ovšem dá celkem v pohodě, ale brát vážně to fakt nejde. Zejména když se major Strouhal pokouší zlomit sprostýho podezřelýho hlasem Barta Simpsona. To bych to položil i já. ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

Holt některé české detektivní seriály vypadají jako klonové... Stejní režiséři, podobný vizuál, stylová hudba. Zajímavé je, že tohle je předělávka patnáct let starého německého seriálu. Že to té nově stálo za to. Podle zdejší černoty jsem o ten seriál nechtěl ani zavadit, ale při práci lze poslouchat vše a tak jsem Specialisty (ten název je dost zavádějící) shledal naprosto průměrnými a fádními. 50%. ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Jako jednohubka, když nic jiného nedávají, jsou "Specialisté" celkem fajn. Občas se sice policisté (především ženského pohlaví) chovají neskutečně neprofesionálně a způsobují kiksy, za které by dříve či později letěli, ale v rámci nováckých kriminálek je to určitě ta lepší část tvorby. P.S.: Fascinující, kolik vražd v Praze máme.:-) ()

troufalka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám slabost pro detektivky. Napřed jsem si vybírala jenom ty dobré. Pak už jsem všechny dobré viděla, přišly na řadu i ty řadové, seriálové. A po nich i ty podřadné ... Tady jsem žasla hned několikanásobně. Chápu, že člověk musí z něčeho platit nájem, jídlo, drogerii, ti movitější i auto ..., ale přijmout roli v tak slabém seriálu, to už musí být vážně zoufalství. Což by zcela vystihovalo i výraz většiny herců ... To zoufalství zcela chápu, nevěděli, co mají hrát! Hlavní šok byl, že i Dejdar, kterého jsem považovala za velmi dobrého herce (Učitel tance, Šakalí léta) je najednou zcela bez výrazu a totálně nepřesvědčivý. Tady nemá cenu rozepisovat, co všechno je špatně, když je slabý scénář, to ostatní se veze. ()

Galerie (1 629)

Zajímavosti (36)

  • Natáčelo se v zábavním parku Mirákulum. (rakovnik)
  • David Prachař, kterého nahradí Martin Dejdar, skončil v seriálu kvůli svým ostatním závazkům. „Mám trvalé angažmá v Národním divadle, jsem členem divadla Verze a ve dvou dalších ještě hostuji. A to už nešlo s plným vytížením ve Specialistech nadále spojovat,“ prohlásil herec. [Zdroj: Blesk.cz] (Duoscop)
  • V prvej polovici časti sa Eva Leimbergerová zapozerá na parkovisko a cez vysielačku poprosí kolegu, aby prelustroval „kombík“ s číslom 6AO 1762. Auto Škoda Fabia Combi s číslom 6AO 1762 sa objavilo aj vo filme Bába z ledu (2017) kde ho Zuzana Kronérova používa ako súkromné auto. Fabia Combi s číslom 6AO 1762 sa objavila aj v seriáli První oddělení (2014–2016). Policajti ho používali ako služobné auto. (crescenzio)

Reklama

Reklama