Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 179 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(228)

Recenze uživatele Tryskomyš k tomuto seriálu (108)

Únos (2022) (S07E01)

Jsem spokojená. Nová serie začala dobře. ()

Najdu tě (2022) (S07E02)

I 2. díl nové serie byl dobrý. ()

Malinková (2022) (S07E04)

Za mě hodně dobrý díl, napínavý. ()

Taxi (2022) (S07E10)

Náhodou pěkný díl, s mojí oblíbenou Bárou Jánovou. A jestliže už byla v jednom dílu Specialistů, tak musím konstatovat, že už jsem tu jednou psala do komantáře, že jiná herečka tu také hrála 2x. Ale u Báry mi to nevadí. ()

Hodinový manžel (2022) (S07E13)

Díl ostrý jako břitva. Rozhodně vůbec nejlepší z posledních sérií. A jako bonbónek navíc Lucka Vondráčková. Mám ji ráda. ()

Kyselina (2023) (S07E22)

Po delší době kvalitní díl. Hodně silný příběh z atraktivního prostředí. Většinou jsou případy slabé, ale jednou za čas se objeví naopak hodně dobrý. Doporučuji. No jedno mínus to má. Petra Tenorová už tu jednou hrála, před 4-mi lety. V tomto seriálu už to udělali víckrát. Asi nedostatek herců. ()

Mimořádná událost (2023) (S07E30)

Nic moc díl a ještě rozdělený na 2 části. No to za ten týden nejspíš zapomenu, o co tam šlo. ()

Temná triáda (2024) (S08E12)

Opět po nějaké době hodně dobrý díl. Silný, dojemný příběh. Na konci se neubráníte slzám. ()