Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 175 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(223)

Recenze uživatele oldrixs k tomuto seriálu (2)

Specialisté (2017)

Krimi mám fakt rád a i když se toho na tento žánr v českém rybníčku objevilo za poslední roky dost. Specialisté patří asi k tomu lepšímu. Příběh občas dokáže příjemně překvapit, někdy však naražíme na věci, co smysl nedávají a stejně tak hloupé postupy při vyšetřování. Skvostné také nejsou herecké výkony, zachraňují to však celkem protagonisté vyšetřovacího týmu. Co můžu urřitě vyzdvihnout, tak je pěkná hudba a skvělá kamera. ()

Únos (2022) (S07E01)

Na specialisty musím říct, že nadprůměrná epizoda, něco mě překvapilo a děj byl fajn, stejně jako velká část hereckého obsazení. ()