Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 176 h 55 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(225)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (212)

Osamělý muž (2021) (S06E11)

Zabili nám Slepejše a specialisté pátrají a pátrají a nakonec vše vyřeší náhodou důchodce Maryška... to je krimi za korunu. ()

Syn (2021) (S06E12)

Smrt pedofila v provedení specialisté - bída. ()

Odbočka (2021) (S06E14)

Dejdar s Erftemeiejerem a jejich urputné až nekonečné sledování stop pneumatik traktoru v tak nervydrásajících scénách, kdy každá sekunda může znamenat ztrátu oblíbených kolegů, což přeruší tím, že si odskočí do kanclu z Jílového do centra Prahy .... miluju Specialisty. ()

Beze stopy (2021) (S06E15)

Svědkyně vraždy, která tají svoji identitu byl zajímavější případ než obvykle, ale závěr byl opět standardně dejdarově specialistní,nicméně já vysolím pět hvězd, protože jsem nečekal, že v takovém nováckém tv  útvaru, bude naprosto precizně vysvětlen pojem "zakleknutí finančákem" a jednoduše vysvětleno pro masy jak v této zemi gangsterksy fungují úřady, které napáchají škodu v případech , které pak prohrají u soudů a daňový poplatník zaplatí a poškozeným to moc nepomůže. Babišistán hadr. Ono vůbec to dneska překypovalo aktuálními tématy covid, atd. ()

Slepá láska (2021) (S06E16)

Spoiler: No když tam ti dva specialisti mudrovali, jak ta slepá poznala na dálku svého otce, tak už dál nemuseli vyšetřovat. Pro vyšší zatraktivnění nasadili tvůrci zrakově postiženou ženu a s heslem sex prodává přidali i lesbický polibek dvou žen,kterým specialisté odhalili vztahový pavouk případu. Moje pondělní guilty pleasure. ()

Černá díra (2022) (S06E17)

Jako je asi otázka proč tu bandičku jako nedali do vazby pro loupežný přepadení... ale možná to je jen upřímná realita. V Ústí dva vyfetovaní mladí opálení eskymáci přizabili jednu paní v důchodu čili pokus o vraždu nebo těžké ublížení na zdraví a jsou vyšetřováni na svobodě. ()

Spása (2022) (S06E18)

Tak jak to vlastně dopadlo s těmi Dejdarovými zády? Snad to do příštího dílu rozchodí. ()

Uvnitř zvířetem (2022) (S06E19)

Kolegyně Pecháčková se nějak rozehrává. Řekl bych po delší době ne tak odpadovej díl než obvykle. ()

Kariéra (2022) (S06E20)

Právnický thriller ? Tak nějak specialistní provedení, ale nějak se mi zdá, že přeci jen ta kvalita stoupá ... ()

Rána do srdce (2022) (S06E21)

Když se budu tvářit, že jsem neviděl posledních patnáct minut, tak musím uznat, že tentokrát mne to zaujalo. Změna struktury tohoto dílu byla v rámci tohoto už nekonečného seriálu ku prospěchu. Jednak  pachatel/ka znám/á už uprostřed dílu a navíc mezi hlavní role přistál Saša Rašilov nejml. jako mediální hvězda a expert na sériové vrahy ... asi nemá po konci Sestřiček do čeho píchnout, ale to bylo taky ku prospěchu věci. ()

Bratr (2022) (S06E22)

Hvězda za Mejzlíka, jinak děs běs. ()

Královna davu (2022) (S06E23)

Žádná vražda, žádnej vrah, dokonce vlastně ani únosce nebyl úplně únosce ... tak proč se tomu říká krimi? A ten popletenej fotograf, který si spletl byt, aby se nasnídal a načrtnul romantickou linku chladnokrevné sexuální mašiny z Dejdarova týmu to bylo na mne už moc. Jedna hvězda za Sáru Affašovou, která mne baví. Nekonečný příval nových slovenských tváří tentokrát v podání Jakuba Kuky. ()

Koláček štěstí (2022) (S06E24)

Nejzábavnější krimi bizár v týdnu i s tím názvem roku, ale musím uznat, že Revai herecky vyzrál a šéfuje tomu. ()

Falešná múza (2022) (S06E25)

Nechci se rouhat, ale poslední dobou vidím mírné zlepšení, ikdyž už to není taková zábava. Vražda galeristky a malý exkurz do padělatelského byznysu docela i zaujal ... jestli si to teda úplně nevycucali z prstu jako ten zbytek krimi. ()

Trvalá (2022) (S06E26)

Patoložka si jde udělat trvalou a hned je z toho případ pro Dejdarův akční tým, protože Šulovo kadeřnictví přepadnou dva sourozenci, protože chtějí výkupné za jednu zákaznici .... proč ji teda tak složitě přepadali v kadeřnictví, kde si vzali další dvě rukojmí? Kdyby na ní počkali u jejího auta, udělají lépe a tenhle díl by byl o tom jak se Specialisté nudí. Dvě hvězdy za pocit, že se tenhle seriál milimetr po milimetru zlepšuje díl o dílu. ()

Jako v nebi (2022) (S06E27)

Vražda faráře po pohřbu. Rád jsem viděl Lenku Zahradnickou, ale jinak takový průměr na tento krimiseriál, ale  neměl tenhle případ připadnout středočechům? ()

Lehce nabyl (2022) (S06E28)

Specialisti speciálně nezkontrolujou občanku svědkovi ... tenhle případ by sice jinak trval jen deset minut, ale aspoň by nebyl tak blbej. ()

Jáma (2022) (S06E29)

Preissová v bizarním kulichu a s výrazem nechápavého neviňátka byla zábavná, .... ale asi jen pět minut. Kde jsou ty časy, kdy tenhle seriál byl zábavný ikdyž jako krimi nula nula nic. ()

Dvě pivka (2022) (S06E31)

Kdyby na konci místo pomerančů bylo loučení s Hánou, tak bych dal dvě hvězdy, ale tenhle seriál na to nemá koule. ()